Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi mówi, że co do Groclinu to masz rację. Zagłębie pewnie polegnie z Steuą, Legia z Blackburn, niepewny jest los GKS-u. To niech ten Groclin awansuje chociaż do fazy grupowej PUEFA, potrzebujemy punktów rankingowych. Do czego to doszło, żeby najbardziej liczyć na drużynę ze wsi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac mad85 pokonac Vetre Wilno to nie jest zadna formalnosc, a co do najazdu na Wilno to jesli chodzilo ci oto co wyprawiala wasza ekipa to wspolczuje. Jedna wielka porazka i to dzieje sie jeszcze w chwili gdy otrzymalismy Euro 2012. Nie mowie juz jaka opinie to nam wystawia. Moim zdaniem Legia jest obecnie bardzo slaba pod wzgledem sportowym, a o kibicach [pseudo] nie warto wogole sie wypowiadac. Żenada :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 0-2 do przerwy to też wstyd, ale można to było jeszcze przeboleć, ale to co wyprawili pseudofani Legii to już przechodzi ludzkie pojęcie! Jak tak na nich patrzyłem, to pewnie nie jeden jest w moim wieku, ale mi by w życiu nie przyszło do głowy że by powyrywać bandy reklamowe na jakimś stadionie :shock: Co oni w głowach mają to ja nie wiem.

WSTYD i tyle.

 

Poza tym Zagłębie, Bełchatów czy Groclin nie muszą się już martwić o kompromitację w pucharach, bo już Legii nic nie przebije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vetrę Wilno to formalność i szykuje się wielki najazd na Wilno.

 

No faktycznie najazd był. Takiej kompromitacji dawno nie pamiętam. Legia zhańbiła Polskę. Pod względem sportowym jest to obecnie bardzo słabiutki zespół. Mam nadzieję, że wykluczą ich z Pucharów, dosyć już wstydu na całą Europę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed spotkaniem Jan Urban mówił jaka to Legia jest dobra.W I połowie przegrywali 0:2 .Legia miała tylko jeden celny strzał na bramkę.Wszystko grali na prawą stronę na Bronowickiego i Radovica.Jedynie Vukovic coś walczył.A to co stało się przed rozpoczęciem II połowy to wstyd i hańba nie tylko dla Legii ,ale dla całego polskiego futbolu.Możliwe ,że przez to stracimy nawet EURO 2012(mam nadzieję ,że nie).Natomiast Legia nawet już nie zarobi na prawach do transmisji spotkania z Blackburn ,bo na 99% będzie wykluczona z europejskich rozgrywek (nie wiadomo czy tylko na ten sezon?).No i oczywiście spora kara finansowa.Już Legia może spokojnie skoncentrować się na lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w takich sprawach jest to, że nie zawinił klub (jako piłkarze, zarząd itp), ani prawdziwi fani, a to oni niestety odczuwają tą porażkę najbardziej.

 

Teraz Legię czekają kary finansowe i moralne przez tych małolatów... Swoją drogą skąd oni się na Litwie znaleźli ??

 

Gdyby to stało się w Warszawie, to myślę, że stracilibyśmy Euro... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż lubie Legię to musze z przykrościa stwierdzić ze to dla LEGII KOLEJNY STRACONY SEZON!!!! Według mnie trzeba było zostawić na stanowisku trenera Zielińskiego który ma napewno lepsze doswiadczenie niz Urban. A co do zachowania kibiców - zostawię to bez komentarza, powiem tylko tyle ze jak ktoś kocha swój klub to nie rzuca mu kłód pod nogami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce urągać kibicom Polonii bo oni są OK

Bo tam nie ma kibiców. Ludzie którzy szczycą się 200 osobowym wyjazdem na Łazienkowską? Śmiać mi się chce.

A na 3 ligę w Pruszkowie przychodziło niewiele mniej kibiców niż na Polonię.

 

A co do całej sytuacji to nie warto jej wogole komentować. Szkoda słów po prostu na tych ludzi.

Zastanawia mnie tylko głupota działaczy Litwinów i wpuszczenie 3000 kibiców bez jakichkolwiek zabezpieczeń na stadionie. A najlepszej sławy w Europie nie mamy bo filmik z meczu Utrecht - Legia jest szkoleniowym dla Policji jak zwalczać kibiców. Dziwna postawa Litwinów. Rozumiem jakby był to mecz w Z Den Haag czy Juventusem. Wina leży po naszej stronie i nie ma co na ten temat wogole gadać ale niestety zabezpieczeń takiej sytuacji nie było żadnych i bez problemu każdy mógł tam wnieść na stadion co chciał.

Znając posunięcia Waltera to film z TVP będzie podstawą do zakazu wstępu na Estadio dla tych osób.

Szkoda wogóle się zagłębiać bo brak słów na ta głupotę.

