Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... ja wtrace moje 3 grosze odnosnie vectry dekoderów i nie tylko

Najpierw był sam sd potem chcielismy w innym pokoju to doszedł HD za niego płaciło sie 8 zł .. potem była promocja "wymiana sd na HD" - bez dopłat

dzwonie i co słysze ze posiadam juz dekoder hd i ze nam sie nie nalezy :twisted: a z jakiej racji ?!

dzwonie pytam i nigdzie dowiedziec sie nie moge , mówia ze mam tak umowe napisana ...

ok jakos zapomniałam o tym ale obok sasiadka wymianke zrobiła i no mnie to zaintrygowało bo miała teraz jak ja tylko ze 2 dekodery HD jeden za free a do drugiego dopłacała 8 zeta ..

dzwonie mówie co jest .. dostaje odp ..ok moze pani wymienic ten sd dekoder ale bedzie musiała pani płacic za niego 15 zł i jakas aktywacja czy cóz za 48(chyba niepamietam) zatkało mnie kompletnie ... nie chciało mi sie za bardzo wykłócać bo konczyła mi sie umowa wiec czekałam co bedzie ...

dzwoni Pan ... ja na dzien dobry opisałam cała sytuacje i mówie ze przestudiowałam umowe i ne ma nawet wzmianki o dekoderze hD umowe mamy na sd a drugi dekoder jest tylko dolozony i za niego co ms płace .. okazało sie ze ktos sprytnie badz nieudolnie zaznaczył wpisał do komputera umowe z której wynikało ze dekoder hd jest w umowie a my w dzierzawe mamy sd za którego płacimy co ms 3 zl z groszem niezle ...

teraz najlepsze .. ten ktos powiedział ze w ramach pomyłki vectry dostane od nich dekoder prv bez opłat i to co mieli akurat tam mieli w promocji ( napisze kolejnym razem bo nie chce zamet wprowadzac ,napisze tylko ze internet który posiadam ni jak ma sie do szybkosci która byc powinna) aaa dodam ze tel w pakiecie tez jest i darmowe na komórki !!!!

przychodzi rachunek poczta bo wg nich u nas w miescie nie ma elektronicznych rachunków ( kolezanka 2 ulice ode mnie ma juz 4 ms ) :D

i co ja widze opłata za prv co ms (nie wiem czy 20 czy 25 zł) i rachunek telefoniczny podwójny zdziwiłam sie bo przeciez miały byc darmowe na komórki

dzwonie pytam dostaje odpowiedz iż na komórki ,ale nie na wszystkie telefonie komórkowe i akurat ta co ja posiadam objeta darmowymi nie jest

 

zrobic nic z tym nie moge bo nie ma na to dowodów nastepnym raem bede prosiła o kazde zdanie na papierze

mogłabym zreszygnowac z nich lecz to jedyna telewizja cyfrowa która moge miec na 3 tv ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem z Vectry pismo o pozytywnym rozpatrzeniu drugiej reklamacji w związku z jakością obrazu TV za miesiące lipiec i sierpień.

W Piśmie Vectra przyznaje iż w miesiącu lipcu i sierpniu "mogła wystepować nieznaczna kompresja w świadczeniu usługi telewizyjnej (...)"

Reasumując Vectra przyznała mi rację iż jakość obrazu kanałów SD była "zaniżona" (nadmierna kompresja) za czerwiec, lipiec i sierpień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlozylem wypowiedzenie umowy we wrzesniu na tv zloty cyfrowy placac 35zl z dekoderem hd w zwiazku z podwyzka 5,40.Kilka miesiecy wczesniej udalo mi sie w ramach proby rozwiazania umowy -pozbyc sie oplaty za dzierzawe dekodera 10zl. W listopadzie oddaje dekoder i zostaje przy internecie 16mb za 30zl. Otrzymalem dwie propozycje pozostania z tv zlotym cyfrowym za 40,40zl plus pakiet sportowy lub erotyczny za 1zl oraz wymiane na dekoder z nagrywarka z aktywacja 99zl bez oplat za dzierzawe. Info podaje,jesli kogos interesuja negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrup

 

zerknij na bitrate na Polsat2

2,8-2,9MBit/s

 

Panowie, u mnie się umowa kończy z Orange i z internetem idę do Vectry - jak myślicie, dobra cenowo propozycja to ile by było mniej-więcej za Platynę HD, multiroom (z dwoma dekoderami HD, na PVR mi tam nie zależy), internet 20Mb/s, telefon (tylko nie wiem czy 100 czy 300 minut, ale pewnie mniej) i Canal+ (miło by było w HD)? Pod koniec miesiąca będziemy podpisywać, ale wiem, że tam zawsze coś wywalczyć można jak się bierze kilka usług na raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę użytkowników o sprawdzenie dekodera 5830CDX

 

Po kilku godzinach włączyć PVR na dowolny domyślny program. Następnie przełączyć na kanał Polo TV. Kanał długo się włącza ( ale włączy się ), a nastpnie po próbie przełączenia na kanał + lub - następuje totalny zwis

 

Podobnie jak na Orange Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam niech stracę, napiszę coś pozytywnego! Dzisiaj wykonałem tel. do UPC, żeby dowiedzieć się ile musiałbym płacić za te kanały i usługi, które mam w Vectrze. Okazało się, że to nie jest konkurencja, przynajmniej cenowa. Za dokładnie te same usługi, czyli pvr, pakiet MaxHD, wifi, Canal+HD i multiroom(w cenie 25 zł!!!) musiałbym zapłacić 166 zł, czyli prawie 40 zł więcej niż w Vectrze! Kolejny punkt dla Vectry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co z tego, skoro w ramówce TVSu nic już praktycznie nie ma. Z ich własnych produkcji pozostały tylko Silesia Informacje, szlagiery, studio popołudniowe. Reszta to jakieś zagraniczne programy, nie dość, że nie w HD to jeszcze źle dopasowanym formacie.

Dawniej to była jedna z moich ulubionych TV, teraz chętnie bym ją wyrzucił z oferty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów jednak według mnie na TVS HD jest najlepszy obraz poprostu ŻYLETA .Pozostałe HD to tak sobie z jakością

Abstra[beep]ąc od jakości nadawanych na nim programów to wydaje mi się, że co najmniej równie dobra jakość jest na TVP HD(inna kwestia to pytanie o potrzebę utrzymywania tego kanału, kiedy są już TVP1 i TVP2 HD- ja wolałbym TVP Sport HD) oraz TVN HD, a z kanałów premium Canal+ HD.

Mam pytanie do posiadaczy opcji HBO HD- jak z jakością, bo w N-ce fatalnie i czy HBO SD jest już nadawany w formacie 16/9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...