Skocz do zawartości

Jak znalezc kanał niekodowany w Cyfrowym Polsacie?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Musisz zresetowac wszystko do ustawien fabrycznych potem instalacja siec i koniecznie przeszukiwanie wszystkich transponderow w pozycji wszystkie kodowane na HB 13 E I 19.2 E Astra 1 niekodowane to pomoze wtedy znajdzie wszystko co trzbea jaki wogole jest to dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :!:

Założyłem wczoraj Astre wszystko poszło bez najmniejszych problemów. Dodam, że mam antene od CP. Mam jedno pytanie:Ile można znaleźć kanałów z Astry :?: Ja mam ich mniej więcej 500. Z HB mam około 1000.

 

EDIT: No panowie zaden z was nie wie to trudno, ale czekam może jeszcze ktoś coś napisze sensownego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytamy, czytamy,

czytanie nie boli, :idea::idea:

nie jest najważniejsze coś naciapciac. Może na początek wystarczy poczytać?

:?::?::?:

:arrow:viewtopic.php?f=12&t=2297

jakby było mało to proszę jeszcze tu zajrzeć

:arrow:viewtopic.php?f=12&t=6043

a pelny wykaz znajdziesz tutaj

:arrow:http://www.lyngsat.com/astra19.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pomogłeś :roll:

W pierwszym odnośniku masz tylko najciekawsze kanały, a pytał się o wszystkie.

W drugim odnośniku są jakieś głupie linki, które w niczym nie pomogą, tzn może poza ostatnim, ale to też bezsensu, link drugi głupi.

Link trzeci to jest najtrafniejsza odpowiedź, ale kto będzie liczył ile jest kanałów FTA?

 

Już raczej wiele więcej kanałów byś nie znalazł, bo na Astrze jest wiele nadawanych w analogu, są także kodowanych, których nie odbierzesz, bo nie masz jak rozkodować sygnału. Może jeszcze byś znalazł co nieco, ale nie wiele.

 

edit james_b: Zrobiłem lekkie poprawki, mam nadzieję, że teraz jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raczej wiele więcej kanałów być nie znalazł, bo tam jest wiele nadawanych w analogu i nie ma jak dołączyć cyfrówki na te transpondery, wiele jest także kodowanych. Może jeszcze być znalazł co nieco, ale nie wiele.

no dobrze tylko o co chodzi :?::?::?:

czytałem to kilka razy i nie mogę dojść o co chodzi w dalszej czesci postu...

po edytowaniu przez james_b postu proszę o usuniecie w kosmos tego postu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie panowie czy mozecie mi wytłumaczyć jedną rzecz: wczesniej przed załoniem zeza podjąlem póbe przeskanowania jakiś satelit. A tak dla jaj. I spróbowałem skanować i złapałem kilka kanałów z Amosa i Arabasata. Dziwi mnie to bo mam Cp i satke wyclowaną w HB. Możecie mi to wytłumaczyć jakim cudem to się stało :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to napisać, czy tutaj ,czy w temacie z Echostarem. Więc znalazłem sobie kanał BET i nie odbiera mi, po naciśnięciu 3x przycisku " i " nie ma ustawionych wartości Video i Audio PID. Czy da się to naprawić? Mój dekoder: Echostar DSB-717.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie da się tego naprawić. To jest pusta identyfikacja, która nie została usunięta z transpondera przez operatora w momencie, gdy kanał zakończył nadawanie. Pozostał "pusty kanał", który niczemu i nikomu nie służy.

 

Dla niewtajemniczonych: Chodzi o kanał BET, który kiedyś nadawał na 12.597V, satelita HotBird 13.0E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam zastanawiam sie nad założeniem sobie cyfrowego polsatu pakiet mini, tam jest jakiś nowy dekoder czy swobodnie można oglądać tam wszystkie programy niekodowane np. sportitalia czy będe miał możliwość ręcznego ustawienia takich programów na dekoderze pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...