Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kwiatol

Nie przesadzaj (no są tacy w gorącej wodzie kąpani ale to nie liczni) u mnie również spokojnie przebiegło wypowiedzenie,nigdzie nie dzwoniłem.

Miałem potwierdzenie nadania to czym tam się przejmować!

Maj za free,wczoraj mi ucieli sygnał ok 13 ale wieczorem wrócił,MR również śmiga.

Co będzie dalej,hmm sam nie wiem????

 

Jak Universe+ ,6*Canal,MR,Pace za 59zł by mi dali to biore od razu.

Ale w kwietniu nie chcieli mi tego dać,i 2 razy tylko dzwonili.

Zobaczymy co dalej,jak się sytuacja potoczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti, rozumiem, ale moim zdaniem list wysłałeś, potwierdzenie miałeś i jak na stronie poczty widniało, że list został odebrany, to miałeś wszystkie karty w ręce i wątpię, żeby Ci policzyli kolejny miesiąc... Ale jak miałeś taką potrzebę to OK!:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że miałem po swojej stronie odpowiednie dokumenty, więc za maj nie musiałbym już płacić, ale nie chciałem po prostu, aby doszło do sytuacji, że wystawiliby mi rachunek za maj, a ja bym potem cackał się z nimi w pisanie reklamacji, czekanie na jej rozpatrzenie i zwrot kasy... :? Tak przynajmniej mam już to załatwione. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej tu zachowują się profesjonalnie. Umowa z C+ rozwiązana z dniem 30.04.2013, dzisiaj właśnie przed chwilą wyłączyli mi uprawnienia do odbioru sygnału.

N-ka ma grać jeszcze niby cały miesiąc.Ale i tak w poniedziałek zdaję cały sprzęt i 3 karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie bo trochę mnie to niepokoi boję się że moje wypowiedzenie gdzieś "zaginęło"... wysłałem je 06.04 do dzisiaj nie dostałem żadnego potwierdzenia o rozwiązaniu umowy ... mam też multiroom i mam dalej uprawnienia na obu dekoderach.

Patrzyłem w menu dekodera na uprawnienia i mam tak napisane:

Cyfra 2013.07.01

Cyfra 1 2013.07.02

Cyfra 2 1992.01.01

jak mam to rozumieć ? ... czy są już na którymś z dekoderów usunięte uprawnienia do odbioru ?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ electro69

Rezygnacje z umowy wysłałeś oczywiście listem poleconym (tak jak regulamin wymaga), jezeli tak zrobiłeś masz potwierdzenie nadania takiej przesyłi i numer, oraz kopie takiego oswiadczenia.

Mając numer mozesz spokojnie sprawdzic czy taki list dotarł do adresata tutaj: http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Ja wszytko będzi dopełnione z twojej strony to tylko zostało wysłac e-maila lub zadzwonic do nich z zapytaniem przedstawiając posiadane dowody.

To ze sygnał masz to nic nie zmienia, pozosaje sie tylko cieszyc z tego powodu nawet jak umowa wygasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, czy jest możliwość zrezygnowania teraz z c+ z ich winy?

Obecnie nie ma takiej możliwości, do końca kwietnia była doskonała okazja.

 

Jeśli przedłużałaś umowę przed 22.10.2012 i masz pakiet co najmniej Kompakt, to będziesz mogła wypowiedzieć umowę po 1.07.2013 z powodu wyłączenia CNN i umowa zakończy się z dniem 31.07.2013. W innym wypadku również nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ _karolka_

Tak jak kolega napisał najblizsza mozliwość to dopiero lipiec 2013r, planowane wyłaczenie CNN. CN i TCM, też planuje rezygnaje w tym czasie, poniewaz czekam aż sytuacja sie unormuje z nc+, i mam przynajmniej do lipca zagwarantowany Eurosport.

Jest jeszcze inna obawa że obecnym abonnetom tych kanałow faktycznie nie wyłączą - wtedy dopiero mozliwośc wypowiedzenia z upływem okresu minimalnego?.

