Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 punktów - co stanie się, jeśli ani nie przedłużę umowy, ani z niej nie zrezygnuję? Czy umowa automatycznie przedłuża się na przyszłość, ewentualnie przechodzi może na bezterminową?

 

Umowę podpisywałem w maju 2016 roku (100mb/s + pakiet srebrny), chciałbym do internetu dorzucić kanały sportowe, ale dopiero pod koniec roku - wyjaśni się wtedy co z Ligą Mistrzów w Polsacie (czy przypadkiem nie będzie w PPV) i przede wszystkim co z Premier League w sezonie 2019/2020. Nie chcę teraz wiązać się na dwa lata ewentualnymi pakietami, z których nie będę korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

5 lutego przedłużyłem umowę,

rano złożyłem w BOK wypowiedzenie(zakończenie umowy na koniec marca),

ponieważ wszelkie próby negocjacji ceny kończyły się co najwyżej podniesieniem prędkości netu(a jestem już w V ok 10 lat),

 

a wieczorem już miałem telefon z DPK(zdaje się że tak to się nazywa), szybcy są i chyba zdesperowani;-)).

Po negocjowałem i dostałem taką ofertę:

- platyna (już miałem)

- C+ select (już miałem)

- SNO (już miałem)

- HBO (już miałem w sd) na hd i plus HBO GO

- internet 100 (miałem 16)

 za to miałem płacić 139,7, a płaciłem 180,30

dołożyłem multi

 i wyszło mi 149.7

 

chyba dobrze wyszło, a przynajmniej nie najgorzej, z tego co przejrzałem posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

50 po 2,4GHz i ok 70 po 5GHz. Na routerze z sygnaturki za niecałe dwie stówy, wyciągam odpowiednio 100 i 250-290, czyli 300 na niego to max. Więcej za 180zł nie wydusimy na wifi.

 

Dzięki za informację, osiągi na sprzęcie vectry niestety nadal są bardzo słabe, poniżej praktycznych możliwości, natomiast na sprzęcie własnym są bardzo dobre.

 

Vectra ostatnio rozsyła informacje o nowych, wyższych prędkościach.

Pytanie, czy dają do tego wreszcie jakieś lepsze modemy, które byłyby w stanie w końcu lepiej działać po WiFi?

 

ge355_vectr.jpg

 

Ciekawe czy będzie można dostać takie podwyższenie prędkości za darmo przy przedłużeniu umowy.

 

Na stronie Vectry w zakładce "Internet" również wstawili już prędkości 300Mb/s oraz 600Mb/s wraz z cenami.

Edytowane przez and2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Funkcja "Catchup" dostępna jest tylko na kanałach Eurosport 3, 4, 5 i obejmuje siedem dni wstecz. :cool:
 
1

image.jpg
 

 
2
 
image.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy dają do tego wreszcie jakieś lepsze modemy, które byłyby w stanie w końcu lepiej działać po WiFi?

 

 

Ciekawe czy będzie można dostać takie podwyższenie prędkości za darmo przy przedłużeniu umowy.

 

Na stronie Vectry w zakładce "Internet" również wstawili już prędkości 300Mb/s oraz 600Mb/s wraz z cenami.

 

Znajomi przedłużali w Vectrze w zeszłym tygodniu, i też dostali Technicolora.

 

U mnie za 10zł więcej do obecnej umowy zamienili 100Mbit na 300Mbit z pakietem Eleven. Miałem 100 +Platynowy + SNO + Canal+ Prestige i jedną nagrywarkę za 134,90zł. Za 144,90 wychodziło to samo z internetem 300 i Pakietem Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się opłaca przedłużenie umowy z następującym warunkami :

 

1.dekoder pvr ze złotym + SnO

2. dekoder pvr ze złotym 

3. internet 50 M/b

4. tel. stacjonarny 250                          =109 zł

 

na takie warunki :

 

1,2 dekoder z pvr + złoty + Sno +Eleven 

3.internet 100 M/B

4.tel. stacjonarny bez limitu 

 

Wszystko w cenie 109 zł. na 2 lata.

 

Czy złożenie wypowiedzenia może skutkować jakimś obniżeniem ceny przy tych warunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Panowie, dzisiaj lub jutro w sklepie google pojawi się nowa wersja apki. Nowość to  "Catchup" znany z wersji na przeglądarkę, oczywiście na Eurosport 3,4.5. W przyszłośći pojawi się na innych kanałach. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj lub jutro w sklepie google pojawi się nowa wersja apki. Nowość to  "Catchup" znany z wersji na przeglądarkę, oczywiście na Eurosport 3,4.5. W przyszłośći pojawi się na innych kanałach. :D

Podaj żródło bo na słowo nie uwierzę, ja na naprawe apki czekam od Bożego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie mam kończy mi się umowa, dałem wypowiedzenie miesiąc temu i trochę jestem zielony w tym, na co mogę liczyć.
Obecnie mam TV Złoty + internet 30mb/s w cenie 74,90 zł
Chciałbym w tej cenie mieć Platynę + pakiety Eleven i internet 100 mb/s.

Mogę coś takiego ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie na IPhone 7 po aktualizacji aplikacji Vectra online nie działa. Aplikacja włącza się ale po wybraniu jakiegokolwiek kanału do obejrzenia aplikacja wywala do pulpitu. Też tak macie?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...