Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.vectra.pl/promocje/flashnet2.jpg

 

Ten internet 64 mg to tylko w taryfie nocnej tak więc bez rewelacji.

Natomiast pakiet platyna plus internet 14 mg plus telefon za 120 zł brzmi bardzo atrakcyjnie. To ta ulotka o której była mowa że tylko dla nowych abonentów, czy może ten pakiet jest dla wszystkich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

 

Dopytam o jedną kwestię - w Vectra ma zasadę, że w przypadku zmiany paczki mamy jedynie wtedy prawo ją zmienić kiedy opłata za nową paczkę będzie większa od "starej". Kierując się w/w zasadą nie mam prawa podpisać umowy na nową promocyjną paczkę ponieważ dotychczas płacę 144 zł a koszt nowej to 120 zł. Ktoś z Was wspomniał coś o umowie aneksowej, więc przypuszczam, że może z powodu wycofania niektórych kanałów Polsatu chciał w ogóle zrezygnować z umowy z Vectrą a teraz mam możliwość podpisać nową korzystniejszą, więc korzysta.

 

Czy jest ktokolwiek kto płacił więcej niż 120 zł, nie chciał rezygnować z umowy z Vectrą pomimo sprawy z kanałami Polsatu a mimo to w BOK wyrażono zgodę na podpisanie przez niego umowy na nowy pakiet promocyjny?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktokolwiek kto płacił więcej niż 120 zł, nie chciał rezygnować z umowy z Vectrą pomimo sprawy z kanałami Polsatu a mimo to w BOK wyrażono zgodę na podpisanie przez niego umowy na nowy pakiet promocyjny?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Ja zmienilem umowe na nizsza ale powolalem sie na wycofanie polsatow nie bylo innej mozliwosci zmiany umowy. Placilem 140 zl i zmiejszylem swoj pakiet na zloty za 89 zl, nie chcialem rezygnowac z umowy z vectra ale powolalem sie na wycofanie polsatow bo nie chcieli pojsc mi na reke. Oni maja taka zasade, mozesz zmienic pakiet na promocyjny w kazdej chwili ale tak jak napisales musisz placic wiecej niz przy poprzedniej umowie nie ma innej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio jest problem z epg na dekoderze HD. Przy przyciskaniu przycisku info lub przelaczaniu kanalow na pasku informacyjnym obok godziny, nazwy kanalu nic wiecej sie nie pokazuje zadna informacja odnosnie tego co aktualnie jest nadawane, musze wejsc w sama funkcje epg zeby podejrzec i zasiegnac informacji o aktualnie nadawanym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio jest problem z epg na dekoderze HD. Przy przyciskaniu przycisku info lub przelaczaniu kanalow na pasku informacyjnym obok godziny, nazwy kanalu nic wiecej sie nie pokazuje zadna informacja odnosnie tego co aktualnie jest nadawane, musze wejsc w sama funkcje epg zeby podejrzec i zasiegnac informacji o aktualnie nadawanym programie.

 

 

Mam to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasła na pewno nie zmienisz sam. Z tego co pamiętam monter powiedział, że można ale trzeba z tym udać się do boku. Na resztę pytań nie odpowiem bo nie wiem jak to jest mam sam router. A jaką masz prędkość przez wifi na kompie? I jaką kartą wifi na kompie dysponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Router jest niestety "G", a w laptopie mam kartę "N". Mam własny router, ale żeby go użyć to musiałbym go wpiąć do routera WIFI Vectry (bez sensu). Inaczej nie będzie gadać.

WiFi w standardzie "n" jest kompatybilne wstecz czyli laptop z kartą "n" dogada się bez problemu z ruterem WiFi "g".

Witam Was.

 

Dopytam o jedną kwestię - w Vectra ma zasadę, że w przypadku zmiany paczki mamy jedynie wtedy prawo ją zmienić kiedy opłata za nową paczkę będzie większa od "starej". Kierując się w/w zasadą nie mam prawa podpisać umowy na nową promocyjną paczkę ponieważ dotychczas płacę 144 zł a koszt nowej to 120 zł...

Zaprzyjaźniony przedstawiciel Vectry (wieloletni pracownik) zapewniał mnie, że w trakcie trwania umowy masz prawo zmienić pakiet na wyższy nawet jeśli jest on tańszy. Oczywiście wymaga to podpisania umowy na kolejny okres ale bez żadnych opłat i sankcji karnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug informacji SATkuriera 4fun.tv przeszedl na nadawanie w 16:9 od dzis. U mnie dekoder nie identyfikuje kanalu jako 16:9 zapewne jest to spowodowane brakiem flagi WSS ktora nie jest nadawa jeszcze z programem. Coraz wiecej stacji nadaje w 16:9 wielkie brawa dla 4fun.tv zapewne pozazdroscili Eska TV. Ciesza sie abonenci cyfry+ i od niedawna cyfrowego plsatu bo maja TVP1 w 16:9 a u nas dalej 4:3 vectro obudz sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Jako że dzisiaj stałem sie abonentem cyfrowej vectry chciałbym zasięgnąć opinii doświadczonych użytkowników. Sprawa wygląda tak, że boje sie że dałem sobie monterowi nawkręcać troche kitów jako że jestem zielony w temacie technikaliów. Mam dekoder PVR i pokazywana siła sygnału to tylko 40, monter stwierdził , że tak ma byc przy dekoderze PVR i ważne, że pokazuje jakość obrazu 100. Problem w tym, że wizualnie moim zdaniem na kanałach SD nie widać żadnej poprawy w stosunku do analoga a wręcz niektóre programy wyglądają wyraznie gorzej niż wcześniej na kablówce:/ Kabel dzieli sygnał z pozostałymi dwoma tv w domu na których pozostał analog. Dekoder podpięty kablem HDMI pod TV LCD. Wszystkie programy w HD w porządku. Nie wiem w czym problem, ale martwi mnie ta siła sygnału na poziomie 40. Co o tym myślicie?

Z góry dzięki za odpowiedz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...