Skocz do zawartości

kontakt z biurem obsługi klienta nowej platformy


dekoder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba nowność

W związku z tworzeniem sieci sprzedaży ITI Neovision Sp. z o. o. zainteresowane jest nawiązaniem pośredniej współpracy z punktami sprzedaży o wysokim standardzie i spełniającymi najwyższe kryteria lokalizacyjne.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 012 2915552

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak nie masz PVR czyli dysku twardego to nie masz tej drugiej opcji(myslalem ze to bezplatne a tu jak chcesz wybrac film z listy dodatkowo placisz!) bo z tej opcji ci program na dysk sciaga i go ogladasz.

 

Edycja Mr. Orbita: Tak - dokładnie tak jest - te opcje są ze sobą powiązane, jeśli to miałoby być prawdziwe VOD to musi być tuner PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ile ta "zabawka" - dekoder 250GB - będzie kosztować ?.

Swoja drogą Platforma Grupy ITI jest bardzo oszczędna w przkazywaniu Światu pełniejszych informacji.

Trudno, tu się dopatryawć "przedszpiegów" konkurencyjnych platform, aby to jeszcze skryawć. Takie zachowanie Telewizji Nowej Generacji już mnie umęczyło i dalej męczy. Choc link j.w. owszem, woszem :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminale ADB przeznaczone dla ITI klienci otrzymywać będą w dzierżawe

to jedyna pewna rzecz,kolejną pewną rzeczą jest to, że góre wezmą .......

Polskie realia które władze ITI spewnością mają na uwadze? więc realnie

cena może oscylować gdzieś 299 z i 199 bez (oczywiście dysku) + np....

20dyszki do abonamentu.

Jest to oczywiście tylko czysto teoretyczne przypuszczenie,które wcale....

nie musi mieć nic wspólnego z rzeczywistością,ale jest najbardziej realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten z dyskiem będzie sporo droższy. Cena 500-600zł wydaje mi się bardzo atrakcyjna a sądzę, że może być wyższa. Za nagrywarkę z dyskiem 250GB w detalu trzeba zapłacić ok 1500 zł. Do abonamentu może być 20 zł. Ludzie są bardziej wyczuleni na stałe opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie wynajm a tak zakładam że będzię to cena np te ...........

wspomniane przez ciebie kolego @Januszu 500-600 będzie zbyt zaporowe

a przez to mało dostępne dla masowego odbiorcy na którym zależy ITI ?

A ja np należe do strefy czarno-białej z domieszką szarej i niechciałbym

aby twój scenariusz się sprawdził. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 500-600zł wydaje mi się bardzo atrakcyjna

Zgadzam się z przedmówcą, że będzie to cena zaporowa. Żeby sprzedawać swoje produkty (program) trzeba to umożliwić. Właśnie poprzez udostępnienie swojego sprzętu. Jedna uwaga: doświadczenie uczy, że wynajm sprzetu w naszych warunkach się niesprawdza. Wszystkie nasze platformy raczej odchodzą od tego pomysłu. Łatwiej jest dać dekoder za mniejsze pieniądze i z zobowiązaniem czasowym do abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że mowa jest o dwóch rodzajach dekoderów - z PVR i bez. Ten z PVR może tyle kosztować - tunery o takiej funkcjonalności są bardzo drogie - 500 zł to byłaby i tak 1/3 ceny za rasowy PVR z HDTV...

Ten bez PVR będzie z pewnością tańszy - zresztą nie każdy musi mieć przecież dostęp do PVR i oferty VOD... To usługa kierowana z pewnością do zamożniejszego odbiorcy.

