Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectro-01 pakiet Sport na Ostro to powinny byc same kanaly sportowe lacznie z E2 HD a nie kanal podrozniczy i erotyczny.Dla erotycznego jest miejsce w innym pakiecie !! Viasat Explorer powinien byc w Platynie !!

 

Chcialbym sie rowniez dowiedziec czy macie w planach dolaczenie slynnej paczki z n ??

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jap20: oferta skierowana jest do abonentów Vectry, którzy zakupią Internet Flashnet o prędkości 8Mb/s lub wyższej. Aktualnie, mogą z niej skorzystać mieszkańcy czterech miast: Warszawy, Starachowic, Olsztyna oraz Ostrołęki. Od września oferta będzie dostępna we wszystkich miejscach, w których świadczymy usługi.

 

Dlaczego uważasz, że oferta to "ściema"? Jakie warunki umowy interesują Cię najbardziej? Najtańsza opcja, w której dostępny jest Internet Flashnet o prędkości 8Mb/s to 49,99 PLN w ofercie solo. Można także wykupić paczkę z internetem mobilnym (np. wspomnianą przez Ciebie za 99 PLN) i także być objętym tą promocją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra-01 napisał(a):

Misiek1939: Obecnie nie ma kanału Canal+HD w pakiecie Canal+ Vectry, ponieważ nadawca sprzedaje go na osobnych zasadach licencyjnych. Ale już 1-go września br. kanał ten Vectra uruchomi.

 

Co do obecnej listy kanałów, to trwają obecnie prace nad zmianą indeksu. W najbliższym czasie powinni Państwo widzieć wprowadzone zmiany.

 

Dlaczego "Vectra-01" bezczelnie kłamie,jak tak można?

Przed chwilą dostałem pismo od konsultantki Vectry-cytuję......

 

kontakt@vectra.pl do mnie

pokaż szczegóły 14:49 (1 godz. temu)

Witam

 

Dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta.

 

Uprzejmie informuję, iż jeśli chodzi o programy Tvp Seriale, Tvp HD

oraz Da Vinci będą one dostępne od 1 października. Natomiast jeśli

chodzi o Canal+HD, zgodnie z wczesniej podana informacja nie jesteśmy

w stanie podać terminu, w jakim może nastąpic dołączenie tego kanału

do oferty programowej. W momencie, gdy będzie taka możliwość otrzyma

Pan pisemne zawiadomienie w tej sprawie.

 

Wszelkie sprawy związane z obsługą Klienta można również zgłaszać

telefonicznie pod numerem infolinii 0 801 0801 80.

 

Pozdrawiam

Aneta Strongowska

Centrum Obsługi Klienta

Vectra S.A.

http://www.vectra.pl

 

tel 801 0801 80

fax. 58 742 66 00

 

Kto tu więc mija się z prawdą i dlaczecgo "Vectra-01" nie ma krzty cywilnej odwagi,żeby w ogóle nie odpowiadać na moje pytania,które tej"anonimowej osobie" zadaję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek widocznie coś się zmieniło w sprawie dołączenia CANAL+HD. Daj sobie na wstrzymanie. Nie wiem od ilu lat jesteś abonentem vectry, ale takie pogłoski, obietnice bez pokrycia są w ich stylu. Podobnie ma sie sytuacja z wprowadzeniem kanałów TVP. Na piśmie jest co innego, na fanepage'u vectry pracownicy także podają inny termin. Z kolei użytkownik charakteryzujący się na tym forum nickiem nazwy waszego operatora jeszcze pisze co innego. Proponuję do tych terminów podchodzić z dużym dystansem. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra 01 to człowiek Vectry sama Vectra potwierdziła to na Facebooku Vectry

przytoczę tekst z forum

Vectro przepraszam, że nie na temat, ale nie znalazłem odpowiedniego wątku w zakładce "Dyskusje": czy osoba o pseudonimie Vectra-01 na forum satkuriera to Wasz Pracownik i reprezentuje Was oficjalnie na tamtym forum?

 

Vectra użytkownik Vectra-01 to osoba, która nas reprezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy sieci Vectra, poinformował nas wczoraj, że operator ten nie ma planów pokazywania walki w systemie pay-per-view, ale konkretnego powodu takiej decyzji nie umiał nam podać. Powiedział nam też, iż Vectra nie zamierza przerywać emisji sygnału niemieckiej stacji RTL, kiedy ta nadawać będzie walkę."-źródło wirtualnemedia_pl

 

Teraz chyba wypada dziękować Bogu że jeszcze nie mamy VOD bo wtedy na bank wyłączyli by RTL w czasie transmisji gali. Rzecznikowi Vectry głupio się zrobiło i nie wiedział jak wytłumaczyć to że drugi operator w Polsce nie ma jeszcze VOD a co za tym idzie nie może zaoferować swoim abonentom obejrzenia walki w systemie PPV. Swoją drogą za potraktowanie tak swoich kibiców życzę Adamkowi w tej walce jak najgorzej. Przykład RTL-u pokazuje to że kanały obcojęzyczne są w ofercie jak najbardziej potrzebne, a wyłączanie ich tak jak zrobiła to ostatnio Vectra z SAT1 to głupota żebym nie powiedział zbrodnia na abonentach, bo jak widać te kanały ratują kibicowi a jednocześnie abonentowi Vectry życie zwłaszcza że jako jedyni mamy taki luksus że nie mamy kanałów sportowych Polsatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek1939: pod wpływem Pana uwag zebraliśmy opublikowane pytania i postanowiliśmy udzielić możliwie wyczerpujących odpowiedzi. Jeżeli jeszcze coś będzie wymagało wyjaśnień - prosimy o sygnał.

