Jump to content

Recommended Posts

Witam. nie znalazłem wątku o tych kanałach. Chciałbym poznać waszą opinię. Co sądzicie?

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.

Opera One, oraz Opera Two. Dobre filmy lecą, według mnie, na tych kanałach. Na Opera Three to chyba filmy animowane i teledyski puszczają w języku arabskim, jak się nie mylę.

Na Opera One to puszczają nawet najnowsze produkcje z 2015 i 2016, ostatnio natrafiłem na "Sagę Zmierzch" i Władcę Pierścieni", na Opera Two leci głownie muzyka i filmy animowane, na Opera Three nic poza filmami animowanymi nie zauważyłem.   

To są bardzo dobre kanały, gdyż na tych kanałach nadawane są ciekawe filmy w oryginalnej wersji językowej, w tym produkcje amerykańskie z Hollywood i to za free :smile:,  no i z Hot Birda :smile:

Edited by Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.

Własnie oni róznie puszczają czasem jest w wersji oryginalnej z perskimi napisami a czasem jakis taki dubbing/lektor. 
Ja natrafiałem na Hateful Eight ostatnio. Bardzo czesto leci Harry  Potter czy Władca Pierscieni - wszystkie czesci. 

Na Opera Two lecą filmy a docelowo chyba maja seriale bo juz widzialem odcinek Breaking Bed i Skazanego na smierć i chyba Pamietniki Wampirów.

Edited by hapxx

U mnie lecą, zmiana częstotliwości - teraz są na 10,775 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK. Zgłaszają się jako HD, ale z HD nic wspólnego nie mają. Przynajmniej Opera 1 i Opera 2 nadają to co do tej pory, Opera 3 chyba puszcza tylko reklamy, a przynajmniej trafiam od jakiegoś czasu w same bloki reklamowe.

Noo, dokładnie! Nazwa kojarzy się jednoznacznie, a tymczasem jest zupełnie myląca. ;)

Na Opera One lecą głownie filmy, na Opera Two filmy i muzyka, kanał nadaje bez żadnego loga, na Opera Three głownie reklamy, aktualnie zauważyłem na tym kanale logo kanału ITN Iran TV, nie wiem co to jest za kanał.

Na Opera One lecą głownie filmy, na Opera Two filmy i muzyka, kanał nadaje bez żadnego loga, na Opera Three głownie reklamy, aktualnie zauważyłem na tym kanale logo kanału ITN Iran TV, nie wiem co to jest za kanał.

Zawartość tych kanałów była bardzo dynamiczna, o ile na 1. leciały cały czas przyzwoite filmy w wersji oryginalnej lub niestety z lektorem perskim o tyle na 2. na początku były tylko filmy ,potem chyba mix filmów i seriali a ostatnio tylko seriale. Trójka na początku pokazywała tylko filmy animowane np wszystkie części Epoki Lodowcowej, a ostatnio same reklamy :( .

Na Opera Two ostatnio można było spotkać logo AMC HD podczas emisji odcinków The Walking Dead.  

Wydaje mi się ze kanały DREAM z 11296 H na HB to bedzie jakaś reinkarnacja tych kanałów OPERA, Na razie leci kilka plansz testowych.

Obecnie wszystkie Dream-y wyłączone.

Plansze wszystkich Oper są. Tylko Opera Classic nadaje jakiś tam program.

Przeniesiono je na Eutelsat 7°E.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.