Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Polsat News (od września 2008 r.)

Ten termin to twoje podejrzenia, czy już jakaś skonkretyzowana data? Vectra jakos się ociąga z wprowadzeniem tego kanału :roll: Liczylem ze pojawi się jeszcze w sierpniu.

TVN Warszawa (start planowany na wrzesień lub październik)

Ciekawe, czy w Vectrze sie pojawi, w końcu nie oferuje swoich usług w stolicy. Chyba że kanał będzie skierowany też w duzej mierze do mieszkańcow Mazowsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News (od września 2008 r.)

Ten termin to twoje podejrzenia, czy już jakaś skonkretyzowana data? Vectra jakos się ociąga z wprowadzeniem tego kanału :roll: Liczylem ze pojawi się jeszcze w sierpniu.

TVN Warszawa (start planowany na wrzesień lub październik)

Ciekawe, czy w Vectrze sie pojawi, w końcu nie oferuje swoich usług w stolicy. Chyba że kanał będzie skierowany też w duzej mierze do mieszkańcow Mazowsza...

 

- Do końca roku wprowadzimy co najmniej dziesięć kolejnych kanałów, w tym niektóre także w jakości HD. Wzmocnimy na pewno pakiet Sport na ostro, rozbudujemy też ofertę programów rodzinnych - zdradza Gazecie Prawnej Tomasz Żurański, prezes kablowej sieci Vectra . (16 czerwca 2008/ źródło: media2.pl)

 

Z kolei sieć kablowa Vectra poinformowała nas, że ciekawe zmiany w ofercie programowej szykują się za około miesiąca, najprawdopodobniej do oferty wejdzie TVP HD. (8 lipca 2008/ źródło: media2.pl)

 

"Sport na ostro" ciekawie co mogą wrzucic?

Oferta programów rodzinych np. Polsat News? Od października br. TVS napewno już będzie dostępny.

 

Podejrzenia ;) co najmniej 10 kanałów to sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze wypowiedzi i stwierdziłem, że się troszeczkę rozmażyliscie (...) nie warto się tak od razu nakręcać bo potem może być duże rozczarowanie :| . Prezes vectry nie raz nie dwa zapowiadał wiele ciekawych rozwiązań, a skutek tego był taki, że wszystkie zapowiedzi londowaly głęboko w koszu. Znany jest z tego, że "gada" co mu ślina na język przyniesie - pierw mówi a potem myśli (...) Dodatkowo pytając w "centrum dowodzenia vectry" nikt nie potwierdził tych news-ów :idea: . Zaczekalbym z odpalaniem fajerwerek do realnego potwierdzenia oferty programowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umocnią "Sport na ostro" ?

Hmm tylko moga wprowadzić jeszcze

- n sport ( na co nie mają szans)

- tvp sport (który mógłby się pojawić bo i tak będzie tani ^^ , tyle pewnie specjaliści z vectry załatwią go dopiero po olimpiadzie w Pekinie)

 

Prezes vectry rzeczywiście się zagalopował , słabo widzę te nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umocnią "Sport na ostro" ?

Hmm tylko moga wprowadzić jeszcze

- n sport ( na co nie mają szans)

- tvp sport (który mógłby się pojawić bo i tak będzie tani ^^ , tyle pewnie specjaliści z vectry załatwią go dopiero po olimpiadzie w Pekinie)

 

Prezes vectry rzeczywiście się zagalopował , słabo widzę te nowe kanały.

 

TVP Sport powinien być w pakiecie złotym cyfowym :)

no zagalopował się :(:( na urlopie pewnie wszyscy :D jak ich znam bo pod koniec roku cos wprowadzą ;(

ale mam jeszcze Eurosport, TVP 1, TVP2 :D to obejrze olimpiade :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czy przedwczoraj jak powiedział user "sepe" Vectra dała nowe oprogramowanie do Technisatów. Prawie niezauważalnie szybsze "załączanie" kanałów i kolejna zmiana wielkości paska postępu programu (tym razem na mniejszy) i to byłoby tyle widocznych przeze mnie na razie zmian. Poza tym jakiś tydzień temu pojawiło się EPG na TV Dami w Radomiu. A RMF-u faktycznie nie ma i to już od pół miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei dekdoer wykrył kanał SPORT KLUB+ na pozycji nr 301. Teraz man dwa sport kluby+ - ale bajzel w centrali :curious:

