Skocz do zawartości

Quiz wiedzy wszelakiej 2.0


Kuba2015
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram nowy quiz. Dlaczego nowy? Bo poprzedni niestety został zamknięty, i to wszystko... przeze mnie, bo podałem takie same odpowiedzi (dość często). Ale... od dziś będę już normalny, i będę podał inną odpowiedź niż to, co niestety zabrzykowałem innym czyli @kacprowi130700, @Kirkowi, @studiolitkowi, @maciejolkowi, @Frontowcu... Cóż, zaczynamy od nowa, czyli od mojego pytania.

 

Którego dnia zamieniono miejsca Eski Rock i VOX FM, jednocześnie na 93,3 (stare VOX FM) w Warszawie wsadzić Eskę Rock a na reszcie dawnych częstotliwości tejże stacji wstawić nowe VOX FM? Dodam jeszcze, że tego samego dnia zmieniono formaty grania Radia Plus i VOX FM (Plus - przeboje zawsze młode, VOX FM - disco, disco polo i dance).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak wszyscy wiecie (może nie wszyscy), ale był taki kanał Rossija 2 «Россия 2».

Nie aż tak dawno zmieniono jego nazwę i właściciela, ale nadaje na tej samej częstotliwości  - był kiedyś news na Satkurier (będzie parę pytań na ten temat).

 

1. Kiedy nowy kanał rozpoczął nadawanie?

2. Jaki kanał przejął częstotliwość kanału Rossija 2 «Россия 2»?

3. Przez kogo został utworzony nowy kanał? (trzeba wymienić osobę i holding)

4. Wymień kanały, które mają przedrostek taki sam, jak nazwa nowego kanału. (jest ich 8, nie licząc głównego kanału)

 

Żeby nie było tak trudno, to trzeba odpowiedzieć na 3 z 4 pytań.

Czas do poniedziałku, do 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nowy kanał ruszył 1 listopada 2015 roku.

2. Przejął to Match TV

3. Kanał utworzył holding Gazprom-Media, a osobą była Tina Kandelaki.

4. Match!Planeta, Match!Arena, Match!Igra, Match!Nash sport, Match!Boets, Match!Futbol 1, Match!Futbol 2, Match!Futbol 3.

 

Bardzo dobrze. Zadajesz kolejne pytanie.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...