Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byłem się dzisiaj dopytać w punkcie NC+. Karę naliczono 11.06.2013. Ja zwróciłem kartę 17.06.2013. Złożyłem telefonicznie reklamację z prośbą o anulowanie. Miał ktoś może podobną sytuację? Jest szansa na umorzenie? Mam czekać do 30 dni na telefon od nich z odpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam c+ kompakt umowa do konca czerwca 2013, musze wysląc zwykle wypowiedzenie czy czekać do lipca i wyslac wypowiedzenie w zwiazku z odpadnieciem kilku kanałow? Co bedzie bardziej korzystne?
W obu przypadkach umowę rozwiążą Ci z końcem lipca.

Dostałem wczoraj telefon z nc+ poinformowalem ze wyslyłam na dniach wypowiedzenie i konsultantka poinformowala mnie ze bd placil jeszcze 3 miesiace, nie tylko lipiec. Więc teraz już sam niewiem jak to bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie w ogóle jest dziwne to że umowa jest na czas określony czyli powinna się kończy ostatniego miesiąca ,a tu trzeba jeszcze śmierdzielom specjalnie wysłać wypowiedzenie miesiac przed końcem bo inaczej przejdzie na czas nieokreślony,dziwne te ich prawa niech wsadzą sobie tą nc+ w czarna strefę bo juz mam dość ich wielce dobrych promocji przez 3 lata nic mi nie zaproponowali ciekawego tylko z umowy na umowe większy abonament a kanały te same :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj telefon z nc+ poinformowalem ze wyslyłam na dniach wypowiedzenie i konsultantka poinformowala mnie ze bd placil jeszcze 3 miesiace, nie tylko lipiec. Więc teraz już sam niewiem jak to bedzie.

Za przeproszenie ale konsultanci [beep] wiedzą. Gdy była Cyfra + to jeszcze siedzieli tam ogarnięci ludzi. Teraz co raz częściej trafia się na [beep]cha z N.

 

dla mnie w ogóle jest dziwne to że umowa jest na czas określony czyli powinna się kończy ostatniego miesiąca ,a tu trzeba jeszcze śmierdzielom specjalnie wysłać wypowiedzenie miesiac przed końcem bo inaczej przejdzie na czas nieokreślony,dziwne te ich prawa niech wsadzą sobie tą nc+ w czarna strefę bo juz mam dość ich wielce dobrych promocji przez 3 lata nic mi nie zaproponowali ciekawego tylko z umowy na umowe większy abonament a kanały te same :/

Sprawdź umowe + regulamin. Podpisujesz na czas nieokreślony wraz z okresem minimalnym, który wynosi np 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa skończyła mi się wraz z majem, zapomniałem wysłać wypowiedzenie... Teraz przez trzy miesiące muszę płacić kwotę bez rabatu? Jeżeli wyślę jutro wypowiedzenie o rozwiążą umowę z końcem sierpnia(trzy miesiące) czy wrześnie(dodatkowy miesiąc - bo czerwiec już się rozpoczął)? Dobrze rozumiem poprzednie posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór jest dobry. Jeśli jesteś abonentem dawnej CYFRY+ to wypowiedzenie piszesz do firmy "CANAL+ Cyfrowy S.A." (we wzorze jest podane "CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.", co jest już nieaktualne) i na jej adres wysyłasz też to pisemko. :) Adres korespondecyjny podany we wzorze jest poprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wysłać polecony do skrzynki pocztowej ?

Oczywiście, że tak! :)

Kilkakrotnie już wysyłałem wypowiedzenie umowy do CYFRY+ na jej skrytkę pocztową właśnie i zawsze pisemko to do nich dochodziło, a ja otrzymywałem potem z poczty żółtą "zwrotkę", czyli potwierdzenie odbioru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Nie wiem jak to jest teraz, ale ja rezygnację umowy złożyłem w punkcie NC+, który wcześniej był centrum cyfry+. Jestem abonentem cyfry+ , przechodząc obok zaszedłem i dowiedziałem się w sprawie migracji ale oferta nie do przyjęcia. Pani pionformowała mnie że mogę złożyć u niej pismo , które ona wydrukowała , tylko napisałem regułkę . Dowiadywałem się na infolinii po paru dniach i jest już wprowadzone rozwiązanie na koniec okresu mnimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po połączeniu się CYFRY+ z n'ką w ramach nowej platformy nc+ jest już możliwe składanie wypowiedzenia umowy w punktach tej platformy. Nie wiem, czy we wszystkich, ale np. w "Centrum nc+" w Opolu taka możliwość już jest. Wcześniej, za CYFRY+, nie było tam takiej możliwości. Wypowiedzenie można było złożyć tylko poprzez wysłanie go pocztą na adres korespondencyjny (skrytkę pocztową) firmy "CANAL+ Cyfrowy S.A.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prośba o ocenę. Czy tak napisane wypowiedzenie jak poniżej jest prawidłowe. Umowa kończy mi się 28 lipca 2013

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu ….............................. (data zawarcia umowy) i wnoszę o jej rozwiązanie. Jednocześnie oświadczam, że nie akceptuję wprowadzonych przez państwa z dniem 1 lipca 2013 r. zmian programowych, tzn. usunięcia kanałów Cartoon Network i TCM z oferty Cyfry+ i wnoszę o jej rozwiązanie w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian, zgodnie z art. 7 §1 regulaminu umowy o abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prośba o ocenę. Czy tak napisane wypowiedzenie jak poniżej jest prawidłowe. Umowa kończy mi się 28 lipca 2013

 

...Jednocześnie oświadczam, że nie akceptuję wprowadzonych przez państwa z dniem 1 lipca 2013 r. zmian programowych, tzn. usunięcia kanałów Cartoon Network i TCM z oferty Cyfry+ i wnoszę ...

Po co o tych zmianach, jeżeli umowa kończy ci się 28 lipca (tzn. okres minimalny - promocyjny) to już wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swistak57

Jeśli chcesz rozwiązać umowę z powodu usunięcia kanałów z dniem 1 lipca br. to upewnij się wpierw, czy w twoim regulaminie umowy masz te kanały gwarantowane. Bo jeśli nie to prawo do rozwiązania umowy z końcem lipca br. z powodu usunięcia kanałów nie będzie ci przysługiwało. Chyba, że w tym czasie kończy ci się też okres minimalny umowy. To wtedy tak. Z tego, co pamiętam, to w najnowszym regulaminie umowy gwarantowany był chyba tylko kanał 13th Street Universal, który został usunięty z dniem 1 kwietnia br. i tylko w tamtym miesiącu można było rozwiązać umowę z dawną CYFRĄ+. Ja z tego prawa skorzystałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rezygnowal ktos ostatnio z Cyfry+ i mial nadplate? Bo ja wlasnie zrezygnowalem w kwietniu dekoder zdalem w ostatni dzien maja i cisza.Niby maja jeszcze czas do konca tygodnia ale cos to czarno widze.Gdybym tej nadplaty nie dostal to co wtedy reklamacja i mam czekac na rozpatrzenie do 30 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...