Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Witam mam taki problem nie wypowiedziałem na czas umowy (umowa na 15 miesięcy kończy się 19 marca 2012 r.), zgodnie z warunkami przechodzi na kolejne 12 miesięcy. Czy mogę napisać pismo o zmianę umowy na czas nieokreślony, pismo trafi do CP na 2 tyg przed końcem umowy i czy nie będzie za późno. Jak bym przeszedł na czas nieokreślony to po jakim czasie mogę rozwiązać umowę.

Jak nie wyjdzie z rozwiązaniem umowy to jak wyglądają kary umowne, ulga jaka została przyznana to 840 zł rozumiem że zmniejsza się proporcjonalnie do końca umowy 840/15miesięcy co daje 56 zł miesięcznie, jak bym chciał rozwiązać ostatniego miesiąca to zapłacę kary 56 zł ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 3.

Zawarcie Umowy

§ 3

8. W przypadku zawierania Umowy poza lokalem lub na

odległość, Klient ma prawo odstąpienia od Umowy bez podawania przyczyny w terminie 10 (dziesięciu) dni od daty zawarcia Umowy, składając osobiście lub listownie w Centrum

Obsługi Klienta stosowne oświadczenie na piśmie. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego

upływem. Odstąpienie przez Klienta od Umowy w powyższym

trybie wywołuje taki skutek, jakby Umowa nie została zawarta.

Prawo do odstąpienia od Umowy zawartej na odległość nie

przysługuje w przypadku, gdy rozpoczęto świadczenie Usług

przed upływem powyższego terminu.

 

TE 10 dni to jest liczone od daty wpisanej na umowie czy od daty wpływu umowy do CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak że przechodzi na kolejne 12 miesięcy i mogę ją rozwiązać dopiero po 12 miesiącach z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia

 

Dlatego zawsze lepiej napisać wypowiedzenie, by później móc wybrać najbardziej korzystną ofertę dostępną w tym konkretnym momencie gdy umowa dobiega końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama zawarla umowe dnia 2010-09-08,okres podstawowy 24 miesiecy pakiet familijny i pakiet relax Mix,moje pytanie kiedy ma wyslac list polecony z rezyganacja Cyfrowego Polsatu (konkretna data wyslania listu),ten obowiazek chce wziasc na siebie mieszkam za granica a matka(mieszka w Polsce) jest

w podeszlym wieku, a w tych sprawach nie orjetuje sie wiec licze na wyrozumialosc i pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, list do Cyfrowego Polsatu musi dotrzeć przed 8.06.2012. Nikt tu nie odpowiada za Pocztę Polską, więc nikt nie poda konkretnej daty wysłania listu. Co mogę Ci jeszcze doradzić to to, że list dla pewności powinieneś wysłać poleconym z potwierdzeniem odbioru. Dla pewności możesz nadać list jako priorytet. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam umowę z CP do 25.05.2012 po wysłaniu rezygnacji zadzwonili do mnie z ofertą. Odrzuciłam ją. Kolejny telefon i kolejna oferta, przystałam na pakiet Mini HD na 15 miesięcy(miałam familijny), umowa obowiązuje od 25.02.2012 i takie pytanie, czy mogę zrezygnować bądź jakoś tą umowę rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...