Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Przy nowym układzie ewidentnie zostawiono miejsca na nowe kanały które mogłyby być na pozycjach :

107-Polsat 2, 110-Program lokalny, 111-TVP 1 HD, 112-TVP 2 HD, 116-Polsat HD, 207-Eurosport 2 HD, 208-Polsat Sport, 209-Polsat Sport HD, 210-Polsat Sport Extra, 211-Polsat Play 215-Canal + GOL HD, 217- Canal + WEEKEND HD, 307-AXN HD, 310-AXN SPIN HD, 317-FOX, 318-FOX HD, 325-Polsat Film, 326-Wojna i Pokój, 330-NPREMIUM 1 HD, 331-NPREMIUM 2 HD, 338-NPREMIUM 3 HD, 339-NPREMIUM 4 HD, 344-MGM HD, 412-Polsat JIM JAM, 505-Discovery Historia, 518-History, 519-History HD, 607-VH1 Classic, 614-Next Music HD, 706-Polsat Cafe, 802-Polsat News, 807-Bloomberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że Polsat wróci gdzieś na forum ktoś napisał że przedstawiciel handlowy Vectry powiedział mu że na szkoleniu dowiedział się że na 99% Polsat będzie w Vectrze od 1 czerwca ale tak prawdę mówiąc to Vectra wie że kiedyś i tak musi nowe kanały włączyć wymienione przeze mnie dwa posty wyżej i uznała żeby potem po włączeniu tych kanałów nie robić ponownie bałaganu na liście kanałów i zostawiła specjalnie miejsce na nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chyba jedyna Vectra twierdzi że Tvn Turbo to kanał sportowy. Nawet nadawca klasyfikuje go jako lifestylowy. Idąc tokiem rozumowania ludzi z Gdyni to i Tvn Style powinien być wśród kanałów sportowych...

Czy ja wiem. Zdania są raczej podzielone chociaż najwięksi uważają że to kanał sportowy.

1. Cyfra plus : http://www.cyfraplus.pl/poznaj_cyfre/uklad_kanalow.html

2. N http://n.pl/nsklep/promocje/swiathd

 

Z drugiej strony co za różnica w jakiej "szufladce" się znajduje. Ważne że jest w ofercie. Jak dla mnie mógłby być na pozycji 836 albo 123. Nie narzekałbym także gdyby był na 104 lub 666.

W telewizorach i dekoderze i tak zawsze jest u mnie pod numerkiem 11 :-). Nie lubię podziałów na kanały "sportowe", "Muzyczne", "Filmowe" i jakieś tam. Ten podział poza małymi wyjątkami (np. EuroSport) zawsze jest dyskusyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tymi co piszą że kanał TVN Turbo to kanał lifestylowych ale to też kanał dla mężczyzn to chyba lepiej żeby kanał TVN Turbo był przy kanał sportowych niż przy kanałach lifestylowych które większość z nich jest przeznaczone dla kobiet. A jak myślicie czy kanał BBC HD nie powinien być gdzieś przy kanałach edukacyjnych 500 niż przy kanałach ogólnych 100 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i są kanały informacyjne. TVN24 jest jednym z nich dlatego jest pod "800".

Zrób sobie własną listę kanałów.

U mnie od 10 lat TVN 24 jest pod numerem "12". Nie ważne czy jest to analog czy cyfra i nie ważne ile razy jeszcze Vectra będzie kombinować z numerkami :-).

Bzdurą jest też to że TVP1 jest pod 101 zamiast pod 1 :-).

Możemy w ten sposób długo dyskutować bez sensu :-). Każdy ma własne preferencje i przyzwyczajenia :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jednym z atutów wszystkich dekoderów Vectry jest możliwość tworzenia własnej listy kanałów - każdy może sobie nadać numerki według własnego upodobania i preferencji. Nie rozumiem, po co takie roztrząsanie, czy dany kanał powinien mieć taki numerek, czy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,niech każdy sobie ustawi kanały na listach ulubionych w takiej kolejności jak chce i przestańcie ględzić na temat tych numerków jakie poszczególnym kanałom przypisuje VECTRA.Chyba,że ktoś nie umie,ale łatwo można się nauczyć-po to są instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem list z Vectry z rachunkami od pana dyrektora oczywiście na początku się chwalą że włączają nowe kanały i takie tam że muszą zmienić układ kanałów a małym druczkiem jest napisane że wyłączają kanał Czwórka na Wizji i że można odstąpić od umowy.

 

A i czy u was w miastach też powtarzają się kanały chodzi mi o TELEWIZJĘ ANALOGOWĄ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze jeden jest z satelity ( z TVP Warszawa) a drugi z Twojego lokalnego nadajnika naziemnego. W sumie nie głupi pomysł.

U mnie TVP Info jest tylko z Trzeciewca (TVP Bydgoszcz) i jego format zależy od nadawania Trzeciewca : Dla TVP Bydgoszcz jest to 16:9 Letterbox a na TVP Info jest albo Letterbox albo 4:3 (ostatnio coraz częściej Letterbox).

Drażni mnie brak TVP Bydgoszcz w wersji cyfrowej. Mam nadzieję że w końcu po odpaleniu MUX-1 Vectra stanie na wysokości zadania i uruchomi lokalne TVP Info w ofercie cyfrowej.

Discovery w analogu jest u mnie w 4:3 w prawidłowych proporcjach.

Swoją drogą takie słynne Discovery a nadają jak za "Wilusia" w 4:3 :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd to wiadomo ?

dostaliście jakąś informację że jakiś kanał jest wycofywany ?

U mnie znowu brak informacji. Cały rok 2010 i 2011 z nimi wojowałem odrzucałem podwyżki i jak widać niczego się nie nauczyli. Tym razem chyba złożę skargę do UOKiK. Widać kara którą dostali ostatnio niczego ich nie nauczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...