Skocz do zawartości

Jak znalezc kanał niekodowany w Cyfrowym Polsacie?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te kanały odbierałem tylko na tunerze od Astry. Na tunerze CP też mam kilka kanałów z Astry np. RTL, ale akurat tych np. SAT1, Kabel1 nigdy nie było.

Po prostu pewnego dnia poznikały, myślę, że może kupię sobie jakiś lepszy tuner analogowy bo ten co mam to stary grat (Novis) :?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu iTV nie ma na liście programów CP. Ja jednak chciałbym go sobie obejrzeć dlatego pytam: jak ustawić te wszystkie parametry wyszukiwania żebym mógł odnaleźć ten program na liście kanałów niekodowanych i zapisać go sobie na liście moich ulubionych kanałów. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx, zaraz sprawdzę, a znacie może jakieś niekodowane sportowe kanały oprócz sport diretta i tej ruskiej co są na liście CP? przeglądając forum wyczytałem, że zakodowano pewien włoski kanał niekodowany na którym były transmitowane rozgrywki Copa America :(( a więc są jeszcze jakieś sportowe kanały niekodowane oprócz tych wymienionych powyżej? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam prośbę do kogoś mądrego.

Może mi ktoś wypisać jak wyszukać jakiś kanał na dekoderach od CP? Jak przeszukać jakiś transponder? Tzn na:

Samsung DSB-S305G

Echostar DSB 717

Echostar DSB 616

Samsung DSB-H370G

 

Byłbym bardzo wdzięczny. :) Proszę o to.

Chyba nie muszę dawać przykładu jak to opisać? Chodzi o opisanie krok po kroku.

 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w menu dekodera , potem instalacja , dalej daj transponder . Potem wpisujesz dany transponder ktory chcesz przeszukac , SR i dajesz zatwierdz, potem czekasz az sie pojawi jakosc sygnalu, i znow zatwierdz daj. Potem ok i masz juz dany transponder .Przynajmniej tak jest na Sagemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung DSB-H370G

 

Menu -> Instalacja -> wpisujesz pin -> Skanowanie sieci (automatycznie skanuje Ci się transponder 11158) lub skanowanie transponderów (wybieracz: satelitę, TP, modulacje) -> wciskasz ok -> jeśli wyszukają Ci się kanały wciskasz ponownie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takie wytłumaczenie mi chodziło, no to może mi ktoś podać jeszcze do:

- Echostar DSB 717

 

- Echostar DSB 616

 

- Samsung DSB-H370G

 

Chyba w tych pierwszych zbytnio się to nie różni, ale mogę się mylić.

Proszę niech ktoś napisze mi jeszcze jak w pozostałych 3 dekoderach przeszukać całą pozycję satelitarną a jak sam, jeden transponder. Proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mógłbym zrobić, ale z pamięci, a nie chcę się pomylić. @james_b, ludzie są leniwi, lepiej poczytaj wątki na Forum poświęcone konkretnym odbiornikom CP, tak będzie szybciej. Pytania jakie zadajesz, wielokrotnie się przecież przewijały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A posiadasz inne kanały z tego transpondera? Wystarczy przeskanować transponder. Wchodzi w "Instalację programów" czy jak to się tam nazywa u Ciebie, wybierasz odpowiedni transponder z listy, następnie w "Tryb szukania" bierzesz opcję "TP". Jak nie masz wpisanej tej częstotliwości, to trzeba najpierw zacząć od dodania nowego transpondera. Wszystko jest zawarte w instrukcji Twojego tunera, nie napisałeś, jaki odbiornik posiadasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe... zostaw transpondery bazowe i tym podobne, zaraz tak napsujesz... :)

Jednak nie czytałeś instrukcji?

 

Menu - instalacja - skanowanie transponderów - wybór transponderów - idziesz na koniec listy aż pojawi się pozycja "nowy" - ... i wklepujesz parametry. Ot cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...