Skocz do zawartości

Jak znalezc kanał niekodowany w Cyfrowym Polsacie?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Witam! Mam CP z dekoderem M100 (ten stojący) od dłuższego czasu próbuje dodać ESKA TV ale bez sukcesów. Postępowałem według porad użytkownika mentoris i również nie pomogło. Jeśli chodzi o REBEL.TV, Edusat to dodałem je bez problemów. Próbowałem również automatycznego dodawanie kanałów co również nie przyniosło efektów. Nie wiem czy problemem może być to, że wyłapuje tylko HOTBIRD 6/7A/8 a Eska nadaje na HOTBIRD 9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli ręcznie potrafiłeś dodać Rebel.tv czy Edusat to być może problem ze znalezieniem ESKA TV tkwi w minimalnie źle ustawionej antenie. Transponder, z którego nadaje ESKA TV ma słabszy sygnał i wymaga precyzyjniejszego ustawienia anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelna nazwa tego kanalu AL Jazeera Sport Channel Global Hotbird 12015 h FTA niemoge wgrac recznie na dekoderze HD-5000. Prosze o pomoc.

Niestety ten kanał zakończył emisje na HB, na powyższych parametrach go już nie ma. Raczej został przeniesiony na inną satelite, a na stronach brakuje jesczcze aktualnych danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak teraz wyszukać niekodowane kanały CP w dekoderze

MINI D1D-S BOX ? Otóż po zmianie po 5 maja mam 311 kanałów CP - wyszukiwanie kanałów CP.

A jak chce wyszukać ręcznie lub automatycznie - pojawia się problem, ponieważ pisze żebym sprawdził ustawienia anteny bo brak sygnału. Ale programy CP odbiera.

W opcjach dekodera tez w Instalacji pokazuje ze brak sygnału i moc - 0 (wcześniej pamiętam jakieś kropeczki były). Czy można rozwiązać ten problem czy pozostaje cieszyć się tylko tym co jest?

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Chciałbym znalezc na HD3000 kanal RTR Planeta (11034 V 27500 3/4), ale pokazuje mi bardzo słabe wartości sygnału. Normalnie przy domyslnych ustawieniach CP mam ok. 80% i 75%, a po wpisaniu w/w danych mam powiedzmy po 5%. Od czego to zależy? Obecnie mam (jeszcze) n-kę i kanał jest domyślnie dodany w dekoderze i odbiera bez problemu. W CP chwilę go szukałem i nie znalazłem, więc chciałem ręcznie dodać. Co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak człowiek w gorącej wodzie kąpany :/ vertical, horizontal, angielski znam, a i tak źle wybrałem :lol2::crazy:

Znalazło i zapisało 20 kanałów, nie pokazało jakie pozycje. Jest jakiś sposób na łatwe odnalezenie, żeby nie skakać po tysiącu kanałów?

 

u mnie w hd6000 2x przycisk strzałka w górę, później w prawo i tam mam alfabetycznie wybór i szybko odnajduje się kanał po nazwie. - (trzeba wejść w listę kanałów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...