Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Wczytałem się w warunki promocji Fullpaka. I co się okazuje ,że po ukończeniu promocji mogę jedynie skorzystać z aktualnego obowiązującego cennika i niestety nie odnawia się ten aneks co 6 miesięcy tak jak w przypadku Sno , który był teraz podpisywany. Czy to znaczy że nie będę mógł przedłużyć tej promocji Canal+ 2 miesiące wcześniej, czyli wtedy kiedy obowiązuje okres wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna + PVR + Internet 40Mb/s + Sport Na Ostro + Canal+Platinum = 115,90

 

Ja płacę normalnie 49.90 za Canal+ Platinum a reszta opłat na fakturze jest śmieszna :)

 

DTV - Abonament C+ PLATINUM (szt.) 49,90

DTV - Abonament Platynowy (szt.) 5,00

DTV - Abonament Sport na Ostro (szt.) 1,00

DTV - Opłata za dostep do DTV HD z PVR [Platynowy](szt.) 35,00

INT - Abonament Czterdziesci Mb (szt.) 24,99

 

Przez okres 24 miesięcy posiadam zniżkę 20zł Platyna i 10zł Internet

 

Jestem zadowolony.... z ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za Canal+ jest absurdalnie wysoka, ale inne opłaty masz śmiesznie niskie(oprócz dostępu do pvr). Ja żałuję, że ostatnie 2 tygodnie sierpnia nie było mnie w Polsce, bo dzwonili do mnie z Vectry, ale przyszedł wrzesień i telefony się skończyły... Ponawiam pytanie o jakość Canal+ HD, bo pamiętam przez krótki czas miałem te kanały w nc+ oraz Vectrze i niestety jakość w naszej kablówce była dużo gorsza, dlatego jestem ciekaw jak jest obecnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie Filmbox i sport na ostro. Przyszedł do mnie list z możliwością odstąpienia wciągu 10 dni od otrzymania. Nurtuje mnie w tym liście to:

Umowa została zawarta na czas nieokreślony z 12 miesięcznym okresem zobowiązania z cyklicznym 12 miesięcznym przedłużeniem(...)Po tym okresie umowa obowiązywać będzie za zasadach(...) otrzymanym przy zawieraniu umowy.

Po 12 miesiącach włączy mi się to do tej 'głównej' umowy i będę mógł wypowiedzieć to wszystko razem, gdy skończę okres umowy ?. Nie ma w tym haczyków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Venio

Czyli przez rok musisz te pakiety posiadać.

 

edit... Przyszło pisemko potwierdzające zmianę warunków, zmiana nastąpiła 30 sierpnia. Podpis uaktualniony. :jupi:

 

Jacek te zniżki Twoje są wliczone w cenę w podpisie u Ciebie?

 

Tak, cena z podpisu jest ostateczna. Teraz poczekaj na fakturę czy wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacku no właśnie apropos faktur. Dotychczas płaciłem za PVR 25,00 a teraz mam na fakturze 35,00. Tylko w piśmie informowali mnie, że wzrośnie mi tylko paczka C+ o 5.40 więc nie zakładałem wzrostu innych opłat. Co ciekawe za platyne policzyli mi 10 zł mniej niż zazwyczaj. Fakt miałem mieć rabat 10 zł ale od października.

Te 35 zł to cena z nowego cennika jak mam rozumieć? Dodam, że multiroom, który został zamówiony podczas aneksowania nie został jeszcze ujęty w fakturze więc liczę, że i ten rabat też będzie. Dobrze, że podczas rozmowy ustaliłem cenę za całość(w razie czego będzie reklamacja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra obniżyła ceny na stronie (oprócz VIP-a). Aktualne ceny (+ dzierżawa dekodera), całość daje dość pozytywny efekt. Jeżeli nie przeszkadza jakość - tylko brać.

I teraz dla mojej babci opłaca się wziąć Złoty HD i Multiroom za 55 zł/mies. (teraz Złoty SD za 56,99 zł). Ale szkoda, że na ADB nie ma co liczyć w mniejszych lokalizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa a to ciekawe bo podczas burzy to raczej ciężko o sygnał. Owszem rzadko ale jednak się zdarza. Sam testowałem jak w innym miejscu mieszkałem i miałem cyfre+. Niestety w vectrze brak sygnału jest nagminny.

 

Od kiedy w konfiguratorze to Vip jest za 55 zł? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa a to ciekawe bo podczas burzy to raczej ciężko o sygnał. Owszem rzadko ale jednak się zdarza. Sam testowałem jak w innym miejscu mieszkałem i miałem cyfre+. Niestety w vectrze brak sygnału jest nagminny.

 

Od kiedy w konfiguratorze to Vip jest za 55 zł? :D

Czy mówimy o warunkach pogodowych czy o jakości świadczonych usług? .Chyba samo przez się wiadomo że jak jest burza to obraz zanika,i operator nie ma z tym nic wspólnego.W vectrze usługi to totalne dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 października: AXN HD, Polsat Play (pakiet platynowy)

Do Złotego schodzi AXN Black (opisywany w newsie jako nowy kanał...)

https://satkurier.pl/news/89992/vectra-a ... d-110.html

Czy Vectra potwierdziła już te zmiany na Facebooku lub czy widział ktoś info na ten temat na Vectra Info. Może jednak będzie AXN Spin i Polsat Film HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...