Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako powód najlepiej dopisać:

" Z powodu braku akceptacji nowego regulaminu wypowiadam umowę o abonament..."

 

p.s. przykładowo jeśli ktoś ma okres rozliczeniowy do 20 każdego miesiąca to wypowiedzenie może wyglądać tak:

 

Z dniem 20.02.2010 roku wypowiadam umowę o abonament, nr karty do dekodera 073...........

 

i to wystarczy, chyba że lubicie pisać wypracowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, tj 08.01.2009 dostałem list z CP z nowym regulaminem. Chcę go wypowiedzieć, ale napisali na dole termin do 09.01.2009. Czy jeżeli jutro wyślę im poleconym wypowiedzenie jeszcze to uwzględnią? Szkoda że na kopercie nie podali daty nadania wtedy miałbym się jak z nimi kłócić, a tak pewnie powiedzą, że wysłali nowy regulamin w listopadzie ale poczta zawaliła sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kopercie nie ma datownika? To coś kombinują.Może w piśmie jest data,dla Ciebie korzystna,to zrób xero i dołącz do wypowiedzenia.

Nie jesteś sam,albo poczta winna,albo CP coś......Ale nie wiem czy powinien być datownik na ich firmowej kopercie.Jakby co to napisz oświadczenie i dołącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69

Święta racja i innym też tak radzę.

Ja wysłałem w ten sposób wypowiedzenie 30 grudnia ( polecony, priorytet, potwierdzenie odbioru) z nadzieją że w tym noworocznym bałaganie dotrze to przed 08 stycznia, trzy dni temu wróciło potwierdzenie i okazało się że pismo dotarło do nich już 31 grudnia :!::!::jupi:

więc niech mi tylko jakiś gościu zacznie pier.. :censored: że czegoś nie mają to może mi naskoczyć.

Koszt potwierdzenia odbioru to kilkadziesiąt groszy a przynajmniej unika się stresu wiszenia na słuchawce w oczekiwaniu na miłą zazwyczaj :wink: ( i mało kompetentną również :evil: ) konsultantkę z którą porozmawiasz czasami po kilkunastu minutach + czas rozmowy i wychodzi ładnych kilka zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po okresie głownej umowy i dekoder zdechł (samsung305) , świeci tylko słabo czerwone światło. Po rozmowie z infolinia CP tego samego dania podpisalem umowe z cyfra, ale teraz mam 3 miesiace placenia za nic. Nie moge znalezc swojej umowy (podpisywana 3 lata temu plus przeprowadzka), jest mozliwosc zmniejszenia ABO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do ekspertów!jestem stałym abonentem(dekoder na wlasnośc)i chce rozwiązać umowe by podpisać nową i skorzystać z nowej oferty!mam stary dekoder i go równiez planuje wymienić na jakiś nowy typu hd!co powinienen zrobić pokolei!

napisać list o rozwiązanie(taki jak ktoś podał na poprzedniej stronie)?po ilu dniach będe miał odciete kanały?i czy jak wyśle to wypowiedzeie placenie dalszego abonamentu jest nieważne gdy tylko do nich dotzre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

19 kwietnia 2008 roku podpisałem umowę na 24 miesiące. Ostatnią płatność przed przejściem na czas nieokreślony mam 19 marca 2010.

Chcę zrezygnować z CP, ale z tego co wiem okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Czyli z tego co się domyślam to zaspałem, gdyż wypowiedzenie powinienem wysłać w grudniu, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspałeś ale nie tak bardzo jak myślisz;) przed 19 styczna jakby zaksięgowali Twoje wypowiedzenie to umowa by sie zakończyła 19 kwietnia czyli tak jak powinna, a teraz to pprstu wyślij wypowiedzenie, zapłacisz jeszcze jeden rachunek do 19 kwietnia i poogladasz do połowy maja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej już pisałem, mam umowę z CP od 12.12.2008r. do 12.04.2011r. Po otrzymaniu nowej umowy i nowego regulaminu (dostałem w 04.01.2010r) listem poleconym z potwierdzeniem odbioru wysłałem odpowiedz z brakiem akceptacji tego regulaminu. List do CP dotarł 08.01.2010 więc zadzwoniłem dziś do CP z pytaniem do kiedy będę miał sygnał, usłyszałem że: ofertę nowej umowy dostałem w ramach promocji (mam pakiet familijny) a to że dostałem nowy regulamin wywołało zdziwienie konsultantki, jak stwierdziła obowiązuje mnie nadal stary regulamin do końca trwania umowy (dziwne dwa reg. a jeden polsat). Czy może tak być, czy CP coś kręci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspałeś ale nie tak bardzo jak myślisz;) przed 19 styczna jakby zaksięgowali Twoje wypowiedzenie to umowa by sie zakończyła 19 kwietnia czyli tak jak powinna, a teraz to pprstu wyślij wypowiedzenie, zapłacisz jeszcze jeden rachunek do 19 kwietnia i poogladasz do połowy maja:)

 

dzięki wielkie za pomoc :) plus dla Ciebie :)

 

a wypowiedzenie mogę już teraz wysłać tak? mam pisać że nie zamierzam kontynuować umowy z nimi po okresie podstawowym czy w tym wypadku już muszę pisać o umowie na czas nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze nie do konca nie czytales co otrzymales, jestes w okresie podstawowym wiec Tobie regulaminu nie zmieniaja, dostales pewnie przedluzenie umowy i co jasne regulamin ale nie jest to zmiana dla Ciebie.

U mnie w rodzinie...umowa na czas określony do 16 marca 2011r.na pak.mini,w grudniu przysłali nowy reg. nową umowę do podpisania i pisemko ''edukacyjne''.

Należało podpisać,bo jak nie to od 16.01.2010r.abo.11,90zł Podpisali i odesłali.Też było swego rodzaju promocją,bo za rok (2mies.wcześniej jak w st.umowie) można z ich usług zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...