Skocz do zawartości

Vu+ Ultimo 4K


asiafan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam. Wgrałem nowy soft do Vu+ Ultimo 4K i listę kanałów. Proszę o podpowiedź, jaki wgrać softcam, ccam, aby działała karta prepaid nc+. Z góry dziękuję.

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tym modelu tunera już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków. Poprawiono też czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
9 minut temu, sum2 napisał:

Może po prostu skończyła się obecna dostawa?

W sumie najprostsze rozwiązania są najbardziej prawdopodobne.

Koniec sprzedaży producent zastąpił go VU+-duo-4K,także już nowych dostaw nie będzie!

Kto jest chętny mam na odsprzedanie pełna folia panel prz najnowsza wersja DVB-S2X zapraszam na PW?

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2020 o 20:49, tvmaniak83 napisał:

Witam przymierzałem się do zakupu tunera Vu+Ultimo 4K i gdzieś wyczytałem że są one wycofywane ze sprzedaży(między innymi zniknął z oferty sklepu Hollex).Czy ktoś wie jaki jest powód?

Warto się pospieszyć, jest jeszcze dostępny w bliźniaczym Hollexie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
40 minut temu, czerstwy napisał(a):

Niby aktualny ale zdziwiły mnie te odległe daty i to że aktualizowało 0 pakietów

U ciebie jest wersja VTi 15.0.0 a po ostatniej aktualizacji jest 15.0.2.

W sumie to różnicy wielkiej nie ma pomiędzy tymi wersjami tylko ciekawe dlaczego ci nie zaktualizował dwóch poprzednich wersji ?

101d48bdd4aeb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość włączenia automatycznej aktualizacji na VTi ?

Ja u siebie zawsze sprawdzam sam czy są nowe i zawsze aktualizuję ręcznie.

Pamiętam że parę lat temu pojawiał się komunikat o nowych aktualizacjach a teraz tego nie ma.

Teraz sprawdzałem w ustawieniach i też nie widzę żadnych opcji ustawień aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak strasznie dużo ich nie ma byś musiał sprawdzać co chwilę.   1-2 na kwartał tak średnio. 

Nic kompletnie nie wnoszą do działania systemu. 

Masz Alternatywny menedżer OPKG to wystarczy go zainstalować będzie sygnalizował aktualizacje wszystkiego co możliwe. 

Wystarczy zainstalować repozytorium dla skórki Black Harmony  http://j00zek.one.pl/opkg-j00zka/opkg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj aktualizacji  systemów , każdy system ma swoje i nie mają z sobą nic wspólnego.  VTi to stabilny system i nie potrzebuje poprawek systemu tak często 

 

Masz tyle nawalone śmieci w systemie że nic dziwnego że mogą być problemy z aktualizacjami. 

Zastanów się nad reinstalacją systemu albo zaktualizuj z panelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...