Skocz do zawartości

Vu+ Ultimo 4K


asiafan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, opensource napisał(a):

Zawsze można poratować się np. pendrivem. U mnie na Vu+ i openpli we flashu jest zajęte w przybliżeniu tyle ile pisał @Ktosiu.

Przerabiane latami wcześniej czy póżniej pen zacznie sie podmontowywać w innej lokalizacji niz powinien. Przez to zrezygnowałem np z Multiboota bo czasu poświęciłem duzo by ogarnąć sporo image a póżniej wywaliło wszystko w kosmos. Dysk też nie majlepsze rozwiązanie bo cały czas pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Może dla niektórych będzie to zabawne pytanie ale ostatnio kompletnie nic nie robię z tym odbiornikiem. A mianowicie dziś sprawdziłem sobie VTi Manager Oprogranowania  kiedyś tu właśnie jak dobrze pamiętam można było sobie dograć wtyczkę itp. Ja u siebie tu nie mogę w nic wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.12.2023 o 19:32, czerstwy napisał(a):

Ostatnio dwa  razy ten box skraca mi  nagrania co może być tego przyczyną? Ustawione było tam powiedzmy 3-4 godziny nagrania a skróciło dwa razy  do minimalnie wiecej niż  dwie godziny. Miejsce na dysku jest a wcześniej nagrywało ile było ustawione.

Teraz jest jeszcze lepiej wczoraj  nagranie ustawione na 4 godziny nagrało nieznacznie więcej niż minutę i niby zajmuje to 10.9 GB. Tydzień temu nagranie niepełna minuta i 8.9 GB. Czwartego lutego to full wypas 180 minut. PB abonowany głównie pod UFC a i tak nie można nagrać tylko trzeba szukać po internecie😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktos to sprawdzić i potwierdzić 

U mnie odbiornik pokazuje jak gdyby kanał był kodowany. Ale zrobiłem myk że wyjąłem moduły i kanał działa gdy zapinam moduł Tivusat😂 zmieniam kanał i wracam spowrotem i juz nie  działa tylko jest Koniec danych na trans...(koniec czasu czytania pat) to samo robi na PSE ale tu nie pokazuje kanału ani z modułem Tivusat ani bez niego. Na PSN nie mam tego komunikatu ale nie mam go też w abonamencie PB ani dodanego do zadań. Co ma do jasnej... moduł tivusat do odbioru  PS już nawet nie wnikam czy jest obecnie FTA czy nie. Edit po restarcie juz brak tego komunikatu a PS działa i po zmianach kanałów ale dalej pokazuje jakby było załączone kodowanie. Oczywiście Moduł PB wyjęty z czytnika. Normalnie zapięty do slotu 1 Tivusat slot2

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...