Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W treści rezygnacji mam wpisać datę zawarcia umowy ,ale jaką? Przedłużałem umowę pod koniec listopada 2009r. na 18 miesięcy czyli mam wpisać 01.12.2009r.? W regulaminie Akcji Promocyjnej „CYFRA POWRÓT+” pkt.13 napisali coś takiego:

Regulamin Akcji wchodzi w życie z dniem 25 listopada 2009r i obowiązywać będzie do czasu jego uchylenia przez Operatora CYFRY+

Przepraszam za te pytanie, ale z nimi nic nie wiadomo.

( oferta dla mnie na dziś to: 103 zł za OptiumCanal+; programy HD ; Pace HD PVR 500GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podanym przez Ciebie terminie nie zawierałeś umowy tylko ją aneksowałeś czyli przedłużałeś jej okres minimalny. Moim zdaniem do wypowiedzenia powinieneś wpisać datę zawarcia umowy, a nie jej przedłużenia. Ja tak właśnie zrobiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem dziś ze znajomym z cyfry, u którego był przedstawiciel tejże platformy i powiedział, że nie ma szans na ciekawe promocje na święta. Cyfra za bardzo przyzwyczaiła potencjalnych klientów, e zawsze coś na święta daje i teraz chce dać dopiero maj /czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na wypowiedzeniach są abonenci, którzy rezygnują głównie z powodu zmian m.in. w regulaminie, natomiast na maj/czerwiec przypada koniec okresu minimalnego umów z końca 2009 roku z ofertami za 29 i 42 zł i tu coś na pewno interesującego będzie zaplanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak uważam, że CYFRA+ może jednak różnicować czerwcową ofertę dla klientów bo kogoś kto obecnie płaci, np. 29zł/m-c za pakiet KOMPAKT wraz z opcją CANAL+ nie zatrzyma się ofertą 38zł/m-c za pakiet KOMPAKT. Nawet obecny pakiet C+ KOMPAKT za 47zł/m-c oznacza dla mnie podwyżkę opłat o ponad 60%. Stąd też uważam za całkiem możliwe, że osoby, które wymienił kolega @Sebe (abo za 29zł i 42zł) otrzymają finalnie warunki, których inni abonenci dostać nie będą mogli.

 

ps.Od 20 lat posiadam w domu kablówkę (obecnie CYFROWA VECTRA), a z oferty CYFRY+ skorzystałem jakby dodatkowo w grudniu 2008 roku tylko dlatego, że mieli super ceny w promocji bożonarodzeniowej. To samo dotyczy przedłużenia mojej umowy w grudniu 2009 roku, a mianowicie przedłużyłem ją tylko dlatego, że ostatecznie zaproponowano mi 29zł/m-c za obecny KOMPAKT oraz CANAL+ z gwarancją niezmienności ceny nawet w przypadku podwyżek. Jeśli teraz zaoferują mi jakiś standard to zostanę przy samej kablówce bo tam też mogę oglądać CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nastawia się na klientów z grubszym portfelem, ale jeśli tak jest to niby dla kogo przygotowano obecną ofertę C+ KOMPAKT za 47zł/m-c bo chyba nie dla tych ich grubych portfeli? Uważam, że za dużo ludzi dostało wtedy tak dobre warunki żeby można ich było w czerwcu zmarginalizować, ale jak będzie to oczywiście pokaże najbliższa przyszłość.

 

ps.Nie twierdzę, że tak będzie zawsze, ale jeśli już będą obniżać atrakcyjność cenową oferty to na pewno nie zrobią tego w tak drastyczny sposób tylko raczej stopniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest Djokovic ;)

 

Wyciag z regulaminu :

 

331kqr4.jpg

 

 

 

 

To tak jakby czasami nie wygrali przetargu na Ekstraklase i ktos chciałby sie pozbyć Cyfry po tym sezonie ligowym bo mało byłaby mu juz wtedy potrzebna. Bez znaczenia czy kanał ( TVN Warszawa) wchodzacy w skład danego pakietu wyszegolniony w cenniku/regulaminie znika z ich winy czy z winy nadawcy kanału czy z powodu porannych przymrozków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja coś czuje, ze w czerwcu znów czeka mnie wysyłanie wypowiedzenia i to już bez widoków na nową umowę. Jakieś jaja sobie robią, w połowie marca telefonicznie aneksowałem umowę (w związku ze zmianą regulaminu) w ciągu 10 dni miałem dostać pismo uprawniające mnie do kupna Sagemcoma. Oczywiście nic nie dostałem. Rozmowa z CTA to jakaś parodia była, szkoda o tym mówić. Złożyłem pisemną reklamacją i teraz znów czekam bo rachunek za kwiecień mam obciążony kwotą 20 zł za wynajem PVR-a ( a miałem mieć go wynajmowanego do końca marca a potem bodaj 30 dni na oddanie). Ile czekaliście na rozpatrzenie reklamacji jeśli takowe były?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chora sprawa - czytając ostatnie posty widzę że bez straszaka w postaci wysłania wypowiedzenia niewiele się zyska, dalekie to od normalności, czyzby cyfra prowadziła jakieś statystyki i chce się pochwalić na koniec roku że udało jej się zatrzymać X klientów, całkwicie zbędna papierologia bo ekfkty możnaby osiągnąć za pierwszą, góra drugą rozmową telefoniczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chora sprawa - czytając ostatnie posty widzę że bez straszaka w postaci wysłania wypowiedzenia niewiele się zyska, dalekie to od normalności, czyzby cyfra prowadziła jakieś statystyki i chce się pochwalić na koniec roku że udało jej się zatrzymać X klientów, całkwicie zbędna papierologia bo ekfkty możnaby osiągnąć za pierwszą, góra drugą rozmową telefoniczną

Tak było od zawsze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...