Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP 4 mecze live na sezon.

I basta.W żadnym N ani CP OE nie będzie.

Ja tylko proforma: TVP jest dostępne na obu tych platformach więc OE w tej postaci czy tego owe platformy chcą czy nie będą miały, stąd też obie te platformy nigdy o ten pakiet nie wystąpią, chyba ze TVP go nie będzie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP puści te 4 mecze na TVP SPORT...

 

4 mecze w sezonie mają być w kanale otwartym i jak było powiedziane na konferencji już ustalono sztywne terminy - piątki, 20:30, TVP2. pytanie otwarte - jakie to będą mecze. pewnie C+ wyjdzie z założenia, że jeden hit mogą oddać (powiedzmy Legia - Wisła), a reszta spotkań to będą jakieś średnie pojedynki faworytów ze słabeuszami - pewnie z Poznania lub Kielc, gdzie są ładne stadiony i pełne trybuny. w końcu te spotkania mają wypromować ligę i zachęcić do kupna dekodera C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
pewnie C+ wyjdzie z założenia, że jeden hit mogą oddać (powiedzmy Legia - Wisła.

Canal+ nie ma tu nic do gadania. Umowa jest zawarta pomiędzy TVP a Ekstraklasa SA a nie pomiędzy TVP i C+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś mial na mysli ten piekny mecz: http://pl.youtube.com/watch?v=OEHpEZfeFm8 ;)

 

A tak przy okazji - odnosze wrazenie, ze Polsat oraz ITI zgosily sie do przetargu, ale i tak wygrac nie chcieli. Jak wiadomo zglosili sie juz po terminie. Mysle, ze stalo sie tak poniewaz w tym podstawowym terminie okazalo sie, ze C+ dalo troszke za malo jak na oczekiwania E-klasy. Rusko telefonik wykonal w kilka miejsc i nagle konkurencyjna propozycja. A po co? A na to po to, zeby C+ podniosl cene ;)

 

Wiem, ze brzmi troche jak tekst ze slabej bajki, ale to jest polska pilka, Solorz z Rusko to starzy przyjaciele "z boiska" :D wiec sami rozumiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że niektórych mediach to pracują idioci :? Próbują na siłe przekonać wszystkich, że Multipakiet będzie w N i CP.

 

Canal Plus Cyfrowy zakłada również dostępność meczów polskiej ligi piłkarskiej poprzez Multipakiet oferowany dla abonentów innych platform cyfrowych i sieci kablowych - tak brzmi zapis w zwycięskiej ofercie, jaka została przekazana klubom.

źr. sports.pl

 

Pokażcie mi fragment, w którym jest napisane, że C+ będzie u konkurencji. To jest nadinterpretacja Sojki i Kmity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że niektórych mediach to pracują idioci :? Próbują na siłe przekonać wszystkich, że Multipakiet będzie w N i CP.

 

Canal Plus Cyfrowy zakłada również dostępność meczów polskiej ligi piłkarskiej poprzez Multipakiet oferowany dla abonentów innych platform cyfrowych i sieci kablowych - tak brzmi zapis w zwycięskiej ofercie, jaka została przekazana klubom.

źr. sports.pl

 

Pokażcie mi fragment, w którym jest napisane, że C+ będzie u konkurencji. To jest nadinterpretacja Sojki i Kmity.

Media też nadinterpretują i do tego powołują się nie na Sojkę tylko sam Canal+: http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4889493.html W sumie to po co łamać głowę, jak się przepychanki skończą to będzie jakieś oficjalne stanowisko i konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje (teoretyczna) możliwość, że Multipakiet będzie rozprowadzany na takiej zasadzie jak kanał PLAYBOY w CP. Osobne drugi do wpłaty itd. Sądzę, że Canal+ nic by na tym nie stracił a wręcz przeciwnie. Zaznaczam, że jest to tylko moja interpretacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Jarek nic by nie stracił raczej a ustalając cenę na poziomie tych 39 zł zablokował by zyski CP i N. Co nie do końca musi być opłacalne dla tych platform. Bo abonenci ich mogą wziąć mulipakiet zamiast inne pakietu na którym dana platforma zarabia.

 

Oczywiście czysto teoretycznie zakładamy ale np pakiet familijny w CP + multipakiet zamiast pakietu relax mix. I tutaj wpływy CP się zmniejszają bo C+ ustalił taką cenę której nie będą mogli podbić bo nikt tego nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale dla Cyfry nie byłoby to takie korzystne, bo ludzie mogliby zacząć brać Familijny z C+, albo 2 pakiety N i C+. Cyfra by na tym traciła, bo mogłaby się obniżyć sprzedaż innych pakietów. Dlatego uważam, że jest to niemożliwe, żeby ich sztandarowy produkt znalazł się u konkurencji. Cbyba, że za 80 PLN od abonenta... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie Pawop. Tak czy tak multipakiet można kupić za 39 zł. A danie możliwości oglądania go na sprzęcie innych powoduje to, że inni mogą stracić. A dlaczego? Bo jakieś konszachty z minimalną ilością pakietów do dokupienia C+ oznaczają narzekania ich klientów, zwiększenie ceny oznacza zmiana platformy. A C+ tak i tak zarabia.

A jestem przekonany, że spora część wolała by 2 paiety N czy Familijny i Multipakiet co odbija się na sytuacji zysku tych odbiorców. Bo tak naprawdę owiele mniej zarabiają. A C+ około 20 zł zarabia na każdym kliencie. Kij ma 2 końce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak się ma skończyć na jednym magazynie ligowym, to Ekstraklasa nie będzie działać zgodnie ze statutem, czyli... upowszechniać Ekstraklasy. Ja chciałbym kilku magazynów: w Polsacie, Canal+, TVP, TVN, Pulsie. Dziś sprzedajemy produkt, a nie myślimy o poszerzeniu kręgu odbiorców - mówi "Polsce" Walter."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...