Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, list do Cyfrowego Polsatu musi dotrzeć przed 8.06.2012. Nikt tu nie odpowiada za Pocztę Polską, więc nikt nie poda konkretnej daty wysłania listu. Co mogę Ci jeszcze doradzić to to, że list dla pewności powinieneś wysłać poleconym z potwierdzeniem odbioru. Dla pewności możesz nadać list jako priorytet. ;)

A jakie sa procedury i kiedy odeslac Polsatowi dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na wysłane wypowiedzenie umowy związane z końcem Okresu Minimalnego otrzymałem następujące propozycje (chciałem krótki okres oraz najtańszy abonament):

-umowa na 15 miesięcy

-wariant I: 6 miesięcy Rodzinny HD za 14,90 i do końca 6 miesiąca muszę zdecydować czy pozostaję przy tym pakiecie za 24,90 czy obniżam do Mini HD za 14,90

-wariant II :3 miesiące 0 zł za Rodzinny HD i do końca 3 miesiąca muszę zdecydować czy pozostaję przy tym pakiecie za 24,90 czy obniżam do Mini HD za 14,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał wariant drugi. Sumarycznie wyjdzie taniej.

 

Ale poza tym sugerowałbym wariant, który wybrałem sam:

3 -ce 0zł za pakiet Familijny HD, a potem 9 m-cy pakiet Rodzinny za 24,99zł.

Wyjdzie odrobinkę drożej, ale jest więcej kanałów (np. Polsat Sport Extra i History).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziabolek7 - dosłownie jak u mnie jest wszystko załatwione [ umowa rozwiązana ] a ci wyświetlają ostrzeżenia i wezwania do zapłaty na ekranie TV. Ładny mają bałagan.

 

sprawdź czy na pewno wszystko załatwione

ja też wypowiedziałem umowę przez wyłączenie TVN+1

po upływie okresu rozliczeniowego też wyświetlała się mi informacja ze mam zapłacić za kolejny miesiąc potem jak dostałe 2 razy smsa to do nich zadzwoniłem

w celu wyjaśnienia i okazało się ze owszem wypowiedzenie wpłynęło ale okres wypowiedzenia dali mi na 3 miesiące

dzisiaj wysłałem maila z wyjaśnieniami ze to przez wycofanie TVN+1 i nie obowiązuje okres wypowiedzenia

czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zawartą umowę CP od 15-12-2009 na 29 miesięcy jak dobrze liczę obowiązuje ona w okresie podstawowym do 15.05.2012 czyli przespałem czas na wypowiedzenie czy może jeszcze nie ??? i przedłuży mi się ona automatycznie na okres dodatkowy i kolejne 12 miesięcy ??? czy mam jakieś wyjście z tej niekorzystnej sytuacji ??? doczytałem iż mogę na miesiąc przed końcem okresu podstawowego zawnioskować o z miane okresu dodatkowego z 12 miesięcy na czas nieokreślony i wypowiedzieć umowę z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego czy istnieje taka opcja ??? czy czeka mnie kolejne 12 miesięcy z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując wiadomości zebrane z forum: zostało mi jeszcze do końca umowy w okresie podstawowym 2 miesiące i 7 dni czyli próbuję wysłać normalne wypowiedzenie z okresem 2 miesięcznym może przejdzie jeśli nie będę wnioskował o z miane okresu dodatkowego z 12 miesięcy na czas nieokreślony i wypowiem umowę z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia czy to jest dobry plan ????

Dodatkowo mam pytanie gdyż w pakiecie otrzymałem dekoder podstawowy w pakiecie real mix hbo plus dekoder dodatkowy w pakiecie mini max nigdzie w umowie nie ma informacji czy dekodery podlegają zwrotowi w przypadku rozwiązania umowy w po zakończeniu okresu podstawowego zwraca się je ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Integralną częścią umowy jest Regulamin Świadczenia Usług, który nakłada na Ciebie obowiązek zwrotu udostępnionego sprzętu na własny koszt i ryzyko na adres Cyfrowego Polsatu w ciągu 30-tu dni od wygaśnięcia umowy.

Jeśli wypowiedzenie umowy nie jest z końcem okresu podstawowego lub dodatkowego operatorowi przysługuje prawo do naliczenia kary umownej w wysokości ulgi przyznanej abonentowi (różnica w cenniku na czas określony i czas nieokreślony). Wszystkie wspomniane dokumenty są dostępne na stronie Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek
Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Liczy się data wpłynięcia pisma do CP.

 

dokładnie nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie wprowadzaj nerwowej atmosfery, gdzie jest napisane w regulaminie, że to data wpłynięcia pisma do CP? Podaj paragraf i numer. Mam dzisiaj nagraną rozmowę z konsultantem, który potwierdził, że w takiej sytuacji decyduje data stempla pocztowego. Czy chcesz czy nie chcesz tak właśnie jest. I kropka. Liczy się tylko i wyłącznie data stempla pocztowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakoś tak dziwnie się układa, że jak już dochodzi do rzeczywistego wypowiedzenia, to decyduje data wpływu pisma do CP. Konsultanci nie takie głupoty mówią. Pośledźcie dokładniej ten wątek , a nie tylko kilka stron, to sią wam oczy otworzą. A nagrana rozmowa z konsultantem jest prawnie bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...