Skocz do zawartości

DVB-T w Warszawie


sadownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Innego wyjścia już nie ma, bo większość nadajników etapu 2 MUX-1 już włączono. Zielone pola jaśniejsze i ciemniejsze ukazują włączone nadajniki a szare nie czynne póki co, http://www.emitel.pl/telewizja/naziemna ... ania-mux-1

 

No fakt ciężko się odbiera MUX-1 w Warszawie z nadajnika w Raszynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a u mnie TV znalazł zakodowany sygnał Polsat News, natomiast nagrywarka panasonica z wbudowanym tunerem dvb-t znalazła na kan.37 kilka kanałów zakodowanych w formie test:

polsat sport, polsat sport extra, polsat film, comedy central, polsat news, tvp seriale i nicklodion. Czyżby to był kodowany MUX 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem, ale brak edycji a ważne info:

 

Programy TVP HD w naziemnej telewizji cyfrowej.

 

W dniu dzisiejszym uruchomiona została emisja programu wysokiej rozdzielczości HDTV w MUX-1 naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Program TVP 1 HD zastąpił program TVP 1 nadawany w MUX-1. Natomiast w dniu jutrzejszym program TVP 2 HD zastąpi program TVP 2 nadawany w MUX-3. Inne programy nie ulegną zmianie.

 

Od 1 czerwca skład multipleksów będzie wyglądać następująco:

MUX-1: TVP1 HD, TVP2, TVP INFO (wersja regionalna), Eska TV, TTV, Polo TV, ATM Rozrywka

MUX-3: TVP1, TVP2 HD, TVP INFO (2 wersje regionalne), TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Historia

 

W związku z powyższą zmianą, w przypadku problemów z odbiorem, może zajść konieczność ponownego zaprogramowania odbiorników.

 

źródło: emitel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

u mnie MUX-3 i MUX-2 działają (siła sygnału, jakość sygnału 100%). Zaś MUX-1 już nie (na kanale 58 -siła 58%, jakość 10%).

 

Gdzie tkwi problem? Spotkał się ktoś z takim problemem?

 

Lokalizacja: Warszawa, Bielany, Wawrzyszew

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli korzystasz tzw. AZART-u, jedyne wyjście udanie się do administracji i prośba o przystosowanie instalacji antenowej do odbioru DVB-T.

Albo zakup antenki TAKIEJ i skierowanie jej np. z balkonu na PKiN. W przypadku twojej lokalizacji to powinno być 100% na wszystkich MUX-ach. Ja mieszkam na Pradze-Północ i mam taką antenkę i wszystko działa na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...