Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

UPC dodała FOX i FOX HD. Liczę ze może bezie jakiś prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy

Tego kanału najbardziej brakuje w Vectrze, podobnie jak jak całej paczki Canal+ HD. Z powodu braku Planete+ nie mam zamiaru emigrować do UPC, chociaż byłoby fajnie mieć w jednym bloku możliwość wyboru operatora kablowego- na tę chwilę najciekawsza jest oferta sieci Jambox, wszystkie najważniejsze kanały w HD. Marzenie... Ale mnie naprawdę zadowoli jak Vectra doda w/w kanały, nie jestem tak zachłanny:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj UPC dodał FOX HD do swojej oferty cyfrowej. Ich abonenci mają ponadto dostęp do znakomitego Sundance Channel HD. My mało że nie mamy tych kanałów to jeszcze z końcem grudnia starcimy najlepszy na rynku kanał dokumentalny Planete+. Mimo że UPC jest droższa od Vectry to podpisałbym z nimi umowę bez wahania. Skończyłbym z Gdyńskim dziadostwem...

 

Ja też się wahałem, czy rozwiązywać umowę z Vectrą i przechodzić do UPC, ale postanowiłem to uczynić. Po roku czasu wiem, że postąpiłem słusznie. Abonament mnie wyniósł taniej, niż wtedy proponowała Vectra. Do tego mam do wyboru VoD i kanały na żądanie, które vectra obiecuje w nieskończoność, ciekawszą i bardziej rozbudowaną ofertę programową i radiową. Już nie mówiąc o EPG w vectrze, które jest dla mnie kpiną, jak słyszę, że dodają do jakiegoś kanału np. po kilku tygodniach, czy nawet miesiącach ;) KENZO my tez musieliśmy długo czekać na FOX'a, może i vectra się zlituje i go wrzuci, ale pewnie dopiero w 2013 roku. A Planete+? fakt, ogromnie szkoda, że go Wam zabierają, naprawdę wartosciowy kanał.

 

Planet + najlepszy kanał dokumentalny na rynku - chyba kpisz wszystkie dokumenty to poniedziałkowe premiery C+. National Geographic Channel jest najlepszy

 

Bez przesady, ten NGC to taka papka amerykańska, to nie to samo co dawniej. Ale wiadomo są gusta i guściki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wahałem, czy rozwiązywać umowę z Vectrą i przechodzić do UPC, ale postanowiłem to uczynić. Po roku czasu wiem, że postąpiłem słusznie. Abonament mnie wyniósł taniej, niż wtedy proponowała Vectra.

Z ciekawości zapytam, jeśli można, ile płacisz za pakiety, które posiadasz. Poza tym mam pytanie o pvr w UPC- czy można nagrywać 2 programy jednocześnie? W przypadku mojej rodziny oferta cenowa Vectry była nieporównywalnie lepsza od UPC. Jeśli chodzi o ofertę programową, to UPC nadal ma duże braki typu nSport, Travel Channel HD czy Viasat Nature/History HD. Dodanie Foxa było strzałem w dziesiątkę, tego i Canal+ gol i weekend w HD Wam zazdroszczę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zaznaczyć, że jak podpisywałem umowę z UPC, czyli ponad rok temu, wtedy były trochę inne paczki i promocje, niż obecnie proponuje rynek. Wtedy Vectra oferowała mi dekoder HD (bez nagrywarki) Internet 8Mb i telefon 150 minut za 127,- (była to najlepsza oferta, jaką mogli mi dać - tak przynajmniej twierdził BOK, nic nie chcieli dorzucić). Wtedy była promocja UPC za 130,- dali mi dekoder z nagrywarką, pakiet MAX (coś w stylu platynowego w vectrze), Net 30 mb/s i telefon bez limitu + dawniejszy pakiet Super HD.

 

Co do PVR, tak jest możliwość nagrywania dwóch programów jednocześnie.