 

 

U mnie drugi SportKlub + (pisany SportKlub+ bez odstępu miedzy nazwą i plusem) pojawił się kilka miesięcy temu, a akurat dzisiaj właśnie pojawił się komunikat, że go usunięto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF-u nie ma, bo najwyraźniej brali go z satelity od Cyfrowego Polsatu z tp. 79 z PID-ów: 779, ale tą wersję wyłączono (Polsat wziął się za porządki), znowu wersję z PID-ów: 774 zakodowano (tylko po co? RMF Maxxx i RMF Classic są FTA, a główny przykodowali) i został niekodowany RMF FM na tp. 74, ale niestety w gorszej jakości. Informujcie tam techników, to może się przełączą... (chociaż w sumie nie wiem czy nie lepiej byłoby cisnąć Cyfrowy Polsat, aby przestali kodować wersję z lepszą jakością z tp. 79)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie udało nam się porozumieć z TVP, więc w czasie olimpiady nie będziemy mieli w ofercie żadnego z kanałów sportowych TVP - mówi Tomasz Żurański, prezes Vectry.

 

:lol2: Nareszcie trafiła kosa na kamień. Nasz 'ukochany" prezes nie potrafi bądź nie umie się dogadać z drugim człowiekiem. Szkoda, że cierpimy tylko na tym My - abonenci za[beep]ej vectry. Polityka polityce nie równa i tak samo można porównać to stwierdzenie między Vectrą, a UPC. Pierwsi nie mają nic, a drudzy mają wszystko. Nie chodzi tu o jakieś tam kanały TVP - liczy się sam fakt, że nasz prezes nie radzi sobie na stołku firmowym. Czuję, że szybko z niego spadnie - chcialbym żeby potłukł sobie solidnie tyłek za Nas... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz posiadać podstawową opcję Canal+ (Canal+, Canal+Film, Canal+Sport) i dopiero do tego możesz dokupić Canal+Film HD i Canal+Sport HD). To samo z z kanałem HBO HD. Też trzeba mieć podstawowy pakiet HBO (HBO, HBO 2, HBO Comedy) i dopiero do tego dokupić HBO HD
Piszesz w czasie teraźniejszym o możliwości wykupienia hbo hd w cv, a tego kanału nadal próżno szukać w ofercie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem tego sprostowania. Pokaż i daj cytat!

 

 

Pytanie: Czy u was obraz telewizji hd jest jakiś "zabrudzony", kolory rozmyte jak u mojego znajomego? W dodatku na eurosport hd są jakieś problemy z dzwiękiem. Napaliłem się na hd, ale po tym, co widziałem, to chyba wolę sobie zaoszczędzić nerwów i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD działa bez zarzutu . Czasami pojawia się brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem , ale o rozmytych kolorach nie ma mowy. Twój kolega ma uszkodzony TV albo zły kabel np.HDMI .

Również dźwięk na Eurosporcie HD jest wysokiej jakości.

Obraz z Olimpiady nie jest najwyższej jakości / "mgiełka"/ ale to napewno nie wina Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam problem jak dostać sie do karty abonenckiej w dekoderze HD?mam problem z kanałem nationale geographic a konkretnie z głosem,musze podac im numer karty a nie wiem jak się dostać do niej,poza tym dlaczego za 1 wyszukaniem mialem ten kanał a za 2gim razem juz mi go nie znalazł mimo iż mam go w pakiecie za 5zl/miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei dekdoer wykrył kanał SPORT KLUB+ na pozycji nr 301. Teraz man dwa sport kluby+ - ale bajzel w centrali :curious:

 

 

U mnie drugi SportKlub + (pisany SportKlub+ bez odstępu miedzy nazwą i plusem) pojawił się kilka miesięcy temu, a akurat dzisiaj właśnie pojawił się komunikat, że go usunięto :D

Jestem abonentem cyfrowej tvk vectra w bielsku- białej na jakość nie narzekam ale jest inny problem częste awarie brak programów cyfrowych w ciągu trzech miesiecy programóm nie było jak by wszystko zsumowac to około tygodnia a abonamęt trzeba płłacić w całocsi czy w innych miastach też tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...