Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Nie psze Pana ;) nie ma swojej tylko korzysta z infrastruktury spółek zależnych i płaci im za transfer, co jest z grubsza odpowiednikiem roamingu krajowego. W momencie gdy Polkomtel staje się spółką zależną wykorzystanie w ten sam sposób jej infrastruktury jest jak najbardziej możliwe. Właściwie był to zapewne jeden z głównych celów zakupu spółki.

 

Masz rację, że zdanie "To niech włączą EDGE..." jest z d... wyjęte, tak samo jak hasło "Internet dla Każdego". To właśnie tak jak by napisali "damy każdemu po 1000zł za metr pola uprawnego i krowę do tego" a okazało by się, że owszem dadzą ale tylko w większych miastach i aglomeracjach. Skojarzenie jest celowe, bo klienci, którym potrzebny jest stały internet na łączu radiowym mieszkają właśnie poza miastem i aglomeracją (bo w mieście jest lepszy i tańszy kabel).

 

A więc podsumowując: chcecie dać "Internet dla Każdego" to dajcie, ja chętnie wezmę, inaczej jest to hasło bez pokrycia (terenowego ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie hasło reklamowe, a nazwa oferty, po drugie idąc Twoim dziwnym tokiem rozumowania zwrot "Internet dla każdego" nigdy nie będzie miał pokrycia. I nie chodzi o pokrycie terenowe, ale zawsze będzie ktoś kto nie będzie z różnych powodów mógł wziąć Internetu od CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, że zdanie "To niech włączą EDGE..." jest z d... wyjęte, tak samo jak hasło "Internet dla Każdego". To właśnie tak jak by napisali "damy każdemu po 1000zł za metr pola uprawnego i krowę do tego" a okazało by się, że owszem dadzą ale tylko w większych miastach i aglomeracjach. Skojarzenie jest celowe, bo klienci, którym potrzebny jest stały internet na łączu radiowym mieszkają właśnie poza miastem i aglomeracją (bo w mieście jest lepszy i tańszy kabel).

 

A więc podsumowując: chcecie dać "Internet dla Każdego" to dajcie, ja chętnie wezmę, inaczej jest to hasło bez pokrycia (terenowego ;) )

i tutaj niestety jest racja, bo ten internet według zapowiedzi miał być dla mieszkańców małych miast i wsi gdzie nie ma dostępu do internetu szerokopasmowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 zeta za modem HUAWEI 398 to norma !Trzeba poczekać, żeby staniał. Brak alternatywy, póki co.

Samsung szleje ws. LTE ale na rynku USA. Śledzę ten rozwój.

Z czasem stanieje. Prawo rynku.

Tymczasm POLSAT ma jednak (LTE) najlepszy bezprzewodowy (nie mylić z mobilnym) net w Polsce !

LTE ma na imię.

 

Mam LTE i komfort jest szczytowy, lepiej niż w kablu ASTER.

A mieszkan na wsi k/Serocka i mam z netem lepiej niż moi kolesie z " Wawy = wielkiego miasta".

Za 59 pln/m. mam 19 GB/No LIMIT W NOCY/ SPEED do 4 mbps by PLAY !

Mam także LTE POLSAT: 55GB ( 5 w dzień i 50 w nocy) pinb 10ms, speed 25 mbps = 49 pln.

RAZEM 108 zł/m. Jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po prostu trafiło Ci się z tym zasięgiem. Ja na net nie narzekam (mam CDMA) ale gdybym miał zasięg CP to mógłbym upiec dwie pieczenie na jednym rożnie (wyższy pakiet TV i net do tego). I wcale nie musi być to LTE. Wystarczy mi ping poniżej 100ms i transfer 1Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ale to się dużo płaci?? Bo nie mogę znaleźć satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, dodam że na umowie też za bardzo nic nie znalazłem(chyba, że to nie była umowa :D ale nie to musiała być umowa w sumie xD), Zostało mi ponad rok coś tego Internetu, więc jakoś trzeba będzie zapłacić do końca umowy abonament czy nie? I dużo tej kary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWY ROUTER

 

W ramach oferty dostępny będzie nowy router Edimax LT-6408n od 49 zł, który jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi obecnie modemami LTE i HSPA+.

 

Router posiada 4 porty LAN i umożliwia korzystanie z sieci bezprzewodowej WI-FI.

 

PS. Na pakiet 25GB radzę też się sprężać do podpisania umowy w jesiennej ofercie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Być może już wiecie, ale CP powiększył o trochę zasięg swojego internetu, głównie chodzi o HSPA+, uruchamiając na 900mhz UMTS 3G tam gdzie kiedyś było tylko GSM.

Na dniach zamierzam przetestować, jak działa HSPA+ MIMO podpięte pod taki maszt, służący kiedyś jedynie do 2G, ciekawią mnie uzyskiwane prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...