Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

O dzieki za odpowiedź, i widze ze tez bielsko. Cóż, ładnie sobie pogrywaja.

Szczęsliwego Nowego Roku!

 

To u Vectry standard. Właśnie otrzymali kolejną karę od UKE w wys.350 000 PLN. Poprzednia kara (500 000 PLN) niczego Vectry nie nauczyła.

A może te kary są za niskie i zwyczajnie przedsiębiorcy wolą je płacić niż spełniać określone wymogi prawne ?

 

Wiele razy spotkałem się z sytuacją gdzie firma wolała płacić kary niż np. zakończyć budowę drogi w terminie. Lepiej im sie to opłacało :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedno jest pewne. Vectra i cała jej polityka jest dla mnie nie do zaakceptowania. W życiu bym nie chciał być ponownie ich abonentem. Operator, który nie ma stabilnej oferty (w tym wypadku telewizyjnej) jest dla mnie operatorem drugiej klasy. Co trochę się słyszy jak to zmieniają, kombinują grzebią i przebierają w tych kanałach. Jak ja mam wziąć ich usługi i mieć zagwarantowaną pewność, gdzie mam np. jakąś wybraną paczkę kanałów, na których czasem zawieszę oko i bach za pól roku dostanę info o ich wyłączeniu? To nie jest dynamiczny rozwój usług jak PR-owcy z Vectry to śmią nazywać, tylko nieprzemyślane, gwałtowne reakcje rynkowe, świadczące o ich słabej orientacji na rynku usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, liczyłem że dzisiaj chociaż dadzą okienko z Eurosport 2 HD, a tu lipa...

A co to da? Kanał sportowy kierowany jest do konkretnej grupy odbiorców, która posiada pakiet premium "sport na ostro". Nie po to vectra stworzyła pakiety dodatkowe, aby teraz udostępniać kanały z tych pakietów za free, tym bardziej, że część klientów za nie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że było listownie info o nowych Polsatach i niektórych kanałach Canal+ Cyfrowy w HD. Ale nie pamiętam, żeby było info o wycofaniu Planete+ itd. No jeszcze poszukam, może coś znajdę.

Do mnie też przyszło o wyłączeniu Polsatów, o wyłączeniach m.in. Planete+ wiedziałem z serwisu medialnego. Ale nie od Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pare pytan, znajoma jest abonentka Vectry i dala mi znac ze zniknely jej KUCHNIA, DOMO itd.

Dlaczego zniknely to juz wiem. Pytanie brzmi jaka droga abonenci byli informowani o zmianach - znajoma upiera sie ze zadna informacja na ten temat do niej nie dotarła, me efakture. To był standardowy list czy tez wrzucili jakies info do sieci? Pytanie drugie: do kiedy mozna było (a moze nadal mozna) zerwac umowe z powodu usuniecia wyzej wymienionych kanałów?

 

To znajoma ma niezły refleks :-).

Vectra informowała o tym w okresie maj-lipiec. Były wysyłane takie niebieskie ulotki w kopercie i zaadresowane imiennie. Do tych co maję e-fakturę też.

Istnieje szansa że tej ulotki nie dostała ale teraz to już " po ptakach". Umowę można było wypowiedzieć jakoś do września... :-)

Skoro ulotki nie dostała niech interweniuje. Mi udało sie kiedyś wygrać sprawę o podwyżkę o której nie zostałem poinformowany. Okazało się że Poczta Polska nie dostarczała w całym moim mieście przesyłek od Vectry. Chyba się nawet sądzili z Pocztą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znajoma ma niezły refleks :-).

Vectra informowała o tym w okresie maj-lipiec. Były wysyłane takie niebieskie ulotki w kopercie i zaadresowane imiennie. Do tych co maję e-fakturę też.

