Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ ma ostatnio jeden podstawowy problem. Wyłączając ofertę sportową, która mnie totalnie nie interesuje, nie ma tam nic wartego oglądania. Jeszcze w ubiegłym roku znalazłem tam wiele filmów, które były godne chociażby nagrania na PVR. W 2013 roku jednak dno, dno i jeszcze raz dno.

Dlatego bo potracili praktycznie wszystkie wytwórnie i nie mieli żadnych premier. Dopiero w momencie połączenia, od 5 kwietnia ruszają z premierami wszystkich największych wytwórni, co z resztą widać po ramówce. Więc tak - nie było kompletnie nic, dno i trzy metry mułu. Ale od 5 kwietnia będzie tego dużo, bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z całym żamieszaniem z nc+. Sprawdzalem ofertę Vectry i bardzo by mi odpowiadała, w całym pakiecie z tv, internetem i telefonem, ale niestety ze strony www wynika że w moim obszarze zamieszkania Vectry nie ma.. Mowa o okolicach Krakowa.

 

Czy tak rzeczywiście jest?

 

Kiedy można i czy w ogóle spodziewać się Vectry w małopolsce, w okolicach Krakowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu pisał o kanale RTPI Ze znika 21 kwietnia ,bylem dzis u kolezanki wlaczylem kanal 100 info ale nie widze nic zeby mozna bylo zrezygnowac z tego tytułu :(

Płaci za pakiet złoty i internet 8MB 108 zeta :shock: z dekoderkiem SD technisat umowa do lata czy da rade cos szybciej załtwic ? nie znam kablówek czy coś idzie ugrać telefonicznie

 

Taki cytat z FB:

 

Vectra

Informacje o wycofaniu kanału RTPi przekazaliśmy zgodnie z Regulaminem Świadczenia Usług (paragraf 4.2.) na programie Vectra Info. W oparciu o Regulamin informujemy, że Klient ma prawo złożyć wypowiedzenie bez kosztów za rozwiązanie warunków promocyjnych do 21.04.2013. Rezygnacje złożone w marcu skutkować będą na koniec kwietnia i analogicznie rezygnacje złożone w kwietniu rozwiązują umowę z końcem maja. [Maja]

 

Także jest potwierdzone przez Vectrę oraz przed chwilą sprawdzałem planszę Info 100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze znika RTPi jeszcze żeby wywalili Duetche Musik, EWTN, Pro7, RTR Planeta LTV World (teraz ejst inna nazwa) w zamian Stars TV, TVR, FOX, Universal i Scifi. Druga sprawa czy jest potrzebny Fashion w wersji SD i HD ja bym w zamian za wersje SD widział TVP Rozrywka ewentualnie jakiś zmiany typu Polsat News do złotego - play do platyny. Zamiast France 24 (eng) można by dać Republika TV. A i jeszcze CBS bym wycofał i dał AXN Spin, History, Polsat Play.

 

Podsumowując:

Wywalić: Dutche Musik, RTR Planeta, EWTN, Pro 7, France 24 eng, CBS Action, CBS Drama, CBS Reality no i RTPi

Dodać: FOX, Stars TV, Universal, Scifi, AXN Spin, History, Polsat Play, Republika TV, TVR, TVP Rozrywka

 

macie jeszcze jakieś propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Golbi 84

Jak już wielokrotnie pisałem czekam właściwie tylko na Fox HD. Ewentualnie mogliby dodać też Stars TV HD czy Discovery Historia oraz przywrócić Planete+ HD. Ale mnie w 100% zadowoli dodanie Foxa:-). Tym bardziej, że ten fantastyczny kanał jest dostępny w UPC, Multimedii, Toyi, Cyfrowym Polsacie i nc+ i to zazwyczaj w najniższych abonamentach. Oby nie było tak jak ze sportowymi kanałami Polsatu, ale jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonił do mnie pan z Vectry i zaproponował mi zwiększenie prędkości internetu z 16 MB, które mam obecnie, na 40 MB, bez zmiany ceny abonamentu (w tej chwili płacę 90-kilka zł brutto za platynę + internet). Muszę tylko zapłacić 40 zł za wymianę modemu na inny i dodatkowy ruter (nawet, jeśli go nie chcę), jest to opłata jednorazowa. Co sądzicie o takiej ofercie? Jakieś haczyki (zapomniałem się zapytać, czy to przedłuża umowę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest takiego rewelacyjnego w kanale FOX ale zapewne szczęki nie urwie jak cała masa pozostałych kanałów które już w Vectrze są.

Napewno nie wyrzucać PRO7 czy RTL'u ale zastąpić je wersjami HD. Ten FOX jak już go dodać to tylko wersję HD.

Ja bym chetnie zobaczył w kablu kanały ZDFHD i ARDHD oraz CT1HD i CT2HD. Przydałby sie tez ORT Pierwyj Kanał oraz kanały naszych północnych sąsiadów w wersjach HD. Wyłączyć mozna francuski anglojęzyczny oraz EWTN oraz wszyskie CBS i MTV Polska oraz MTV HITS i Dance oraz WIWA PL.

