Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Podczytuję myśląc o module CI+ w UPC, a tu czytam o zacofaniu ww. Co chwila do UPC coś dochodzi, jak nie filmbox odkodowany to usługi na smarfony, nie smartfony. Sport mnie grzeje :wink: ale nie łapię czemu wiesza się psy na UPC - i internet i kabel mi śmiga i nie narzekam, jakby kuili coś jeszcze to podejrzewam oferta by poszła do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam taki problem, może ktoś tutaj będzie w stanie mi pomóc. Mam umowę z vectrą, która była zawarta na okres 12 miesięcy i teraz co pół roku jest o kolejne 6 miesięcy przedłużana. Umowa kończy mi się 1.05.2013. czy mogę jeszcze się jakoś wyplątać z tej umowy lub renegocjować umowę czy muszę czekać kolejne pół roku?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie... wiadomo, że tylko gdy wyłączają kanał z oferty. Inaczej nie opłaciłoby się im nic dodawać.

 

Umowa kończy mi się 1.05.2013. czy mogę jeszcze się jakoś wyplątać z tej umowy lub renegocjować umowę czy muszę czekać kolejne pół roku?

Jest infolinia, są BOK-i. W każdym razie wypowiedzenie trzeba zgłosić najpóźniej miesiąc przed wygaśnięciem dotychczasowej umowy, więc za późno 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vokus @szefo

Umowe mozna wypowiedziec w oparciu o usuniecie programu RTPi. Informacja znajduje sie na VECTRA Info (100) oraz VECTRA Facebook (cytat ponizej).

Musicie sie jednak spieszyc bo termin zlozenia wypowiedzenia mija 21.04.2013 > polecam zlozyc pismo w BOK oraz poprosic o potwierdzenie (!) na kopii.

 

Informacje o wycofaniu kanału RTPi przekazaliśmy zgodnie z Regulaminem Świadczenia Usług (paragraf 4.2.) na programie Vectra Info. W oparciu o Regulamin informujemy, że Klient ma prawo złożyć wypowiedzenie bez kosztów za rozwiązanie warunków promocyjnych do 21.04.2013. Rezygnacje złożone w marcu skutkować będą na koniec kwietnia i analogicznie rezygnacje złożone w kwietniu rozwiązują umowę z końcem maja. [Maja]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuję myśląc o module CI+ w UPC, a tu czytam o zacofaniu ww. Co chwila do UPC coś dochodzi, jak nie filmbox odkodowany to usługi na smarfony, nie smartfony. Sport mnie grzeje :wink: ale nie łapię czemu wiesza się psy na UPC - i internet i kabel mi śmiga i nie narzekam, jakby kuili coś jeszcze to podejrzewam oferta by poszła do przodu :D

Modułów CI w Vectrze nie będzie. Nie jest to sprawa postępu technicznego tylko polityki firmy. Wg mnie to duzy minus dla Vectry ale póki co nic z tym nie zrobimy. Można jedynie pytać pytać pytać. Drugim minusem jest brak VOD.

Nikt psów na UPC nie wiesza. Ja w Vectrze także nie narzekam na internet a mam go od 10 lat. Gadzety w Vectrze tez są. Są smartfony, laptopy, X-Boxy. Vectra ma też ciekawą usługę oglądania telewizji na komputerze (TV Online). Mając internet od Vectry można oglądać w przeglądarce internetowej kilkadziesiąt kanałów z oferty. Nie wiem czy jakiś inny operator kablowy oferuje coś takiego. Niestety nie można tego nagrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniane TV Online ja również zacząłem doceniać - niedawno to w ogóle że tak powiem odkryłem i sprawdza się REWELACYJNIE!. Siedząc przy kompie często gęsto po prostu słucham telewizji , czasem tylko coś zerknę - TV ONLINE rozwiązuje mój odwieczny dylemat włączonego dużego telewizora i nieustającego pytania - a na [beep]ę mi to prąd żre skoro tylko tego słucham. A tak lapek - TV ONLINE i wszystko gra :) .

 

Może kogoś zainspiruje tym skromnym postem heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Online to dobra rzecz! Wziąłbym poprawkę na zawartość. TVN meteo jest tam zupełnie zbędny, bo surfując po Internecie łatwiej sprawdzić dokładniejszą i bardziej aktualną prognozę na jakiejś stronce. Zastanowiłbym się również nad sensownością reemisji Eska TV i Polo TV, które pewnie można i tak oglądać online ze strony nadawców. Brakuje więc ogólnego TVN i może coś w stylu Comedy Central.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś napisać do kiedy w końcu można składać wypowiedzenia z powodu usunięcia programu RTP INERNACIONAL z oferty Vectry? Do 21 kwietnia czy do 24 kwietnia? I czy przy ewentualnej wysyłce wypowiedzenia listem poleconym decyduje data nadania listu (stempla pocztowego) czy jednak data dostarczenia listu do adresata czyli Vectry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś napisać do kiedy w końcu można składać wypowiedzenia z powodu usunięcia programu RTP INERNACIONAL z oferty Vectry? Do 21 kwietnia czy do 24 kwietnia? I czy przy ewentualnej wysyłce wypowiedzenia listem poleconym decyduje data nadania listu (stempla pocztowego) czy jednak data dostarczenia listu do adresata czyli Vectry?

