Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Legia z pierwszej połowy z Cracovią miała by szanse w meczach z Blackburn czy Steauą ale ta z 2 połowy już nie. Takich ekspertów jak ty niestety jest dużo w związkach w klubach przez co cierpi nasza piłka bo nie mają p[pojęcia a biorą się za coś.

 

No a ta Legia z meczu z Wisla z 1999roku miedzy 15 a 35 mintua mala by szanse nawet z Realem Madryt :D:D a juz ta Legia z meczu z Groclinem w meczu z 2005 nie miala by szans :) czy ty widzisz co piszesz? nie mam zamiaru tutaj rozpracowywac zadneg meczu bo byc moze az tak sie ne znam ty za to sam twoerdzisz ze pozjadales wszystkie rozumy, chodzi o to ze Legia zawsze jest lepsza od innych a juz napewno od klubow z malych misteczek, czyzbys nie mogl zniesc teg ze takie kluby sa lepsze od klubu ze stolicy? na tym koncze bo normalnie kazda taka gadka z toba nigdy sie nie skonczy bo z toba nie pogada przeciez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po meczu Bełchatowa (choć fuksem przeszli) powinni wycofać na parę lat nasze kluby z europejskich pucharów. Poza wstydem, nic nam nie przynoszą. Niepotrzebnie hańbią polski sport.

Odpowiedz jest prosta to nie Zagłębię i Bełchatów zaczęły grać aż tak dobrze tylko Wisłą i Legia spuściły znacznie z tonu. I grały bardzo słabo w poprzednim sezonie. Poziom naszej ligi niestety spada.

 

PiotrekJaw po co piszesz o czymś skor sam piszesz, że nie masz pojęcia. To nie ejst moje zdanie tylko ale wielu ekspertów, że 1 połowa była bardzo dobra w meczu z Cracovią i dawno nikt nie widział tak grającego polskiego zespołu. Co nie zmienia faktu, że druga była tragiczna.

Mecz to nie tylko bramki. Ale ty tylko to widzisz.

 

Zawsze będę za tym aby futbolowe wioski były poza 1 ligą takie jak Grodzisk, Bełchatów czy Lubin.

 

Jak narazie zdobyliśmy 1 punkt GKS + 0,5 Groclinu + 0 Zagłebia+ 1,5 na 3 = O,5 ptk Ale zostały jeszcze dwa mecze w 1 rundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, GKS Bełchatów te 40 mln budzetu to chyba wyda ale na kupowanie meczy :D

 

A tak na poważnie to nie chce sie wypowiadać bo meczu nie widziałem ale słysząc jak sie skonczyło (2:0) to sie lekko zawiodłem. Ale swoją drogą nie od dzis wiadomo że Gruzini grając w pucharach, grają na 120% swoich możliwości, wprost przeciwnie do naszych grajków. Mogła sie o tym też przekonać Wisła K. która też nie doceniła i zlekceważyła rywala. Wisła nigdy nie przyniosła wstydu przynajmniej jeśli chodzi o grę - były braki w skuteczności czy nawet w profesjonalnym podejściu do meczu, ale zawsze Wisła grała dobry footbool. W takim meczach jak z Valarengą czy z Dinamem Tibilisi przewarzała i tylko głupim błędom nieskoncentrowaniu i olaniu przeciwnika zawdzięcza wątpliwą sławę.

 

Ciekawe co teraz powiedzą Ci co tak chwalili GKS B. pół roku temu pod niebiosa ? Bełchatowianie sobie sami krzywdę zrobili wygrywając ten mecz ...

bo w kolejnej rundzie będzie wstyd jeszcze większy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad85 co ty myslisz ze tzreba byc ekspertem zeby si wypowiadac na temat pilki nozej? czy my tutaj piszemy o czyms skomplikowanym?sam robisz z tego jakies nie wiadomo co.Legia i Wisla spuscily z tonu, wiem ze lepiej ci ajk tak soie to tlumaczysz :lol: a Legia nie raz dostala w d... od klubu z jak to mowisz wioski, tak w ogole to masz jakis kompleks? :D wszystkim mowisz ze maja kompleksy na tle Warszawy a moze ty masz jakies bo tak czesto mowisz o klubach z wioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taka jest prawda zawsze co by nie było każdy bierze przykład Legii ale nie o tym.