 

A co do oferty. Z n sport to jest tak, że nie wiadomo czy przetrwa fuzję, czy nie zostanie wchłonięte przez canal+, dlatego upc póki co nie dodaje. Jak się sprawa wyjaśni, na pewno się pojawi, a z canal+ hd to jest tak. Wy macie pełne premium HBO HD, my nie, my mamy pełne premium c+, a, Wy nie, jest po równo :D nie ma idealnego operatora. A Viasaty ? wcześniej czy później wejdą do kabla, już Polsat się oto postara. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PVR, tak jest możliwość nagrywania dwóch programów jednocześnie.

Ale w czasie nagrywania dwóch audycji dekoder blokuje się do momentu, aż nagrania przestaną się pokrywać. Niestety mają tylko dwie głowice do odbioru, które są zajęte nagrywaniem, więc brakuje tej trzeciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób aby wsiąść pakiet C+HD za mniej niż 30zł? Jestem klientem Vectry wiele lat, mam platynę, dekoder PVR i Sport Na Ostro więc pytałem się czy jest dla mnie jakaś ciekawa oferta a Pan z Vectry że ma dla mnie bardzo dobrą ofertę pakiet C+HD 30zł z groszami... Na FB i tutaj czytałem że niektórzy dostali po 22zł albo 25zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, jak już pisałem wcześniej, zostałem zbyty w lokalnym BOK, co ktoś już tutaj przepowiedział. Zadzwoniłem z ciekawości do Vectry i dosyć natarczywie usiłowałem się dowiedzieć dlaczego jako stały klient nie przewidziano dla mnie kompletnie żadnego bonusu, w porównaniu do oferty dla nowych klientów. Oczywiście nie dowiedziałem się absolutnie nic, a na koniec miły Pan odesłał mnie do... lokalnego BOK, bo "czasami mają tam lokalne promocje". Sam już nie wiem czy pchać się w cyfrówkę z Vectry czy jednak poczekać na nc+ i ich ofertę (bo do marca i tak jestem skazany na Vectrę). Zapytam jeszcze z ciekawości. Poobliczałem sobie już wszystko i pakiet TV Platynowa + pakiet HBO + internet 10Mbit + telefon dla startujących wyniesie mnie 166.5 zł miesięcznie przy umowie na 25 miesięcy. Obecnie mam analogowy pakiet złoty (z HBO w promocji) + internet 8Mbit + jakiś telefon którego już nie ma w ofercie, ale był w paczce za złotówkę. Myślicie, że jest możliwe pozostanie przy internecie 8Mbit, a zmiana tylko telewizji i telefonu? Szczerze bym wolał pozostać przy tej niższej prędkości w dzień, aby mieć 16Mbit w nocy, niż 10Mbit przez całą dobę. Pytam z czystej ciekawości, bo i tak w poniedziałek pójdę do BOK. Znając życie nie będzie takiej możliwości, albo cena w takiej konfiguracji będzie wyższa niż z internetem 10Mbit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krsk

Spróbuj złożyć wypowiedzenie na koniec marca 2013 i wypełnij formularz na stronie Vectry, prosząc o kontakt z biurem utrzymania klienta. W lokalnym BOK-u mnie nigdy nie udało się nic załatwić. Z biura utrzymania klienta dzwonią osoby mające dużo większe możliwości. Wielu osobom na forum udało się dzięki temu wywalczyć naprawdę dobrą ofertę np. zobacz jakie dobre warunki ma jaceknokia:-). Mnie też udało się utargować całkiem niezłą ofertę. Możesz uzyskać np. darmowe wifi, platynę za 50 zł razem z pvr(25 za platynę i 25 za pvr), sport na ostro za 1zł itd. Próbuj, ale przede wszystkim to oni powinni zabiegać o Ciebie, a nie odwrotnie:-). Bądź cierpliwy i życzę powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie po jednym kablu?

Nie mam PVR (ani nawet HD) i nie wiem jak to wygląda. Macie doprowadzone dwa kable do dekodera?

