Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A od kiedy te pozycje są w Premium?Jedyne co możesz mieć to pakiet VOD ale to tylko pozycje 205-208.

Pakiet VOD i IPLA mam w abonamencie przez 6miesięcy za free.

Wiem że pakiet VOD jest na kanałach 205-208, napisałem że na wszystkich jest zablokowany dostęp aby nikt nie sugerował sprawdzanie pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że kategorie programowe to jakaś porażka. Prawie w każdej kategorii brakuje jakiś programów. Jak są to brakuje ich odpowiedników w HD. Czasami się dubluja. Czy tak trudno to zrobić porządnie? Jest lepiej niż np w Hd7000 ale nadal dużo brakuje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Dostałem dzisiaj przesylke. Oddałem sagecoma i podłaczylem do obecnej instalacji pozostalej jeszcze po n. Dekoder sie wlaczyl porobilem ustawienia i reset na aktualizacje. Mam tv lg 49 uhd serii 8 i nie wiem jak przed aktualozacja czy aktualizacja cos zmienila ale obraz jest zauważalnie lepszy niz na sagecomie 88. Jedne co to po korzystaniu z pilota do tv lg i teraz na tym dekoderze to porażka. Wpisywanie haseł itp tragedia:-) mam hasło cyfrowe do wifi ale nie mozna uzywac przy wpisywaniu cyfer z pilota. Nastawiłem tez nagrywanie cykliczne i zobaczmy jak nagra. Tego mi w 88 brakowało a mialem to kiedys w nc+. A i pod tv jak koedys pisaem sie nie zmiesci. Ale dalo sie go przykrecic do sciany za tv i mimo iz go nie widac normalnie dziala pilot. Jedyne co to widzialem podczas uruchamiania multiroom nieskonfigurowany. Moze juz za jakiś czas nie bedzie trzeba zmieniac karty bo mam teraz tak ze musze tv sciagac z pułki by wyjac karte:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawiłem tez nagrywanie cykliczne i zobaczmy jak nagra. Tego mi w 88 brakowało a mialem to kiedys w nc+.

 

 

Używałem już opcji Nagraj Serię i muszę powiedzieć, że dobrze to nagrywa, jednak tylko odcinki które mają w nazwie tylko to samo ( np. Czterej Pancerni i Pies od. 1, od. 2 itp. ) - wtedy nagra wszystkie odcinki. Jednak jak chciałem nagrać serię odcinków Klątwa Wyspy Dębów to już takiej opcji nie ma - można jedynie wybrać Nagraj lub Nagraj Według Czasu. Serii nie nagrać można, bo każdy odcinek ma swój tytuł. W Mediabox Nc+ można było wybrać Podobne i to działało znakomicie - tutaj nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dekoder z dyskiem WD5000LUCT-63C26Y0 jest cichy, w trakcie nagrywania czy odtwarzania nic nie słychać w przeciwieństwie do Pace PVR którego miałem w NC+. Z ciekawości podłączyłem miernik by zmierzyć moc i tak: kanał SD 14,7 W, HD 15,2 W a czuwanie lub uśpienie 13,3W. I tą ostatnią wartością jestem przerażony, w stb pożera 13W! Może ten nowy soft jest skopany albo dekoder potrzebuje czasu żeby się uśpić. Dekoder cały czas będę monitorował może z czasem coś nowego odkryje. Włączenie nagrywania nie wpływa na pobór mocy.

 

W nocy jednak zasnął głębokim snem, pobór mocy 0,4 W czyli jest bardzo dobrze tylko nie wiem jak długo trwa czas do uśpienia.

Edytowane przez andy5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko doróbcie jeszcze na wyświetlaczu czas odtwarzania, a nie czas do końca nagrania, bo przeskakiwanie po nagraniu o zadaną ilość minut jest karkołomne (trzeba włączyć info, od całkowitego czasu nagrania odjąć czas pozostały do końca, bo czasu odtwarzania nigdzie nie ma, następnie można dodać zadaną ilość minut i przeskoczyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie planowane jednorazowego nagrania z wyprzedzeniem 5min. działa poprawnie

Na jakim kanale miałes ten problem?

Czy nie było tak, że najpierw ustawiłeś zaplanowane nagranie a później zmieniłeś ustawienia 'Zacznij nagranie' w menu Ustawienia użytkownika?