 

BTW: Pragnę zauważyć, że mocno schodzimy z tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie na polskim rynku taki zwykły dekoder stoi gdzieś w granicy 200-300 złóty,a taki dysk twardy stoi gdzieś około 300 złoty,a dodatkowo inne opcje tam dostępne to jakieś koszty,500-600 złoty będzie chyba drożej,mnie na to nie stać,2-3 bańki jakoś tak,więc nie ma mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezli ITi wystartowałao by z platforma SD to poprostu nie miałby sznas na utrzymanie sie na rynku. Jedyna sznas na powodzenie całego planu było pójcie i zaryzykowanie na całość co zostało zrobione. Aby zachaczyc sie na rynku musieli wprowadzic cos nowego, czego do tej pory nie było na rynku. jezeli chcesz cos kupic dla masowego odbiory to idz do supermarketu. Platformy nie sa aby kazdy miał ale po to aby operator mogł na nich zarobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 500-600zł wydaje mi się bardzo atrakcyjna

Zgadzam się z przedmówcą, że będzie to cena zaporowa. Żeby sprzedawać swoje produkty (program) trzeba to umożliwić. Właśnie poprzez udostępnienie swojego sprzętu. Jedna uwaga: doświadczenie uczy, że wynajm sprzetu w naszych warunkach się niesprawdza. Wszystkie nasze platformy raczej odchodzą od tego pomysłu. Łatwiej jest dać dekoder za mniejsze pieniądze i z zobowiązaniem czasowym do abonamentu.

A ja mam gdzies co robia nasze platformy,bo ne to robia tylko pod siebie.Po 2 latach takiej umowy,dekoder powinien byc splacony i dalsza umowa nie powinna obejmowac czynszu za dekoder.Dochodzi bowiem do absurdu,ze umowa trwajaca np 8 lat doprowadza do 8x12x 10 co daje 960 zl za beznadziejny sprzet,nie warty nawet polowy ceny,a jak mam dluzej taka umowe to jeszcze drozej.Owszem w ITI ma byc dobry sprzet,ale bez takich przegiec prosze.Taki sposob jest zlodziejski,ja wole na poczatek dac te 600 zl i podpisac umowe np na 2 lata i miec swiety spokoj,a nie placic cwaniakom jak jakis baran...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz policz ile musisz placic czynszu/haraczu przez powiedzmy 2 lata przy takiej cenie dekodera,zeby go splacic- 1500zl : 24mies = 62,5 zl :!:

No niech z ta kaucja zjechaliby nawet do 40 zl...Dziekuje bardzo,ja wysiadam,a jeszcze jakbym mial to placic przez kilka lat 8-10 ........ :lol: Wole jednorazowy wydatek,albo odkladam i mam,albo nie .Niczego miec nie musze,tylko chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 500-600zł wydaje mi się bardzo atrakcyjna

Zgadzam się z przedmówcą, że będzie to cena zaporowa. Żeby sprzedawać swoje produkty (program) trzeba to umożliwić. Właśnie poprzez udostępnienie swojego sprzętu. Jedna uwaga: doświadczenie uczy, że wynajm sprzetu w naszych warunkach się niesprawdza. Wszystkie nasze platformy raczej odchodzą od tego pomysłu. Łatwiej jest dać dekoder za mniejsze pieniądze i z zobowiązaniem czasowym do abonamentu.

A ja mam gdzies co robia nasze platformy,bo ne to robia tylko pod siebie.Po 2 latach takiej umowy,dekoder powinien byc splacony i dalsza umowa nie powinna obejmowac czynszu za dekoder.Dochodzi bowiem do absurdu,ze umowa trwajaca np 8 lat doprowadza do 8x12x 10 co daje 960 zl za beznadziejny sprzet,nie warty nawet polowy ceny,a jak mam dluzej taka umowe to jeszcze drozej.Owszem w ITI ma byc dobry sprzet,ale bez takich przegiec prosze.Taki sposob jest zlodziejski,ja wole na poczatek dac te 600 zl i podpisac umowe np na 2 lata i miec swiety spokoj,a nie placic cwaniakom jak jakis baran...

Zupełnie zostałem nie zrozumiany. Myśl moja była następujaca: dekoder opłata jenorazowa np. 400 zł i obowiązkowy abonament za konkretny pakiet np: przez dwa lata, bez jakichkolwiek dodatkowych dopłat za dekoter. Po dwóch latach dekoder stałby się każdego abonenta własnością. :wink:

-pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...