Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W programie TV4 na ten dzien jest o 21 wpisany mecz Wisły z Odense. Legii brak...

 

Mecz Legii jest na holenderskim RTL7 z ich dziurawym kodowaniem i to tyle na ten temat bo na tym forum o takich sprawach nie wolno pisac. Jak kos chce to ................. . Osobiscie uwazam ze oba mecze polskich druzyn powinny byc na kanalach otwartych. Powinien byc taki obowiazek dla nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest po prostu szczyt. Zamiast pokazać meczu Legii w Polsacie Sport to pokażą mecz Athletico Madryt vs Celtic, a mecz polskiego klubu na Polsat Futbol. Jak ja się cieszę, ze jeszcze tylko ten sezon z Polsatem trzeba wytrzymać. No to niestety zostaje internet. Panie Solorz dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciopl98, masz 100% racji. Mecz zagranicznych drużyn pokażą na PS, a mecz polskiego klubu na PF. Ja też się cieszę, że to już ostatni sezon europejskich pucharów w Polsacie, choć kiedy nabyli prawa, cieszyłem się, że to właśnie oni będą pokazywać mecze. Mogli wrzucić ten mecz przynajmniej do PSE, gdzie będą pokazywać spotkania naszych rywali, albo do PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z meczem Legii prawie trafiłeś, natomiast z Wisłą ani troszkę. Legia zagrałą całkiem przyzwoicie i nie mogą się absolutnie wstydzić za porażkę z PSV. Za to Wisłą powinna się aż czerwienić ze wstydu za bardzo słabą postawę w meczu z Odense. Moje słowa o Wiśle sprzed jakiegoś czasu, prorokowały taki obrót spraw - slaby trener, piłkarski złom z zagranicy.... więcej nie trzeba aby nic nie prezentować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Legii pretensji mieć nie można(no może poza postawą w pierwszej połowie).Zagrali na tyle, na ile dzisiaj ich było stać.Zabrakło trochę szczęścia, które mieli w Moskwie, bo mogliby wyszarpać ten remis.Ale najtrudniejszy mecz mają już za sobą :)

 

Wisła - duże rozczarowanie.Ten mecz rewanżowy z APOEL-em jeszcze długo będzie odbijał się czkawką.Będąc tak blisko LM, faza grupowa LE to marne pocieszenie i mam wrażenie, że piłkarze nie mają takiej motywacji do gry jaką mieli przed meczem w Nikozji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El loco po co słowo wytrych "motywacja". WISŁA to po prostu kiepska drużyna i wcale nie gigant futbolu to wyraźnie podkreślił.

Tych kilkunastu wyrobników zarabia kopaniem na chleb i motywacja powinna być naturalna. Czyż ktoś z nas zastanawia się nad motywacją MU w kolejnych meczach ligowych?. A jednak jak wyjdą na boisko jest co ogladąć.

Znane są przypadki nadludzkiej mobilizacji przed meczem ze znacznie silniejszym rywalem lecz takie postawy zbieraninie z Krakowa są obce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby mecz Wisły, można wręcz powiedzieć tragiczny, Wisła miała co prawda kilka okazji, jednaj skuteczność fatalna, Legia z tak dobrym zespołem jak PSV zagrała przyzwoicie, jakby Wawrzyniak wykorzystał okazje w końcówce meczu, Legia mogła nawet zremisować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje słowa o Wiśle sprzed jakiegoś czasu, prorokowały taki obrót spraw - slaby trener, piłkarski złom z zagranicy.... więcej nie trzeba aby nic nie prezentować :(

Dokładnie, nic dodać nic ująć, zgadzam się w stu procentach, Wisła to jest "słabizna", tylko wstyd przynosi całej Polsce w Europie taką grą, ale ja się niczego innego nie spodziewałem, z grupy to mogą sobie pomarzyć, ze wyjdą.

Zagraniczni piłkarze, którzy mieli wnieść do drużyny wiele, nic nie wnoszą, jak się patrzy na wyjściową "11" to naprawdę... tylko jeden Polak, to są jakieś żarty czy u nas niema piłkarzy?, czy Holenderski trener uważa, że Polacy nie potrafią grać?

 

Niech popatrzą na Czeską Victorię, pierwsze mistrzostwo pierwsze podejście do LM i awans, z Czechami w składzie, a do tego czterech z nich jeszcze do reprezentacji trafiło, trzeba korzystać.

 

UEFA powinna coś z tym zrobić, aby te składy nie wyglądały jak "wieże Babel", wprowadzić jakiś przepis dotyczący ilość zagranicznych piłkarzy.

 

To jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...