Czy to przypadkiem nie dotyczy nagrań seryjnych?

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program,który rusza przed czasem to naprawdę ewenement w dzisiejszych czasach,standardem jest opóźnienie startu z powodu [beep]nych reklam i niektóre programy raczej nie mieszczą końcówki zgodnie z EPG a zatem ważniejsza jest możliwość dołożenia tych 5 min. niż o tyle wcześniejszy start co mimo wszystko i tak działać powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas oglądania nagrania wybierz na pilocie minutę do której chcesz zrobić skok, prościej się nie da :)

 

Skąd mam wiedzieć, do której minuty mam skoczyć, aby przeskoczyć reklamy, jeśli na wyświetlaczu mam 17:55, a chcę przeskoczyć 5 minut do przodu?

 

W turbo sprawa jest prosta, jak mam 17:55 na wyświetlaczu, to znaczy, że obecnie jest wyświetlana 17 minuta i 55 sekunda nagrania, więc skaczę do 23 minuty wklepując z pilota jedynie 2 i 3.

A w evobox musze włączyć menu, ale tam co? Tam też nie mam pokazane, która aktualnie jest minuta nagrania, mam informacje: całkowity czas nagrania: 59:43 oraz czas do końca 17:55. czyli jak chcę skoczyć 5 minut dalej, to muszę:

59:43 - 17:55 + moje 5 minut, czyli skaczę do (42 + 5)  47.

 

Proste to to nie jest, a na pewno nie jest wygodne.

 

Chyba, że jest opcja przestawienia tego gdzieś w menu, aby wyświetlał mi obecny czas nagrania, a nie czas do końca nagrania?

 

U mnie planowane jednorazowego nagrania z wyprzedzeniem 5min. działa poprawnie

Na jakim kanale miałes ten problem?

Czy nie było tak, że najpierw ustawiłeś zaplanowane nagranie a później zmieniłeś ustawienia 'Zacznij nagranie' w menu Ustawienia użytkownika?

Czy to przypadkiem nie dotyczy nagrań seryjnych?

 

U mnie też to działa, programy zaczynają się nagrywac 5 minut wcześniej, jak ustawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam wiedzieć, do której minuty mam skoczyć, aby przeskoczyć reklamy, jeśli na wyświetlaczu mam 17:55, a chcę przeskoczyć 5 minut do przodu?

 

W turbo sprawa jest prosta, jak mam 17:55 na wyświetlaczu, to znaczy, że obecnie jest wyświetlana 17 minuta i 55 sekunda nagrania, więc skaczę do 23 minuty wklepując z pilota jedynie 2 i 3.

A w evobox musze włączyć menu, ale tam co? Tam też nie mam pokazane, która aktualnie jest minuta nagrania, mam informacje: całkowity czas nagrania: 59:43 oraz czas do końca 17:55. czyli jak chcę skoczyć 5 minut dalej, to muszę:

59:43 - 17:55 + moje 5 minut, czyli skaczę do (42 + 5)  47.

 

Proste to to nie jest, a na pewno nie jest wygodne.

 

Na pasku informacyjnym masz czas trwania audycji 00:25:00 a pozostały do końca np. -0:10:00

Chcesz przesunąć się do przodu o pięć minut wpisujesz 20 na pilocie.

To jest wyłącznie kwestia Twojego przyzwyczajenia z innego sprzętu.

Większość osób które oglądają program interesuje informacja ile ma do końca audycji.

Edytowane przez support458
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na 100% oczekiwał,że wciśnięcie przycisku 5 na pilocie przeniesie mnie do piątej minuty nagrania a nie przeskoczy o 5 minut w przód.

Te wskazania na minus na wyświetlaczu są z d..y wzięte i nikomu niepotrzebne- chyba, że Hamerykanom bo u nich wszystko jest poodwracane.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam ustawione programy w Ulubionych. Po odtworzeniu jakiegoś nagrania i wyjściu z nagrań "wyrzuca" mnie z Ulubionych do Kanałów TV. Następnie muszę znów wybrać na pilocie Ulubione. Rozumiem, że nie ma sposobu aby przy wychodzeniu z nagrań wracał do Ulubionych?  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...