 

@pawlinho

Potwierdzam, że data zawarcia umowy nie musi być podana, waże aby wypowiedzenie było zgodne z Regulaminem, bez zbędnego rozpisywania się nie na temat, oraz wysłane listem poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

4 kwietnia - wysłałem wypowiedzenie umowy z CYFRA+ (do końca kwietnia) - nie dostałem dzisiaj żadnego potwierdzenia rozwiązania umowy. Kanały nadal działają - jedynie co to zablokowali dostęp do ICA. Telefonicznie tam dodzwonić się to masakra - co radzicie w tej sprawie zrobić ? - dostawaliście decyzje rozwiązania umowy - jeśli tak to po jakim czasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EVO

Napisz do nich maila z formularza kontaktowego na stronie nc+ i zapytaj się w nim, czy zarejestrowali już twoje wypowiedzenie i czy twoja umowa faktycznie uległa już rozwiązaniu. Jako temat, wybierz w tym formularzu "Informacje". Wypełnij też wszystkie wymagane pola tego formularza podając swoje dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

4 kwietnia - wysłałem wypowiedzenie umowy z CYFRA+ (do końca kwietnia) - nie dostałem dzisiaj żadnego potwierdzenia rozwiązania umowy. Kanały nadal działają - jedynie co to zablokowali dostęp do ICA. Telefonicznie tam dodzwonić się to masakra - co radzicie w tej sprawie zrobić ? - dostawaliście decyzje rozwiązania umowy - jeśli tak to po jakim czasie ?

Jesli masz zablokowany dostep do ICA tzn. ze wypowiedzenie zarejstrowane

Kanaly beda/powinny dzialac do konca maja, promocja nc+ dla osob ktore wyslaly wypowiedzenia w kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane 29.04, dotarło do nich 02.05 (13th street) - myślałem, że rozwiążą umowę z końcem miesiąca jednak wczoraj na dekoderze ciemność, tak samo w ICA. Na infolinii powiedziano mi, abym "nie ponosił dodatkowych kosztów" rozwiązano mi umowę z dniem 9 maja... wysłałem prośbę o zwrot kwoty abonamentu za maj (bo już zapłaciłem) i adios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz zablokowany dostep do ICA tzn. ze wypowiedzenie zarejstrowane

Zablokowany dostęp do ICA ("brak uprawnień do zalogowania się") oznacza, że umowa o abonament została już rozwiązana.

Samo zarejestrowanie wypowiedzenia umowy nie powoduje blokady dostępu do ICA, a jedynie ewentualnie możliwość zmiany pakietu, dodania opcji itp. za pomocą ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane 29.04, dotarło do nich 02.05 (13th street) - myślałem, że rozwiążą umowę z końcem miesiąca jednak wczoraj na dekoderze ciemność, tak samo w ICA. Na infolinii powiedziano mi, abym "nie ponosił dodatkowych kosztów" rozwiązano mi umowę z dniem 9 maja... wysłałem prośbę o zwrot kwoty abonamentu za maj (bo już zapłaciłem) i adios.

Zgodnie z art. 7 § 1 regulaminu ".. ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym, oświadzcenie to dotarło do operatora C+..."

Dzwon do nich i nikt łaski Ci nie robi sygnał musisz miec do końca maja 2013r.

Istnieje jeszcze taka możliwośc, że faktycznie pismo do nich dotarło ostatniego kwietnia, i wtedy po rozpatrzeniu pisma dopiero 9 V wyłaczyli sygnał na mocy Regulaminu ale na ostatniego kwietnia, a że sygnał miałeś to inaczej przy takich okolicznosciach nie mogło być.

Na tej stronie sprawdz kiedy dotaro pismo do C+ ( http://sledzenie.poczta-polska.pl/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane 29.04, dotarło do nich 02.05 (13th street) - myślałem, że rozwiążą umowę z końcem miesiąca jednak wczoraj na dekoderze ciemność, tak samo w ICA. Na infolinii powiedziano mi, abym "nie ponosił dodatkowych kosztów" rozwiązano mi umowę z dniem 9 maja... wysłałem prośbę o zwrot kwoty abonamentu za maj (bo już zapłaciłem) i adios.

U mnie to samo, wypowiedzenie wysłane 30.04, dotarło 8.05 i i dzisiaj wyłączyli sygnał. Dzwoniąc do nich skierowali mnie do działu windykacji i tam powiedziano mi, że to jest moja wola wypowiedzenia i dlatego 10.05 wyłączyli sygnał, cytowanie regulamin cyfry +, że mogą na koniec miesiąca nic nie pomogło, pytając ich, według jakiego regulaminu się kierowali to pani się rozłączyła, gdyż akurat wybiła godzina 22. Jutro druga tura rozmów, jakieś rady? Mogą oni coś takiego robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a moja karta CYFRY+ jakoś nie chce się zdeaktywować. :P

Cały czas działa, mimo, iż moja umowa z CYFRĄ+ została rozwiązana z końcem kwietnia br.

Mało tego, na karcie wciąż przedłużają się uprawnienia odbioru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...