Skocz do zawartości

Jak znalezc kanał niekodowany w Cyfrowym Polsacie?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odpowiedziałeś jeszcze na drugie moje pytanie. Jeżeli Twój dekoder pozwala na ręczne wpisywanie parametrów kanału, to od razu podaję dokładne namiary:

 

Częstotliwość: 11.862 MHz

Polaryzacja: H

SR= 27500

FEC= 3/4

PID V= 173

PID A= 446

PID PCR= 173

SID= 11324

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muniek66, mam nadzieję, że jeszcze zaglądasz tutaj na forum i przeczytasz mojego posta :?

 

Najlepiej idź z dekoderem do swojego Dystrybutora CP i powiedz jaki jest problem. Z jednej strony, skoro normalnie śmigają u Ciebie SKY Meteo24, SKY TG24, to również nie powinno być problemów ze SportItalia. Wszystkie wymienione kanały charakteryzuje to samo - wyszukują się jako kodowane, dekoder nawet rozpoznaje system szyfrowania jaki został tutaj zastosowany - VideoGuard.

 

Jeżeli pojedziesz do dystrybutora, to za poradę, czy nawet sprawdzenie tego problemu na miejscu, nie wydasz ani złotówki. Takie pomoce powinny być wykonywane za darmo w tym przypadku. Wiadomo, klient - nasz Pan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mogę znaleść tv puls na cyfrowym polsacie , mam echostara dsb 606.

na liście cp jest tv puls a na liście wszystkie kanały nie ma tv puls.

a chcę żeby był ponieważ chcę tv puls dodać do swojej listy kanałów.

przeszukałem całą liste wszystkie programy i nie ma tego programu, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Spróbuj MENU--> przewróć ust. fabryczne (2 x 2). Zatwierdź kolejne 3 tablice "Kontynuuj" i wejdź w sprawdź sygnał. Podświetl tryb przeszukania "Sieć" i zmień na "Wszystkie". Dalej "Szukanie kanałów". Powinno być OK. Zainstaluje mase "pustych" kanałów np. będących na innych platwormach z tego względu, że wszystko jest nadawane na Hotbird, więc poprostu skasuj te kanały.

 

Edycja Burli: Usunięte zbędne cytowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Mam cyfrowy polsat oraz Astrę. 2 konwertery przy talerzu, chyba tak to sie nazywa.

Kiedys, jakies 3,4 miesiace temu niektóre kanały które miałem na Astrze gdzies mi poznikały.

Ostatnio szukałem Kabel 1 na astrze i nigdzie nie ma. Próbowałem tez szukac na CP, ale tez nic nie znalazłem. Chyba, że nadawac przestali, ale raczej nie :)

Czy ktos wie jak znaleźć ten kanał?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jak masz opcję dodania kanału ręcznie to wpisz takie dane:

 

Transponder: 11488H

Symbol Rate: 27500

FEC: 3/4

VIDEO PID: 168

AUDIO PID: 112

PCR PID: 168

 

Jeśli nie masz opcji dodania ręcznego przeszukaj trp. 11488H i po sprawie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz następujące parametry: 12.544 H SR=22000 FEC=5/6. Następnie przeskanuj transponder i pojawi się wymieniony Kabel1. Również znajdziesz inne kanały, które Tobie poznikały (Pro7, Sat1, 9Live, N24) :wink:

 

niestety nic mi nie znalazło

szukałem oczywiście poprzez tuner cyfrowego polsatu, a nie ten od Astry bo ten mam inny (Novis)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...