Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj otrzymałem dziwną informację z infolinii, że Vectra już nie oferuje dekoderów SD do usługi multiroomu. Daje tylko dekodery HD, które jak wiadomo są dodatkowo płatne co miesiąc po 5,90 lub 9,91 (w przeciwieństwie do SD które były za darmo). Trochę to dziwne, bo na stronie Vectry nie ma o tym żadnej informacji, a wręcz przeciwnie; w opisie usługi i cennika jest do wyboru dekoder HD lub SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie na jednej z ulotek u przedstawiciela handlowego oferta.

Pakiet złoty cyfrowy +internet 16mb za 80zł,pakiet platynowy 115kanałów wraz z dekoderem hd oraz internet 16mb za 95zł.

 

Co to jest? Jakas prowokacja czy moze rzeczywiscie jest tak tanio!? A moze to zwiastun nowych promocji od marca...(?) Niezle!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież znieśli opłaty za dzierżawe dekodera HD. Płacić trzeba tylko za dekoder z PVR...

 

Opłata 0zł za dzierżawę dotyczy tylko pierwszego dekodera. Multiroom HD: aktywacja 149zł, miesięcznie 5,90 w platynie.

 

http://www.vectra.pl/multiroom,1,1,12.html

 

Słyszałem, że w moim bok też brakuje dekoderów SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że w BOK-ach brakuje (chwilowo) dekoderów SD. Pani z infolinii powiadomiła mnie, że już nie ma i nie będzie możliwości (nigdy) branie jako drugiego dekodera STB SD, a tylko są i będą HD, a więc dodatkowo płatne. A więc ci co nie zdążyli do tej pory wziąć multiroomu na SD, już nie mają tej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy tak jest jak piszesz, ale nie mogą klienta zmusić do brania dekodera HD, jeśli klient nie ma takiej potrzeby - obecnie obowiązują dwa standardy TV - SD i HD - klient zawsze ma wybór, czy chce mieć dekoder SD czy HD. Jeśli byłoby tak jak piszesz, to od razu kieruje sprawę do odpowiedniego urzędu. Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scorpion, w usłudze multiroom nie jest, ale nie jest to podstawowa usługa świadczona przez Vectre.

Nie chcę tu nikogo bronić ale chodzi mi o zasadność wniosku do uokiku albo innych urzędów - dalej wydaje mi się że nic by nie pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że w ofercie multiroom abonent ma możliwość wyboru dekodera SD bez opłaty za dzierżawę, ale jest to martwy zapis, bo jak się okazuje, dekoderów SD nie ma.

Ja rozumiem, że jako pierwszy dekoder można wziąć HD bez opłat i sam bym nie płakał na brakiem SD, ale w multiroom to już inna bajka, bo STB HD jest dodatkowo płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję w sat kuriera : "Ogólnopolski kanał tematyczny młodych ludzi Patio TV zakończył swoje nadawanie na satelicie HOT BIRD 9 (13E)" Ciekawe czy powróci do Nas czy juz sobie dali spokój z hasłem "robimy telewizję dla młodzieży". Czyżby się szykowała kolejna podmianka w ofercie Vectry ? Moze REBEL.TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ostatnio oglądam kanały HD, ale rzeczywiście zacinanie jest niezauważalne. W Canal + Sport, który oglądam najczęściej z kanałów HD w ogóle nie zauważyłem w ostatni weekend jakiegokolwiek zacięcia. Być może coś poprawili w centrali, a być może ma na to wpływ wymiana okablowania, którą Vectra wykonała w minionym tygodniu w moim bloku.

 

 

Pytanie z zupełnie innej beczki do tych , którzy odliczają internet w rocznym zeznaniu podatkowym. Rozliczając PIT zauważyłem, że od połowy 2009 roku Vectra przestała wystawiać fakury VAT, a przysyłała prawie identycznie wyglądające rachunki. W razie jakiejkolwiek kontroli Skarbowego odliczenie na podstawie takich dokumentów nie będzie uznane. Pytanie: czy ktoś z was załatwiał w BOKu wystawienie poprawnych fakur VAT za internet i czy to sprawnie wykonują od ręki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...