Skocz do zawartości

Czas na muzykę !!!


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie platformy cyfrowe zaskakują dynamizmem rozwoju i dołączają wiele nowych kanałów o których wejściu do Polski do niedawna nie było mowy. Tym samym platformy szybko zbliżają się do poziomu europejskich, zachodnich platform. Jednak z pewnością pozostają w tyle jeżeli chodzi o kanały muzyczne. Wystarczy spojrzeć na muzyczną ofertę CanalSat albo Sky UK, to po prostu całe bukiety kanałów. U nas jest tylko MTV które nadaje bardzo mało muzyki (jak dla mnie mogli by wyrzucić wiele pozycji rozrywkowych typu dismissed i dać w to miejsce muzę no i więcej Happy Tree Friends :wink: ) oraz Viva, 4Fun.tv i VH 1 dla fanów nieco starszych kawałków. Brakuje z pewnością kanałów MTV z muzyką tematyczną, nie uruchomiono też ani RMF Maxxx TV ani Machiny TV choć w przypadku tej ostatniej jest już strona internetowa http://www.machinatv.net więc może wkrótce wystartują. Nie wiem na co oni czekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co oni czekają

Na oklaski :lol:

 

To prawda, z muzyczną ofertą na polskich platformach cyfrowych jest bardzo kiepściutko. Na pocieszenie dodam, że tematyczne MTV Pulse i MTV Idol z paczki Viacom lecą niekodowane na HotBirdzie. Mam nadzieję, że taka sytuacja jeszcze potrwa przynajmniej z kilka tygodni 8)

 

Teraz nawet C+ powinna się dogadać z operatorami TPS i Viacom, aby dołączyć ten SimulCrypt. Co o tym myślicie :?: Zresztą, pozostali nadawcy też powinni o tym pomyśleć. To byłaby bardzo dobra oferta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak nie chcę, dlaczego :?:

1. za wiele systemow- porażka nie których dekoderów, nie radzą sobie z tylkoma. Mój tak radzi sobie

2. Słaba jakość tych kanałow, chodzi o jakość nadawania na HotBirdzie. Nie oglądam zbyt długo tych kanałów, bo mam je daleko na liście i zapominam o nich, ciekawe jaka jest ofera, nie ma EPG. Dodam, że statnio, nie wiem czy teraz też tak jest, ale na kanale MTV Pulse był Idol a na MTV Idol był Pulse, to było chyba wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nie narzekam .. mam cyfrowy polsat (z ich samsungiem) + bonusowa mala antene 70cm skierowana na Eurobirda 28,5E tam jest The Vault , Bliss, Scuzz, Flaunt , B4 , chart show tv , classic FM tv ... uwierzcie mi MTV jakiekolwiek i VH1 sie chowa .... nie dosc ze kanaly sa niekodowane nadaja muze non stop bez zadnych durnych programow w stylu MTV .. polecam to rozwiazanie a nie narzekanie na platformy nasze wspaniale :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz dobrze, bo u mnie N nie daje takiej swobody wyboru oferty. Nawet listy kanałów i satelit są narzucone oraz mocno ograniczone. Liczę na pewne zmiany,ponieważ wtedy uzyskam dostęp do większej ilości muzy i w końcu mógłbym sobie ustawić dodatkową antenke na Astrę 28*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja rozwiązałem program zbyt małej ilosci kanałów muzycznych skierowałem antenę na astrę 28,2 i mam parę więcej w tym momencie paczka MTV jest zbędna :D Choć MTV Polska mogłaby stworzyć swoje odmiany kanałów np: MTV Hits POLSKA, MTV Dance POLSKA, TMF POLSKA a najlepiej MTV TWO POLSKA :D.

Kanał MTV TWO wersja dla UK to tragedia współczuje wszystkim tym którzy mają ten kanał (n, cyfra+) i muszą za niego płacić nie ma jak angielska muza (do rany przyłożyć i odrazu dangrena powstanie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się tworzyć kanalów tylko na nasz rynek, takich kanałow, lepiej już żeby były zaganiczne np. z UK i poprostu dodany dźwięk w polskiej wersji językowej tak jak z E!, nie ma E! Polska tylko E! Entertainment ale my piszemy E!, bo nie potrzebne jest pisanie "Entertainment" a MTV Two nie jest takie złe, a ja tak jeśli już to oglądam tylko reklamy, bo uwielbiam je po ang a muzyka na tym kanale mnie nie kręci, bo nie lubię takiej. "Angielska muza" jest fajna i mi się bardzo podoba jak wiele rzeczy i ludzi z Wysp, ale nie ważne co i kto. Mieć tyle kanałów muzycznych ile jest w ofercie Sky Digital to byłoby coś pięknego i nie możliwego do zrealizowania u nas :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Ja był bym za wskrzeszeniem MTV Europa z początku lat 90tych.wydaje mi się dużym błędem rozbicie MTV na oddziały krajowe.MTV pl miała promować polską muzykę -co teraz jest każdy widzi.Już nawet na gale MTV EMA nie czeka się jak kiedyś.

Do dziś nawet żadna stacja nie może dorównać MTV Europe jeżeli chodzi o logo , belkę z napisami wykonawców i programy muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...