Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam do was pytanie. Niedługo będę wynajmować mieszkanie, mam możliwość 'podpięcia' się pod Vectre. Zależy mi na internecie. W ofercie dla tego mieszkania do wyboru jest internet 10mb za 40zł oraz 30mb za 45zł. Co dziwne, taka sama stawka proponowana jest zarówno w umowie na czas nieokreślony, oraz w umowie na 2 lata (+ opłata aktywacyjna 100zł)

 

Może ktoś powiedizeć coś o ofercie na czas nieokreślony? Czy są jakieś opłaty za zerwanie umowy? Czy po prostu jakiś miesiąc wypowiedzenia, bez ponoszenia żadnych kosztów? Jakieś kruczki, rady?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam właśnie taką umowę na czas nieokreślony, jak podpisywałem abonament wynosił 49,9zł. W umowie nie doczytałem się jakiś "kruczków". Mogę ją zerwać właściwie kiedy chcę natomiast wysokość abonamentu jest gwarantowana umową (jakaś tam nazwa promocji występuje) przez 24 m-ce. Trzeba pamiętać o tym tak samo jak w przypadku umów terminowych żeby nie obudzić się z 2 razy wyższym rachunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to wiem FIL, wolalem sie upewnic, ze zadnych kruczkow nie bedzie. Bo taka sama cena internetu oraz paczki internet + tv przy umowie zarówno na 2 lata i czas nieokreślony mnie mocno zdziwiła :> Przyjęło się, że dłuższe umowy są zazwyczaj korzystniejsze, a tutaj jedyną opłacalną ofertą jest czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie odnośnie Multiroomu w Vectrze. Zdaję sobie sprawę, że pakietów premium na drugim dekoderze nie ma, ale z tego co wiem istnieje możliwość ich dokupienia. Jak jest z cenami? Czy są to kwoty wybitnie cennikowe, czy komuś udało się wynegocjować coś niżej? Swoimi czasy chętnie rozdawali SnO za 1 zł, ale chyba na drugi dekoder takiej promocji nie dawali? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie odnośnie Multiroomu w Vectrze. Zdaję sobie sprawę, że pakietów premium na drugim dekoderze nie ma, ale z tego co wiem istnieje możliwość ich dokupienia. Jak jest z cenami? Czy są to kwoty wybitnie cennikowe, czy komuś udało się wynegocjować coś niżej? Swoimi czasy chętnie rozdawali SnO za 1 zł, ale chyba na drugi dekoder takiej promocji nie dawali? :)

.

Na drugi dekoder możesz kupować dowolne premium w cenach z aktualnych promocji. Jeśli jest akurat promocja SnO za 1zł, to możesz zamówić na oba dekodery i będziesz płacił 2zł w sumie. Dodatkowych rabatów z tytułu tego, że to drugi dekoder czy coś raczej bym się nie spodziewał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dostał sprostowanie do zawartej przed 31 sierpnia umowy? W niej mam napisane, że okres wypowiedzenia to jeden miesiąc. Ale wiemy że od 1 września okres ten wynosi dwa miesiące i teraz Vectra wysyła sprostowania...

 

Czy Vectra może sobie tworzyć sprostowania do naszych umów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 sierpnia telefonicznie wynegocjowalem paczkę ta co w podpisie. 9 września otrzymałem potwierdzenie zmiany umowy a w niej zapis ze okres wypowiedzenia to jeden miesiąc :-) a teraz otrzymałem sprostowanie ze nie miesiąc a przecież dwa miesiące wynosi okres wypowiedzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się Wam przyda:

Na ekranie pojawił mi się komunikat: "brak dostępu (5)" Przestały działać wszystkie kanały. Na forum pojawiały się pytania w tym temacie, ale nie znalazłem odpowiedzi. Po telefonie do BOK Vectry dowiedziałem się, że na początku miesiąca ich dekodery pobierają uaktualnienia i czasami pojawiają się błędy. Pani w BOK jak stwierdziła zresetowała uprawnienia dekodera i poprosiła o odłączenie zasilania dekodera na 5 minut, następnie po podłączeniu w czasie do 2 godz. telewizja miała powrócić. I dokładnie tak się stało - telewizja wróciła, ale niestety już bez pakietu VIP :-(

Ciekaw jestem, czy gdybym spróbował odłączyć zasilanie bez telefonu do BOK i resetowania uprawnień - czy nadal miałbym pakiet VIP :-)

Ale ważne, że reszta działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacuś u mnie identyczna sytuacja ze sprostowaniem jak u Ciebie. Niezły bajzel mają. Na pewno nie mam zamiaru podawać im danych jak chcą na fejsie. Umowa to umowa, mam czarne na białym napisane,że wypowiedzenie jest jednomiesięczne.

 

Również otrzymałem "sprostowanie" :). Tylko co oni chcą sprostowywać jak umowa mówi jasno ile miesięcy powinno trwać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś potrafi może powiedzieć na jakich najlepszych warunkach można obecnie uzyskać pakiet VIP z pvr 500gb + internet stacjonarny przy przedłużaniu umowy? I czy jest sens wypowiadania umowy i zabawy w kotka i myszkę jak w NC+ itd, czy można przedłużać z marszu bez obawy, że się traci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...