Zacytowalem wczesniej info, ktore znalazlem na stronie VECTRA Facebook. Zgodnie z regulaminem masz 30 dni na wypowiedzenie umowy od daty przekazania ww. informacji. Niestety na VECTRA Info (100) nie ma dokladnej daty publikacji, a najwczesniejsza informacja, ktora znalazlem na tym forum na temat usuniecia tego kanalu pochodzi z dnia 25.03.2013. Nie jestem w stanie znalezc lub zweryfikowac tej informacji na VECTRA Facebook, poniewaz nie posiadam konta na facebook'u.

 

O terminie zlozenia wypowiedzenia decyduje data jego otrzymania przez operatora, wiec najpewniejsze jest osobiste zlozenie wypowiedzenia w BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Vectrę, i nieopatrznie zamiast w biurze wypowiadałem przez maila. Miałem wszystko zachowane, nawet automatyczną zwrotkę od nich, a i tak przez pół roku męczyli mnie o abo za jeden miesiąc (bo dopiero po 2 tygodniach ktoś u nich łaskawie wprowadził moją rezygnację do systemu). Złodzieje gorsi od nc+.

Modułów CI w Vectrze nie będzie. Nie jest to sprawa postępu technicznego tylko polityki firmy.

Modułów CI w Vectrze nie będzie, to i M@jkela w Vectrze nie będzie. Kto raz zacznie modułu używać ten łatwo na dekoder naciągnąć się już nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysłałem mailem, bo chyba tu decyduje moment wpłynięcia maila do skrzynki czyli praktycznie moment wysłania. Dzięki za info jafo :wink:

Wyslanie email'a moze byc wg VECTRA niewystarczajace, poniewaz w Regulaminie Swiadczenia Usługi Telewizji mowa jest o formie pisemnej z podpisem.

IMO konieczne byloby zeskanowanie takiego pisma i zalaczenie go do wyslanej wiadomosci. Dobrze byloby rowniez telefoniczne potwierdzic dostarczenie.

 

4.3. W przypadku, o którym mowa w §4.1.b. Warunków świadczenia Usługi Telewizji Abonent uprawniony będzie do rozwiązania Umowy pod warunkiem doręczenia Dostawcy Usług oświadczenia w tym zakresie w formie pisemnej opatrzonej własnoręcznym podpisem Abonenta, w terminie 30 dni od dnia emisji powiadomienia o modyfikacji Usługi Telewizyjnej, o której mowa w §4.2. Warunków świadczenia Usługi Telewizji Rozwiązanie umowy następować będzie z końcem miesiąca następującego po miesiącu, w którym Abonent złożył oświadczenie o odstąpieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogłoski o drożyźnie w NC+ są mocno przesadzone(vide podpis na mojej stopce), a antenę montuje się raz i masz alternatywę lub jak w moim przypadku uzupełnienie oferty. Najgorsze jest przekonanie, że jest źle i lepiej być nie może. A to nieprawda jest- My jako klienci rządzimy:-).

Mnie nie chodzi o ceny abonametu w NC+ bo to akurat jest względne. Oczywiście że może być lepiej ale w moim przypadku nc+ nie oznacza lepiej.

Chodzi o to że antenę musiałbym mieć na dachu a sygnał doprowadzić do 4 odbiorników. Niestety na półśrodki mnie nie stać. Obecnie mam swoją instalację do DVB-T + FM ale nie uśmiecha mi się prowadzić kolejnych 4 kabli z dachu zwłaszcza że niezbyt mam to gdzie położyć. W domu musiałbym dokonać przeróbki obecnej instalacji... Znowu trzeba to zrobić. I nawet nie chodzi o kasę na klamoty i osprzęt do instalacji RTV a zwyczajnie brak czasu ( sorki ale instalacji antenowej żaden monter u mnie robił nie będzie :-) ) a co w zamian ? W zamian to samo tylko że drożej bo jeszcze musiałbym wymienić 3 z 4 telewizorów bo tylko jeden obsługuje DVB-S... Tak więc na razie Vectra jest odpowiednia dla mnie. I po co to wszystko skoro i tak u mnie w domu telewizji się mało ogląda a najczęstrzymi kanałami są Mini Mini + TVP :-). Reszta od wielkiego dzwonu. Z Vectry oglądam głównie kanały HD a te są dobrej jakości i cała ta zabawa nie ma dla mnie żadnego sensu.

Generalnie kusi mnie rozbudowa instalacji o wariant SAT. Ale to może kiedyś... Jak dzieci podrosną i będę miał więcej czasu i inne priorytety.

Teraz lato idzie to telewizja pójdzie w odstawkę :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...