Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odp 1 musisz napisać w icok czy dostarczono wypowiedzenie, możesz też zadzwonić w celu informacji. I jakim listem poleconym za potwierdzeniem odbioru wysłałeś? to dostaniesz kartkę kto odebrał.

Odp 2. Jak nie zarejstrują wypowiedzenia to jak zadzwonisz to w każdej chwili możesz wypowiedzenie wycofać i kary nie zapłacisz. Ja na twoim miejscu wolałbym kontakt telefoniczny z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie .Podpisalem umowe dnia 2012-02-13 .Nazwa promocji : Nowy cyfrowy polsat -swiateczna promocja dwa 2011 .to ta promocja co jest premium za 99 zl i to byl ostatni dzien promocji ,nastepnego dnia weszla promocja co teraz jest .Czy ktos z Was ma ulotke bo swoja wywalilem i sie chcialem spytac czy ja bede mogl zrezygnowac z polsatu jak zlikwiduja polsat sport futbol? Nie mam ulotki i nie wiem czy w pakiecie to mam a w umowie nic nie mam .Pozdrawiam i dziekuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, nie będziesz mógł rozwiązać umowy, gdyż Polsat Futbol z końcem stycznia przestał być gwarantowanych w umowach i od tego czasu dostępny jest promocyjnie dla posiadaczy pakietu Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie teoretyczne: jeśli wysyłam wypowiedzenie, to jak rozumiem data odebrania wypowiedzenia przez CP, jest datą ostateczną? tzn, załóżmy, że mam abo płatny do 16 dnia miesiąca, pismo wpłyneło do CP 14, to czy 16 już umowa rozwiązania mimo, że nie zarejestrowali jeszcze wypowiedzenia w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rezygnację(wypowiedzenie) z CP liczy się data wpłynięcia do CP,a nie data stempla pocztowego.Róznicą jest tylko odstąpienie od umowy w uzasdnionych przypadkach,gdzie ważny jest stemple pocztowy.To wiem na pewno.Także nie sugerujcie się informacjami,które są podawane na infolinii ogolnej,bo tam najczęściej pracują osoby niedouczone jesli chodzi o procedurę wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie w piątek 9, 12 dotarło do nich a 13 już do mnie dzwonili z super extra ofertą nawet 8 miesięcy bez abo i pytaniem czego wypowiadam. I gość powiedział mi jeszcze że otrzymali je w ostatni możliwy dzień, ostatni abo płacę w czerwcu i w lipcu umowa się rozwiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

jak można sprawdzić czy doszło do nich wypowiedzenie? jest taka możliwość na stronie ICOK ? list wysłałem 11 dni temu i do tej pory nie mam żadnego potwierdzenia że pismo dotarło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Musisz zadzwonić kolego na infolinię Cyfrowego Polsatu i zapytać się o to czy pismo dotarło i czy wszystko jest w porządku, tj. czy umowa została rozwiązana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam do was kilka pytań:

1. Podpisałem umowę 19.07.2010 r. na okres 24 miesięcy. Kiedy mam napisać wypowiedzenie? Mogę to zrobić już dzisiaj?

2. Gdy już wypowiem im umowę (zachowując 3 miesięczny okres wypowiedzenia) to jak przebiega płatność tych ostatnich 3 miesięcy?

3. Po zakończeniu umowy co zrobić z dekoderem? Odesłać do nich? Płacę za niego 5 zł miesięcznie i nie wiem czy po zakończeniu umowy jest on na własność?

4. Posiadacie jakiś sprawdzony wzór wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp.1 Możesz wysłać w tym miesiącu lub początkiem Kwietnia na spokojnie.

odp 2. normalnie tak jak obecnie płacisz.

odp 2. musisz jem oddać/wysłać bo dekoder jest nich

odp 3. to jest wzór

 

Miasto, dn. dzisiejsza data r.

 

Imię Nazwisko

ul. ulica nr

Kod miasto

Nr aktywnej karty: XXXXXXXXXXXX

Nr seryjny dekodera: XXXXXXXXXXXXXXX

 

Cyfrowy Polsat S.A.

Dział Obsługi Klienta

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

Rozwiązuję umowę zawartą w dniu data zawarcia umowy......... r. pomiędzy mną tj. Imię Nazwisko legitymującym się dowodem osobistym o nr XXXXXXXXX wydanym przez Burmistrza Miasta Miasto a Polsatem Cyfrowym z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, z zachowaniem umownego 3 – miesięcznego okresu wypowiedzenia o którym mowa w § 3 pkt 5 umowy, skutecznym na koniec Okresu Rozliczeniowego.

 

Z poważaniem

czytelny podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Niestety przespałem datę bezstresowej rezygnacji, mam umowę do 02.07.2012 na pakiet familijny za 37,90. Okres wypowiedzenia umowy to 3 miesiące i 12 miesięczny "Okres Dodatkowy.

W jaki sposób, przy możliwie najniższych kosztach mogę rozstać się z polsatem? Czy można zrobić tak: Wysłać im oświadczenie, że po zakończeniu umowy chciałbym żeby przeszła na czas nieokreślony(już teraz na dwa okresy rozliczeniowe przed zakończeniem) i jednocześnie z trzymiesięcznym okresem wypowiedzieć? Czy w takim wypadku będę musiał płacić karę? A może jw. przejść na umowę na czas nieokreślony i wtedy dopiero wypowiedzieć? Macie może jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...