Nie trzeba dwóch kabli. Tak jak Karol pisał, dekoder PVR ma dwie głowice, dzięki czemu może odtwarzać/zapamiętywać jednocześnie dwa sygnały.

 

Trzeba jednak zaznaczyć, że nagrywając dwa programy można oglądać trzeci kanał, ale pod warunkiem, że znajduje się na tej samej częstotliwości co nagrywany program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krsk

Spróbuj złożyć wypowiedzenie na koniec marca 2013 i wypełnij formularz na stronie Vectry, prosząc o kontakt z biurem utrzymania klienta. W lokalnym BOK-u mnie nigdy nie udało się nic załatwić. Z biura utrzymania klienta dzwonią osoby mające dużo większe możliwości. Wielu osobom na forum udało się dzięki temu wywalczyć naprawdę dobrą ofertę np. zobacz jakie dobre warunki ma jaceknokia:-). Mnie też udało się utargować całkiem niezłą ofertę. Możesz uzyskać np. darmowe wifi, platynę za 50 zł razem z pvr(25 za platynę i 25 za pvr), sport na ostro za 1zł itd. Próbuj, ale przede wszystkim to oni powinni zabiegać o Ciebie, a nie odwrotnie:-). Bądź cierpliwy i życzę powodzenia w negocjacjach!

Tylko teraz mam jeszcze obawę, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku. Z linka który ktoś wklejał stronę lub dwie wcześniej wynika, że promocja na multiroom obowiązuje do końca grudnia. Pytanie czy jak teraz wypowiem umowę z datą końca marca i od razu wypełnię ten formularz kontaktowy, to czy zadzwonią do mnie teraz czy gdzieś w lutym. O ile w ogóle zadzwonią. Bo jak przekombinuję, to nie dość, że nic nie wywalczę, to jeszcze 11 zł droższy multiroom będę miał.

 

Przy okazji mam jeszcze takie pytanie z innej beczki. Czy ktoś próbował takiego manewru żeby wziąć pakiet cyfrówki z dekoderem HD i dobrać do tego multiroom z dekoderem PVR? Wtedy wychodzi 5 zł taniej niż odwrotnie, tj. dekoder PVR i multiroom z HD. Możliwa jest taka kombinacja czy Vectra się jakoś przed tym zabezpieczyła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krsk

Właśnie przeczytałem warunki tej "promocji" na multiroom i okazuje się, że ja dostałem drugi dekoder w jakiejś superpromocji:-). Za dekoder HD płacę 5,90(przy pakiecie platynowym), a opłatę aktywacyjną obniżono mi do 33 zł, a to wszystko po rozmowie z działem utrzymania klienta. Także podtrzymuję swoje zdanie- wypowiedzenie i prośba o kontakt z w/w działem i twarde negocjacje to jedyna droga do otrzymania dobrej oferty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie strony wczesniej Robert03 wyliczal mniej wiecej ile by kosztowal drugi dekoder SD i wyszlo mu 119 zl, ja teraz na to patrze i wyliczylem 69zl(dekoder SD) + 9zl(aktywacja 36mc) czyli 78zl(brak koniecznosci montazu drugiego gniazdka). Zadzwonilem do vectry i Pani mi mowi ze kosztuje to 161zl ??? Dwa razy sie jej pytam czy ta cena to dekoder SD i aktywacja a ona mi ze tak. Co oni mi chca doliczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w cenniku. Ostatnio Vectra życzy sobie za wszystkie usługi dodatkowych pieniędzy, może być tak, że do drugiego dekodera wliczyła Ci gniazdko. U mnie mimo, że instalacja była rozciągnięta po całym domu, monter zamontował własne gniazdko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszędzie monter zakłada gniazdko umnie nie było zakładane 2 gniazdo bo w duzym pokoju jest gniazdo a do mojego leci na głownym kablu rozgałeźnik wymieniony przez instalatora bo stary był trochę lipny

i mam multiroom normalnie z dekoderem hd i sd a moja ma mama płaci podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...