Wszelkie konsekwencje tego poniesiemy my kibice Legii i Legia i nikt inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litwini nie są tutaj winni. To, że łyse bydło nazwane przez Ciebie kibicami, nie potrafi się zachować i włazi na płytę boiska jest żenujące. I najgorsze jest to że to bydło robi to kolejny już raz. Stało się to już niemal zasadą. Jak nie ma 5 metrowych siatek, tysięcy policjantów to tzw. "kibic" uważa, że może sobie pobiegać po boisku, pobić się z policjantami, zniszczyć trybuny.... Odechciało mi się dalej pisać.

Podsumowując: Kompromitacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @mad85, coś cię nie było i już się zacząłem obawiać, ze dymisz w Wilnie :D No na szczęście chyba nie. Rozumiem, że ciężko ci się wypowiadać, ale Legia skompromitowała sie w każdy możliwy sposób. Skompromitowała siebie i, co gorsza, Polskę. Życzyłem Legii jak najlepiej (jak zawsze naszym w Pucharach) a stało się jak najgorzej :?

 

PS. Nie za bardzo rozpatrujemy aspekt sportowy, może dobrze bo i nie ma co. 2:0 do przerwy z tymi amatorami? I to ma być ta wielka Legia pod wodzą ITI? To jest okropne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem tam być. Szkoda wogóle gadać. To jest nasz problem czyli Legii i my go musimy rozwiązać.

 

A co do aspektu sportowego , Urban? Deja Vu pierwszego zatrudnienia Zielka. Na skupywanie przeciętnych graczy i juniorów Wawrzyniak, Chinyama, Ekuwueme i brak napastnika. Ni wydaje mi się aby ten sezon był dobry. Trzeba sypnąć groszem póki czas. Wcale się nie zdziwię jak w okolicach końca września na łazienkowską przyjdzie nowy szkoleniowiec. Brak jakiejkolwiek organizacji gry w tym meczu. Bez sensowne bieganie po boisku i tyle. Brak walki i zaangażowania.

 

PS. Co do kar to ciekawi mnie czy znowu wyjdzie na to, że są równi i równiejsi w Europie. A mam na myśli ubiegłoroczne ekscesy Feyenordu.

Kara też nie ominie Vetry na pewno, za brak jakichkolwiek zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Co do kar to ciekawi mnie czy znowu wyjdzie na to, że są równi i równiejsi w Europie. A mam na myśli ubiegłoroczne ekscesy Feyenordu.Kara też nie ominie Vetry na pewno, za brak jakichkolwiek zabezpieczeń.

 

Gdyby wtedy wyelminowano Feyenord do Wisła grałaby w 1/16 Pucharu UEFA z Totenhamem :D Vetra jeśli otrzyma jakieś kary to co najwyżej niewielkie finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prponuje 5 lat dla Legi i 2 lata dla calej polskiej pilki szkoda slow na [beep]i z Warszawy

Śmieszny jesteś. Jeżeli kara będzie większa niż wykluczenie z pucharów w tym roku to będą żałosne działania UEFA.

Po 1 kibice Feyenordu w meczu z Nancy, wykluczenie z dalszej gry.

Po 2 kibice Liverpoolu demolują Ateny po finale LN, praktycznie zero kary.

 

PS. Śmieszą mnie posty ludzi, nie lubiących Legii i nie znających się wogole na piłce marginalizujących wszystko. To jest nasz problem czyli Legii i kibiców Legii i my wypijemy to co naważyli.

A z drugiej strony.

 

Gdzie były tam standardy zabezpieczenia? Ludzie ledwo trzymający się na nogach wchodzili na stadiom z zapasem innego alkoholu bez problemu. W Polsce taka sytuacje jest nie do pomyślenia. Dlaczego kibice mogli sobie latać obok linii bocznej? U nas wybiega 10 ochroniarzy na osobę która pojawia się przy boisku. Tak samo z alkoholem, nie wniesiesz nawet plastikowej butelki na mecz.

Ci ludzie ostrowski już zapowiada identyfikacje.

 

Gdyby wtedy wyelminowano Feyenord do Wisła grałaby w 1/16 Pucharu UEFA z Totenhamem :D Vetra jeśli otrzyma jakieś kary to co najwyżej niewielkie finansowe.

Feyenord wykluczono z pucharów. Anglicy mieli w tym meczu wolny los.

A co do Vetry to kary raczej nie będą małe bo jakby tak zorganizowane zostały MS czy ME to by było dopiero. O tych brakach czego nie było pisze wyżej. To był samobój Litwinów. Co w żądnym stopniu nie broni tych wybryków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie posty ludzi, nie lubiących Legii i nie znających się wogole na piłce marginalizujących wszystko. To jest nasz problem czyli Legii i kibiców Legii i my wypijemy to co naważyli.

 

Ja zawsze kibicuję Legii w Pucharach i troszkę na piłce się znam, więc nie biorę tego do siebie :wink: Z jednym się tylko nie zgodzę. To nie jest tylko problem Legii, tym zachowaniem psują opinię całej polskiej piłce i krajowi.

 

PS. Teraz pozostaje sie tylko modlić kibicom Legii, żeby ITI się nie wycofał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...