Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to po pierwszej połowie się Jaga nie popisała, gra tragiczna brak rozegrania i pomimo tego, że sportowo są lepsi od Irtyszu, grają ich stylem czyli długa piłka do napastnika. Szkoda, że w sytuacji sam na sam w której był Maycon nie znalazł się Franek, bo on wiedział by co zrobić. Mam nadzieję, że trafimy chociaż tą jedną bramkę i umęczymy ten rezultat do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem... :shock: Kilka lat temu Wisła prawie wyeliminowała Panathinaikos, a teraz trzęsiemy portkami przed Łotyszami i jesteśmy gorsi od Kazachów. Ale jest jedna dobra wiadomość: gorzej już nie będzie :jupi: Bo nie ma rundy przed pierwszą rundą :D Dobrze, że nie oglądałem tego meczu, ale jak usłyszałem wynik, to sam nie wiedziałem czy to żart i jak to potraktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie zaczęliśmy ten sezon pucharowy...

 

Ale czego oczekiwać po dwóch tygodniach przygotowań? Takie podejście pokazuje, że olali ten dwumecz.Powtórzyli błąd Wisły z przed dwóch lat, którzy też formę szykowali na kolejne rundy eliminacji, a odpadli na pierwszej przeszkodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaga powinna zdobyć bramki, gdy Seratlić strzelił w poprzeczkę i Plizga miał 100% akcję pod bramką.Szkoda było patrzeć na to spotaknie, ale Jagiellonia w Ekstraklasie pod koniec sezonu też zawodziła w niektórych meczach i nie błyszczała formą.Dopiero w ostatniej kolejce decydowały się losy jej awansu do pucharów.Szybko i nie po myśli polskich kibiców skończyła się jednak jej przygoda.Teraz trzeba kibicować i wierzyć w awans Wisły i Śląska, a później Legii, aby można było zobaczyć nasze zespoły dalej w Europejskich Pucharach.Już za niecały rok mamy w Polsce i na Ukrainie Euro 2012, a polska piłka na nie za wyskokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łamagi z Jagi oczywiscie rozpoczęły cykl kompromitacji polski 2011. A nie sory, ojciec dyrektor zaczął..............

Będą wracali samolotem, mam nadzieje ze tu154 bo jak wiadomo samoloty latają i spadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to było oczywiste że jaga sie skompromituje tylko nie spodziewałem sie że także sportowo odpadając na tym etapie rozgrywek. Przecież patrząc na to co sie dzieje z budową stadionu to kompromitacja nr.1. kolejna kompromitacja to budowanie zespołu na zawodnikach zamieszanych w aferze korupcyjnej. A że w piłke polscy piłkarze grac nie umią to było wiadomo od zawsze a żę znajdą sie idioci którzy płacą im duże pieniądze to ich sprawa widocznie mają ich stanowczo za dużo bo z całą pewnością moge powiedziec żę żaden piłkarz grający w polskiej lidze nie zasługuje na swoją pensje. Szkoda ale nasza piłka jest słaba i szybko sie to nie zmieni tym bardziej żę każdy obiecujący zawodnik wyjeżdza a sprowadzamy oldboi typu kamil kosa kosowski który w dodatku jest przepłacany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwszą kompromitację i pewnie nieostatnią. Przebić ją może chyba tylko odpadnięcie Wisły ze Skonto. Podobało mi się podsumowanie Borka- '' do levadii, karabachu, wilna, oslo dołączamy kazachski Pawłodar''. Najgorsze jest to, że budujemy stadiony, przychodzą piłkarze z coraz lepszych lig, więcej zarabiają, a wyniki mamy coraz to gorsze. W ostatnich latach, oprócz dwóch występów Lecha, mamy same klęski. Dzisiejsze ''widowisko'' było odpowiedzią na pytanie dlaczego polsat nie transmituje meczów w kanale otwartym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nasi siatkarze poprawią mi dziś humor... A co do gry Jagi to nie ma co się rozpisywać, więc ujmę to w jednym słowie: "żenada". Szkoda strat punktów do klasyfikacji UEFA, ale zresztą niech się Kazachowie cieszą, będą mieć komu kibicować...

 

PS: Najgorszym piłkarzem meczu był nieskuteczny(nie wykorzystujący co najmniej 2 stuprocentowych sytuacji) Sir Dawid Plizga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...