Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hahahaha żeby się nie zdziwili porażającym zainteresowaniem w dobie internetowych darmowych streamów

Żeby to było jeszcze warte PPV ale ostatnia [beep]ada to nadawała się do śmiechu warte :D

 

e: no nieźle bła zenada ocenzurowane słowo. W końcu to takie przekleństwo!

Edytowane przez fizyk123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dla mnie sprzeczne z art. 20b ust. 2 pkt 3 ustawy o radiofonii i telewizji, ale niestety jest w nim luka prawna, Puchar UEFA nadal istnieje wg ustawy, a w praktyce już nie istnieje od 8 lat, a więc został zastąpiony przez Ligę Europy UEFA. Od tego jest petycja do władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Legia taka mocna, czy Finowie tacy słabi? Astanę trzeba przejść, nie widzę innej możliwości....

Czekam z niecierpliwością na jutrzejsze mecze naszych drużyn eliminacjach Europa League, odpadnięcie którejkolwiek będzie dla mnie ogromnym rozczarowaniem.  Zameldujmy się w III rundzie w komplecie.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Legia zagra z Astaną dużo silniejszym składem. Pasquato już podpisany, oby wypalił. Liczę też na skuteczność Sadiku i przede wszystkim zdrowych Kucharczyka i Radovicia. Nie ma co wyciągać jakichś daleko idących wniosków z dzisiejszego meczu, ale kilka podań Mączyńskiego rewelacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Ja wiem - mialem na mysli to, ze polskie zespoly (nie tylko Legia) powinny sie przejezdzac w taki sposob po zespolach w pierwszych rundach - ale bez rozstawienia to nie bedzie raczej mozliwe.

 

Inna sprawa to wlasnie Lech, ktory niestety nawet pomimo rozstawienia nie tyle, że nie wygrywa wysoko a zwyczajnie nie radzi sobie za bardzo.

Inne zespoly rezultaty maja jeszcze slabsze, ale ich wspolczynniki umozliwiaja rozstawienie jedynie w I rundzie eliminacji.

 

W tym sezonie od III rundy zaczyna sie juz ostra jazda, tam bez rozstawienia ciezko czegos szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymański wczoraj pozamiatal na Lazienkowskiej! Kozak rośnie! Nie potrzeba Pasquato skoro jest on. Legia i Magiera musi mu dawać szansę w tym sezonie. Tak samo Michalak widać talent, a nie jakichś Kazaiszwilich czy Aleksandrowow sprowadzają!

 

Szymański MVP!

 

Lech w PPV? Ale jak mam CP to mogę wykupić czy ze jak? Bo pierwsze słyszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...