Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Na adb usługa pvr ready to 1,90 na miesiąc. Na motoroli nie ma usb pvr. Sno jest od złotego,kto jeszcze nie ma tej opcji może ja wykupić za 5 zł.

A powiedz mi na jakiej podstawie najlepiej ruszyć konsultanta, by mu uzmysłowić że SnO za 6,90zł przy przedłużeniu przez infolinię można uzyskać? Jakiś regulamin, dokument, cokolwiek?

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do tego ADB podłączamy własny dysk? USB 2.0/3.0? Wielkość dysku max?

 

a czy to nie jest przypadkiem tak, że ten dysk to bedzie sluzyc tylko do odbierania na dekoderze ? to jest kwestia jakiegos tam kodowania danych, ze filmy nagrane przez USB nie otwrzysz na kompie tylko mozesz se podpiac do dekodera i obejrzec tylko tu ??

 

czyli nie moge sobie nagrać i z materiałem wideo przejsc na innego kompa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do tego ADB podłączamy własny dysk? USB 2.0/3.0? Wielkość dysku max?

Dekodery bez pvr mają tylko jedna głowicę jeśli się nie mylę. Możesz wtedy pauzować i nagrywać aktualny kanał co oglądasz.

 

Dlatego ta usługa kosztuje 2zł.

 

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

 

Nagrań z podłączonego dysku do kompa nie otworzysz nic. Po drugie halo jest takie że taki Pen czy duży dysk ciężko jest przywrócić do normalnej pracy w kompie bo nie da się go sformatować.

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście pozbyłem się tego terkoczącego Arrisa. Mam stary, poczciwy i cichutki ADB 5830. Ostatnio nagrywałem dwa programy w nocy i było super. Przy Arrisie nie mógłbym zasnąć.

35 zł za pvr to przegięcie. W takiej nc+ za dekoder z nagrywarką płacę całe 0 zł. :)

Arrisa dałem do dużego pokoju to tak go nie słychać. W sypialni mam moduł Ci+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Madekp miałeś 2 tyg na odstąpienie od umowy, niestety teraz zmiana sprzętu to 149zl...

@szyzag: argument na sno na infolinii to rezygnacja z niego, wtedy lubią dać za 6,90 i na czas nieokreślony. Widziałem już takie umowy.

PVR ma dwie głowice czyli jedno oglądasz, drugie nagrywasz. No chyba że programy są w jednym muxie jak TVP1 i TVP2 hd wtedy nagrywasz dwa a oglądasz coś z innego muxa.

Na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o dekodery hd to polecam ADB1721c lub 3831cd z modemem do VOD. Z pvr tylko ARRIS, stary adb 5830cdx jak dla mnie za mułowaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery bez pvr mają tylko jedna głowicę jeśli się nie mylę. Możesz wtedy pauzować i nagrywać aktualny kanał co oglądasz.

 

Dlatego ta usługa kosztuje 2zł.

 

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

 

Ktoś to potwierdza odnośnie tego dekodera HD z PVR na USB? Jest tak jak pisze jaceknokia, że możemy nagrywać tylko to co aktualnie oglądamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Bardzo dobra wiadomość.W NC+GO nie mam tego kanału więc liczę na to że w usłudze "online" podmienią z sd na hd. ;)

edit. Sportklub jest ale kolekcja "tv na życzenie". :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...