Istnieje szansa że tej ulotki nie dostała ale teraz to już " po ptakach". Umowę można było wypowiedzieć jakoś do września... :-)

Skoro ulotki nie dostała niech interweniuje. Mi udało sie kiedyś wygrać sprawę o podwyżkę o której nie zostałem poinformowany. Okazało się że Poczta Polska nie dostarczała w całym moim mieście przesyłek od Vectry. Chyba się nawet sądzili z Pocztą....

 

Cóż, ma refleks prawidłowy - znikneło to zareagowała :) Chyba nie musi siedziec na fb, przegladac na biezaco forum satkuriera itd zeby dowiedziec sie o zmianach. Vectra ma wystarczajacy wachlarz mozliwosci by skutecznie powiadomic klienta - widać w tym przypadku nie zadziałało. Ja jej wierze, nie jest jakąś gapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wiosenną nowością Vectry będzie FOX. Myślę ze umowa została już dawno podpisana wtedy gdy zrobiły to Multimedia i UPC tylko wiedzieli co będzie po wycofaniu kanałów tematycznych Canal+: Domo+. Kuchnia+ i Planet+ oraz przeniesieniem Ale kino+ do platyny. Teraz by uspokoić abonentów wycofają pewnie Viasat explorer i myślę ze coś zagranicznego Pro7 i dojdzie FOX i stawiam na Polsat Play do Sport na ostro. ktoś tu pisał że na infolinii mówiono ze są plany dodania FOX jeśli to prawda to stawiam ze właśnie po to to mówią na infolinii i byc może w BOK by uspokoić.

 

PS. nadal mam pełna ofertę własnie oglądałem mecz Realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golbi_84

 

rano już nie będziesz miał VIPA

 

ps. w piątek miałem wymieniany PVR na nowy i w momencie podłączenia było wszystko lecz już kilka minut póżniej miałem tylko to za co płacę :)

 

dekoder nie był funkiel nówka bo nie zrywałem i nie było na nich folii na wyświetlaczu

 

i pytanie czy tak można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox czy srox nie ma sie czym podniecać... 123 kanały TV a w niedzielne popołudnie nie ma na czym oka zawiesić. FOX zapewne nie zmieni tego stanu rzeczy bo to kolejny serialowy gniot :-). Wiem że to kij w mrowisko ale taka jest niestety smutna prawda :-).

Moim zdaniem Vectra nie powinna już niczego dodawać tylko pousuwać 50% zbędnego badziewia - kanałów "zapchajtransfer" jest za dużo.... A jakość do bani. Wszystkie CBS'y, AXN'y i inne 13-stki i Centrale z badziewną jakością obrazu i telefoniczną jakością dzwieku odstrzelić...

 

Przynajmniej jakość pozostałych by się poprawiła i to co by zostało nadawałoby się do oglądania....W dodatku za mniejszy abonament :-).

A Pro 7 to bym zostawił bo to nieliczny kanał w ofercie Vectry z relatywnie dobrą jakością obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox czy srox nie ma sie czym podniecać...

I tu się z Tobą nie zgodzę- Fox to jeden z najlepszych kanałów! Jeśli uważasz, że Homeland, The Walking Dead czy Breaking Bad to badziewne serialiki, to... się z Tobą nie zgadzam. Świadczą o tym chociażby nagrody jakimi zostały obsypane. A kanałów do wyrzucenia nie brakuje:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty AXN czy Centrale chcesz wywalić. Ciekawe dlaczego nie wymieniłeś TVP Seriale :D

Merytorycznie TVP Seriale jest pierwszy do odstrzału a nie wymieniłem go dlatego gdyż ma relatywnie dobrą jakość.

 

Oczywiście że każdy ma inne upodobania i kanałów powinno być jak najwięcej ale dla mnie jakość się liczy a kanały które wymieniłem jej nie oferują więc dlaczego mamy za nie płacić ?

Telewizja służy m.in do rozrywki i relaksu a przy tych kanałach można jedynie dostać nerwicy lub choroby oczu :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...