Coby jednak nie wymyśleć do dodania i wyłączenia to Vectra powinna sie koncentrowac w dodawaniu kanałów w jakości HD a zdecydowanie odpuszczać SD. Kanały SD są dostepne w NTC bez opłat a operator płatny w pierwszej kolejnosci powinien zapewniac kanały najlepszej jakości. Kanały BBC powinny zostac zastapione wersjami HD i to jak najszybciej. Brakuje mi kanału BBC PRIME.

Jestem za tym żeby wyłączać dwa kanały SD w zamian włączać jeden HD. Wyłączyć AXN zastąpić go wersją HD, podobnie Fashion TV - zostawić tylko HD....

Obowiązkowo powrót PLANETE+ HD, Kuchnia i Domo niekoniecznie chyba że włączyć te kanały w wersji HD a BBC Life i Entertainment SD wypad jeśli te w wersji HD są droższe od kanałów Domo/Kuchania HD. Manga, ITV czy Polonia 1 wypad z kabla. Szkoda prądu na emisję takich tworów a ekologia też jest ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczne kanały powinny zostać w przeciwieństwie do podstawowych niemieckich czy rosyjskich za które się płaci i to zapewne nie mało. Poza tym kablówki wyłączają kanał zagraniczne podstawowe. Nie dla płacenia za kanały podstawowe z Niemiec czy Rosji. Kanałów TV publicznej z Czech i Niemiec Ci nie włącza. MTV Polska wyłączyć chyba oszalałeś. Trzeba wyłączać zagraniczne i włączać Polskie. Kanałów BBC na pewno nie wyłączać. Domo i Kuchnia te kanały nadają reklamy w czasie programów co je totalnie już wyklucza 30 minut programy i reklamy bzdura a teraz przy drożyźnie NC+ i Canal+ w ogóle nie dałbym zarobić złodziejskim żabojada. Jeszcze bym TeleTOON+/Hyper+ wywalił niech sobie zabiorą te swoje kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które kanały nie nadają reklam w czasie programów ? W Vectrze reklam nie nadaje tylko Viasat Nature HD i Ale Kino HD oraz i kanały premium typu HBO czy Canal Plus. Czyli wszystkie pozostałe kanały powinny być bezpłatne...

MTV wyłączyć zwłaszcza polskie - to nie jest program muzyczny a poziom merytoryczny programów tej stacji to jakieś żenua. Najfajniejszy program to Ekipa z New Castle - no poprostu coś wspaniałego... za co tu płacić ? Chyba tylko za reklamy... Podobne programy są na Polonii1 bez opłat.... Zagraniczne MTV jest przynajmniej muzyczne i merytorycznie nawet nie stoi przy tym polskim ale ma kiepską jakość obrazu a to co masz na MTV Hits i Dance masz też na Esce i 4 Fun.

To ja wolę jedno MTV Life HD które zastępuje wszystkie inne MTV.

Kanały BBC też nadają reklamy i też jest ich tam za dużo w dodatku jakość obrazu tych kanałów jest słaba i nieporównywalna z jakością Kuchni czy Domo + dlatego albo zamienić je na HD albo wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że telewizję oglądają wszyscy - przykładowo najmłodsze dzieci będą oglądać MiniMini+, młodzież lubi choćby programy z MTV czy Vivy PL albo "Trudne Sprawy" - no takie już nasze pokolenie jest ;). W ofercie wszystkich firm oferujących TV powinna być różnorodność programowa - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. I moim zdaniem, do skasowania są tylko słabe kanały zagraniczne, Polonia 1, Edusat oraz Sportklub. Mango nie kasujemy, bo przecież ... oni płacą za miejsce w Vectrze. A Vectra chce zarobić, to niech zarabia ;).

Z Robertem się zgadzam, że Vectra powinna iść w stronę HD i nie powinno się oferować archaicznych dekoderów SD. Dekodery SD powinny być stopniowo wycofywane, a nowe kanały (jeżeli jest taka możliwość) dostępne tylko w jakości HD - to jakaś zachęta do przejścia na HD. W 2013 roku, gdzie TV 16:9 z przekątną ekranu minimum 32 cale oraz Full HD to już praktycznie standard, to kablówka daje jeszcze dekodery SD :shock:. Nawet w DVB-T mamy dwa kanały HD (TVP1 HD - MUX1 i TVP2 HD - MUX3) i tanie tunery DVB-T umożliwiają odbiór HD.

 

Powinni zrobić również coś takiego, że do wszystkich abonentów wyślą pocztą komunikat, żeby zdecydować jakie kanały (max. 5) mają zniknąć z oferty i w kopertę wysłać tą kartkę z powrotem do Gdyni. Wybór dowolny.

Spokojnie by się to sprawdziło. U mnie tak robiła Spółdzielnia Mieszkaniowa, jak chcieli wymienić mierniki w grzejnikach na te elektroniczne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...