Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oby tylko nie zwinęli interesu bo sam odbiornik DVB-T jest niespecjalny z powodu EPG, który jest tylko w formie harmonogramu, nie ma tzw. EPG w formacie gazetowym, nagrania są szyfrowane i nie wiem, czy przy nagrywaniu obsługuje jakieś dyski, bo u mnie nie widziało dysku na USB. Ale może obniżka cen tunerów spowoduje, że będzie większe zainteresowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiła się nowa aktualizacja dekodera, oznaczona jako 2.0. Wnosi m.in. szybsze ładowanie kanałów TNTV, możliwość ustawień obrazu oraz osoby, które mają słabsze łącze, nie muszą być skazane na automatyczny wybór jakości, bowiem od tej aktualizacji można już ręcznie wybrać jakość programów. Skoro wprowadzili aktualizację to myślę, że raczej nie planują zakończyć interesu. Na pewno gdyby było więcej reklamy TNTV to by więcej użytkowników skorzystało z tej platformy, bo pewnie dużo nawet nie wie o jej istnieniu.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość: automatyczna, niska, średnia, wysoka i bardzo wysoka. Można również w ustawieniach regulować obraz, czyli kontrast, kolor, ostrość, jasność i odcień.

Edytowane przez Barti
Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "Outlet" to na pewno powody przeceny: wyprzedaż ostatnich sztuk? Czy był choć w użytku i ktoś oddał a teraz robią wyprzedaż ostatnich sztuk? bo ceny różne i się zastanawiam co jest co? Ale zaraz po prawej stronie czytamy że jest też za 129zł i Produkt pełnowartościowy. ?

 

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/tuner-skymaster-iptv-dvbt-tnt-5-telewizja-tntv-8

Edytowane przez jeneka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu np mamy https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/tuner-skymaster-iptv-dvbt-tnt-5-telewizja-tntv-7 ....Powody przeceny:

 
wyprzedaż ostatnich sztuk – towar fabrycznie zapakowany..trochę takie pomieszane bo nie wiadomo co ma ukryte ten za 107zł a ten za 116zł? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać to nic, więc w pierwszej kolejności pójdzie te tańsze, a później trochę te droższe. Być może mają błąd.

Z drugiej strony to dowód na to że oferta nie ma zbytu. TNTV nic się nie rozwija, nawet odrobinę... a kilka nawet mniej znanych kanałów by się przydało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanko trochę na temat i nie: kupiłem TV z tą ofertą TNTV. I tak: w pokoju A mam modem Multimedia, z niego przeprowadzony do pokoju B kabel i podpięty do komputera. I teraz tak: w pokoju B mam ten TV oraz TNTV i chcę z tego kabla, co mam w pokoju B, przeprowadzić internet do tego komputera i do tego TV TNTV, by móc oglądać tę ofertę. Wyszukałem w sieci, że potrzebuję switch/huba? Tak, czy też nie? Macie jakieś rozwiązanie? Jak w drugim pokoju podzielić internet na komputer i do tego TV TNTV?

Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście! Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy zakupić router. Jak zakupisz switcha/huba to nie będziesz miał możliwości korzystania w jednym czasie z internetu na komputerze i TV. Wtedy należy połączyć router z modemem MM za pomocą skrętki, a następnie do routera podłączyć komputer i TV również za pomocą skrętki. Chyba, że TV, bądź komputer posiadają kartę WI-FI to można bezprzewodowo, ale polecam podpięcie skrętką, będzie stabilniej.
Pozdrawiam, Luki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przestrzegam przed ta firma krzak !!!!!!!!

Zakupiłem pakiet w TNTV który mi nie działa. Nie ma możliwości dodzwonienia się na infolinie, po 3 h kilka razy przez parę dni wysłuchiwałem muzyczki z infolini (podejrzewam ze jest tam po prostu automat z nagraniem i nikt nie pracuje), na wiadomości na swoim profilu FB nie odpisują, na wiadomości pisane przez ich formularz kontaktowy z ich strony tez nikt nie odpisuje. Firma Skymaster (dzwoniłem się do nich) nie ma do TNTV innego kontaktu niż poprzez infolinie która jest po prostu żartem z klientów. PRZESTRZEGAM I Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM !!!!!!

Jest jeden nr na infolinie na która nie ma fizycznej możliwości się dodzwonić. Nawet u producenta Skymaster nie maja do TNTV innego telefonu niż ten na infolinie. Ta firma to jeden wielki żart!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. A już myślałem że to tylko u mnie. Niestety jak widzę nadawanie przez internet to błędna droga. Ciekawe czy ktoś monitoruje działanie tej sieci :-P

Przestrzegam przed ta firma krzak !!!!!!!!

 

Zakupiłem pakiet w TNTV który mi nie działa. Nie ma możliwości dodzwonienia się na infolinie, po 3 h kilka razy przez parę dni wysłuchiwałem muzyczki z infolini (podejrzewam ze jest tam po prostu automat z nagraniem i nikt nie pracuje), na wiadomości na swoim profilu FB nie odpisują, na wiadomości pisane przez ich formularz kontaktowy z ich strony tez nikt nie odpisuje. Firma Skymaster (dzwoniłem się do nich) nie ma do TNTV innego kontaktu niż poprzez infolinie która jest po prostu żartem z klientów. PRZESTRZEGAM I Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM !!!!!!

 

Jest jeden nr na infolinie na która nie ma fizycznej możliwości się dodzwonić. Nawet u producenta Skymaster nie maja do TNTV innego telefonu niż ten na infolinie. Ta firma to jeden wielki żart!

A co tu się dziwić. To jest tanio zrobione, usługa ma symboliczną ilość użytkowników to i obsługa klienta jest symboliczna. W zasadzie nie ma tam podanej żadnej infolinii tylko mail i formularz kontaktowy to niepotrzebnie się złościsz że nikt nie odbiera. Trzeba było napisać, może by przyszła jakaś odpowiedź. Z moich obserwacji wynika że ktoś tam  obsługuje to w dni robocze i po godzinie 12. Przynajmniej z obserwacji wynika że po doładowaniu konta i zamówieniu pakietu aktywowane są po tej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...