Skocz do zawartości

kontakt z biurem obsługi klienta nowej platformy


dekoder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oni to zrobią pewnie tak:

pierwszy STB będzie bardzo tani. Myślę, że na poziomie 499 zł.

I to będzie super okazja.

Chyba , że zrobią drogi extra pakiet z HD i wtedy podniosą cenę przez opłatę abonamentową.

Ale ten STB z VOD i HDD rozbudowany ( w ofercie dopiero od grudnia) pojadą pewnie na poziomie 2k.

Przypomnę, że najprostrzy produkowany w Polsce HUMAX 1000/2000 kosztuje 1400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni to zrobią pewnie tak:

pierwszy STB będzie bardzo tani. Myślę, że na poziomie 499 zł.

I to będzie super okazja.

Chyba , że zrobią drogi extra pakiet z HD i wtedy podniosą cenę przez opłatę abonamentową.

Ale ten STB z VOD i HDD rozbudowany ( w ofercie dopiero od grudnia) pojadą pewnie na poziomie 2k.

Przypomnę, że najprostrzy produkowany w Polsce HUMAX 1000/2000 kosztuje 1400 zł.

Być może ten bez HDD będzie kosztował 499, chociaż osobiście uważam że cena dla Klienta nie przekroczy 300 PLN. Zupełnie się jednak nie zgadzam z ceną jaką podałeś za droższy dekoder ( skąd masz info że będzie dopiero od grudnia). Humax owszem jest produkowany(składany) w Polsce lecz do ceny producenta trzeba doliczyć zysk pośredników ( hurt+detal) co podnosi cenę o 30-40%. Cena netto Humaxa u producenta oscyluje w granicach 900-1000 PLN. Inaczej ma się sprawa z dekoderami ADB dla ITI ( brak pośredników i prawdopodobnie VAT-u). Jeszcze jedno, ile Humax może sprzedać w Polsce dekoderów HD za cenę 1400-1500 PLN? 1000 szt? 1500 szt? ITI będzie rocznie rozprowadzać 100.000 szt.

Przy takiej produkcji cena dekodera spada prawie o połowę. Uważam że cena dekodera ADB z HD i HDD, będzie wynosiła około 650-750 PLN i może być jeszcze obniżona przez subsydiowanie, do 400-500 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni to zrobią pewnie tak:

pierwszy STB będzie bardzo tani. Myślę, że na poziomie 499 zł.

I to będzie super okazja.

Chyba , że zrobią drogi extra pakiet z HD i wtedy podniosą cenę przez opłatę abonamentową.

Ale ten STB z VOD i HDD rozbudowany ( w ofercie dopiero od grudnia) pojadą pewnie na poziomie 2k.

Przypomnę, że najprostrzy produkowany w Polsce HUMAX 1000/2000 kosztuje 1400 zł.

Skad te przypuszczenie,ze z VOD i HDD bedzie dopiero w grudniu?Jesli bylaby to prawda znowu mnie szlak trafi...

Bede musial wziac na 5 miesiecy karte Cyfry w ofercie "Wolny jak ptak".Bede wiec musial swoje odczekac,bo wiecej byle g. w zyciu juz nie zamierzam brac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jestem w miare spokojny,ale najpozniej w piatek musze zdac karte Cyfrze(mija 21 dni od zerwania umowy).Wtedy automatycznie nie mam dostepu do polskiej tv,a przede wszystkim TVN-u...Owszem jest jeszcze co poogladac gdzie indziej,ale po polsku nie zostaje juz nic...W calym tym zamieszaniu wyjdzie zapewne miesiac bez telewizji.Z drugiej strony moze to lepsze niz ta oferta Cyfry,po co mam jeszcze ich wspierac,skoro zalezy mi na ich upadku :) ?Wtedy jednak chyba mialbym karte na wlasnosc,z ktorej mozna korzystac,lub ja sprzedac,wiec 1/3 ceny moglaby sie zwrocic :).Ale jak beda je wymieniac,to nic mi po niej i znowu utopiona kasa na rzecz Cyfry.Chyba raczej odpuszcze i poczekam na ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...