Mecz piłkarski to spektakl nie tylko na boisku ale i na trybunach ale co ty o tym wiesz. A w wyżej wymienionych przeze miastach tego nie ma. I zdecydowanie wole jechać na wyjazd do Białegostoku czy Łodzi choć będą walczyć oni walczą o utrzymanie niż do Bełchatowa, Grodziska czy Płocka. Bo tam nie ma klimatu. Zresztą zanosi się, że Dyskobolia zniknie z ligi jak Amica nie długo.

 

A co twojego początku posta to odpowiedziałem ci jasno na twoje słowa, że nie tylko ja tak twierdze.

 

Bo taka jest prawda, że w ubiegłym roku Legia i Wisła były słabe jak nigdy i dlatego mistrzostwo i wicemistrzostwo poleciało do przypadkowych klubów.

Bez kibiców nie da się zbudować wielkiego zespołu co odczują te kluby. Na cały świecie było pełno takich sezonowców tylko co jakiś czas one znikają i przychodzą następni na ich miejsce a stare firmy ciągle grają o to samo czy to w Polsce czy to w Niemczech czy Anglii czy Hiszpanii.

 

W 1 lidze jest miejsce dla Bydgoszczy, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Wrocławia, Katowic w miejsce chyba wiesz kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie rozczarowanie PGE GKS Bełchatów zagrali naprawdę fatalnie :!: Czarno widzę ich przyszłośc w dalszych fazach Pucharu UEFA ,ale zobaczymy kogo jutro wylosują :shock:

 

Groclin na razie bezbramkowo remisuje ,ale pozostawia po sobie lepsze wrażenie niż Bełchatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, nie chciało im sie grac na wyjeździe to teraz do konca nerwówka bedzie. dobrze sie broną te ogórki, żeby tylko jakiś strzał im nie wyszedł z dalszej odlagłości bo Groclin wydaje sie ze nie ma pomysłu. Jedynie ze stałych fragmentów cos moze wpadnie.

 

Także i Groclin i GKS B. mogli by poprzestać na tej rundzie bo widać ze za bardzo nie mają aspiracji ani chęci grać w nastepniej rundzie. Zresztą z czym do ludzi :D

Śmieszy tylko ta gadka o pucharach w czasie ligi, napinka i gonitwa o miejsca pucharowe w lidze.

 

Narzekacie na Wisłe czy Legie w pucharach ? To macie :D

I wspominajcie mi tu tylko teraz jakichś tam aspektów pozasportowych.

A prawda jest taka że tylko te drużyny mogą coś ugrać teraz w PUEFA ale niestety nic nie ugrająz wiadomych powodów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się, ze obecnie tylko Legia i Wisła mogą coś zagrać w Europie. Legia za rok nie zagra więc zostaje liczyć na Wisłę. Bardzo zawiódł mnie GKS Bełchatów, przyznaję, ze tez chwaliłem ten klub, ale widzę, ze na wyrost. Szybko w tym roku skończy się sezon pucharowy. Może to i dobrze mniej wstydu. Do dziś nie mogę się otrząsnąć dlaczego ci kelnerzy z Vetry tak zlali Legię, to też była wielka sportowa hańba. Na Groclin tak nie plujcie bo miał sezon, że fajnie pokazał się w Pucharach. Zagłębie i GKS nie. Co do wiosek to się zgadzam, choć sam jeżdżę czasami na Zagłębie Lubin. Pamiętam mecz z Wisłą gdzie było prawie 10 000 kibiców, więc nie porównujcie Lubina do Grodziska i Bełchatowa, bo to obraza. Tam chodzi 10 000 kibiców, ale na rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej zagrał Groclin od Bełchatowian ,ale i tak szczęśliwie zwyciężył :D Zobaczymy jak losowanie.

 

Tak na obecną chwile wygląda ranking UEFA:

 

21 [Austria] Austria 2,125 7,625 3,250 1,500 1,000 15,500

22 [izrael] Izrael 2,250 3,625 1,500 6,000 0,500 13,875

23 [słowacja] Słowacja 2,500 1,333 4,333 2,000 1,666 11,832

24 [Węgry] Węgry 4,833 4,166 1,000 1,000 0,666 11,665

25 [Polska] Polska 4,125 2,500 1,125 2,625 0,833 11,208

26 [szwecja] Szwecja 1,500 3,000 2,666 1,125 2,000 10,291

27 [słowenia] Słowenia 2,166 3,500 2,333 1,250 0,666 9,915

 

W tym sezonie conajwyżej możemy awansowac na 23 miejsce ,jeżeli Szwedzi nas nie wezmą :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...