Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wypowiesz w lutym to umowa zostanie rozwiązana z końcem marca (czyli wraz z końcem okresu na który została zawarta).

Wypowiesz w marcu - rozwiązana z końcem kwietnia (miesiąc po zakończeniu okresu umowy na który została zawarta).

Wypowiesz w kwietniu - z końcem lipca (bo już wtedy 3 miesiące wypowiedzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chce zrezygnowac po 8 latach spędzonych z tą platformą . Wysłałem e-maila do C+ z pytaniem o okres wypowiedzenia i kiedy kończy sie ta umowa.

O ile dobrze pamietam , była zawierana jakis rok temu ( przedłużenie poprzedniej )

 

Oto odpowiedz.

informacje@cyfraplus.com.pl pisze:

> Szanowny Panie,

>

> odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, że Pana Umowa znajduje się w okresie minimalnym do 31 maja 2011 roku. Jeżeli chciałby Pan rozwiązać Umowę z końcem tego okresu, list z rezygnacją powinien być wysłany najpóźniej do 30 czerwca 2011 roku :lol2::lol2: . Wniosek o rozwiązanie Umowy powinien zostać przesłany listem poleconym na adres korespondencyjny CYFRY+:

>

> CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

> 02-100 Warszawa

> Skr. Poczt. 8

>

> W przypadku pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

>

> Z poważaniem,

>

> R.... W.......

> Dział Relacji z Abonentami

> -------------------------------------------------------------

> CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW Tel.: 801 066 066 lub 22 310 45 45

> Fax: 22 310 45 44

 

Koniec cytatu.. Rozumie ktoś , co z tego wynika??? :crazy:

Na moje umowe mam do 31,05,2011 czyli wypowiedzenie ślę 3 miesiące wcześniej ???

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Widać ktoś był zmęczony i nie ogarnął, hehe :D Ale dobre :) Oczywiście pismo musisz wysłać do końca kwietnia, liczy się data stempla pocztowego :) Pozdrawiam!

 

Liczy się data DOSTARCZENIA pisma.

 

§ 4. Oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy wywiera skutek na koniec miesiąca kalendarzowego 
następującego po miesiącu, w którym oświadczenie doszło do drugiej strony w taki sposób, że mogła 
zapoznać się z jego treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyła mi się umowa z Cyfrą+, a kanały dalej działają. Kiedy tak mniej-więcej mogą wyłączyć?

 

Złożyłeś wypowiedzenie ? Jeśli nie, to umowa przeszła na czas nieokreślony.

Jeśli złożyłeś, to masz 30 dni na oddanie karty do punktu cyfry+. Kanały FTA powinny przez czas w którym posiadasz kartę w tunerze cyfry, działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@puszczyk, Dzięki, już wiem wszystko. Ale Ci zazdroszczę...

@Orlik666, Działa mi Optimum, jakbym nie wysłał wypowiedzenia, to bym nie pytał. Na Infolinii potwierdzili otrzymanie wypowiedzenia, na przedłużenie umowy nie zgodziłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do nich, opisz swoją sytuację to może Ci pomogą. może zrób cesję na jakiegoś znajomego lub ogranicz do najniższego możliwego w Twoim przypadku abonamentu. Kara za zerwanie umowy wynosi 299zł + opłata za 3 miesiące usługi (te które planujesz nie płacić). przelicz co się bardziej opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz staż w C+, ponieważ gdyby on wynosił więcej niż rok to mógłbyś np. wziąć multiroom'a, dać komuś drugą kartę i podzielić Twój rachunek na 2...

Bo płacąc Cyfrze 299zł + opłata za 3 miechy usługi (najwyższy pakiet) to sporo kasy, a tak miałbyś C+ najwyższy pakiet i płacił racunek o połowę niższy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzajcie kolegi w błąd :) Jeśli chce nie płacąc zerwać umowę - nie płaci przez pełne 2 miesiące, na początku 3 miesiąca sygnał zostaje wyłączony, i jeśli nie zostanie w tym trzecim miesiącu sygnał uruchomiony(zaksięgowana wpłata lub warunkowe włączenie sygnału), to z końcem tego miesiąca umowa zostaje rozwiązana i naliczana jest opłata za 2 miesiące, bo w trzecim nie korzystał, sygnał był wyłączony. Wtedy po rozwiązaniu umowy płaci 2 miesiące zaległości + kara 299zł, no i sprzęt(karta i ew. dekoder jak jest na wynajem) należy zwrócić w ciągu 30 dni od daty rozwiązania umowy. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, czy ma jakąś promocję, czy nie, bo jak nie ma to rzeczywiście się nie opłaca. ja tam na jego miejscu bym zrobiła cesję na jakiegoś znajomego, czy kogoś z rodziny. Nie wiadomo, czy może ten pakiet zmniejszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...