 

"Kto posługuję się to nazwą-"Vectra-01",czy rzeczywiście pracownik Vectry? Czy Jego odpowiedzi są wiarygodne?"

 

Jestem reprezentantem firmy Vectra. Wszelkie moje wypowiedzi proszę traktować jako wiarygodne.

 

"jakie nowe kanały zostaną konkretnie dodane 01.września,a co zostanie na 01.października.Czy prawdą jest,że kanał CANAL+ HD będzie już w ofercie Vectry od 01.09 br? Właśnie "Vectra-01" na ramach tego Forum napisał,że od 01 września będzie on w ofercie Vectry,natomiast konsultanci Vectry (jak do nich dzwoniłem) odpowiadają,że na dzień dzisiejszy nic w tej sprawie nie jest im wiadome.Czyja odpowiedź jest wiarygodna i komu można wierzyć? "

 

1 września włączymy do oferty Da Vinci Learning, Travel Channel HD oraz CANAL+ HD razem z pasmem CANAL+ 3D. O dokładnym dniu wprowadzenia TVP HD i TVP Seriale poinformujemy niebawem.

 

"W moim dekoderze 3830 CD (najnowszy) nie ma EPG na 16 programach:Style,Trwam,Czwórka,Eska TV,Mezo Live HD,Mango 24,Canal+Weekend,EWTN,FTV HD,,,Franmce 24 ENG,Deutsche Musik,Belsat TV,LTV World,RTR Planeta,czy to jest prawidłowe? Czy te kanały nie wyświetlają EPG czy jest to sprawa ogólna w sieci vectra ?"

 

Wymienione kanały nie dostarczają swoich EPG, dlatego też nie są one wyświetlane. Jest to sprawa niezależna od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W moim dekoderze 3830 CD (najnowszy) nie ma EPG na 16 programach:Style,Trwam,Czwórka,Eska TV,Mezo Live HD,Mango 24,Canal+Weekend,EWTN,FTV HD,,,Franmce 24 ENG,Deutsche Musik,Belsat TV,LTV World,RTR Planeta,czy to jest prawidłowe? Czy te kanały nie wyświetlają EPG czy jest to sprawa ogólna w sieci vectra ?"

 

Wymienione kanały nie dostarczają swoich EPG, dlatego też nie są one wyświetlane. Jest to sprawa niezależna od nas.

 

To jest sprawa sieci kablowej czy udostępnia EPG na danych kanałach. W Inei w Poznaniu po licznych monitach udostępniono na wszystkich kanałach EPG - można jeżeli się tylko chce.

 

Piszcie maile - w końcu udostępnią EPG na wszystkich kanałach, w końcu biorą kasę a nie wszystkie kanały są drukowane w gazetach z programami. Na tą chwilę pozostaje szukanie w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W moim dekoderze 3830 CD (najnowszy) nie ma EPG na 16 programach:Style,Trwam,Czwórka,Eska TV,Mezo Live HD,Mango 24,Canal+Weekend,EWTN,FTV HD,,,Franmce 24 ENG,Deutsche Musik,Belsat TV,LTV World,RTR Planeta,czy to jest prawidłowe? Czy te kanały nie wyświetlają EPG czy jest to sprawa ogólna w sieci vectra ?"

 

Wymienione kanały nie dostarczają swoich EPG, dlatego też nie są one wyświetlane. Jest to sprawa niezależna od nas.

 

Bzdura totalna, to zależy od sieci kablowej czy udostępniają EPG, czy nie, w sieci konkurencyjnej w woj. podlaskim na tych programach co są w owej "kablówce": Stye; Trwam; Czwórka; ESKA TV; Mango 24; Canal+ Weekend; Belsat tv; RTR Planeta posiadają EPG, jedynym programem który nie posiada EPG jest CCTV NEWS.

 

P.S. w Czarnej Białostockiej w tvk Vectra też nie ma EPG na w/w programach (sprawdzałem u rodziców którzy mają Vectre).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectruś ale postarajcie się na to abyśmy mieli tvp hd do 5 września bo od tego dnia zaczynają się nowości programowe tvp i czy po ujawnieniu tych nowości macie jeszcze jakieś.

Mam parę pytań

1.Czy to wszystkie nowości programowe na jesień ?

2.Czy będą nowe kanały radiowe ?

3.Czy coś się ruszyło w sprawie Polsat bo ja i wiele abonentów nawet by do tych kanałów dopłacili a nawet jeżeli nie możecie się dogadać to może dogadajcie się na taki pakiet kanałów Polsat jaki ma cyfra lub n czyli kanały Polsatu bez kanałów sportowych

4.Czy na kanale Vectra media tv może być puszczane informacje o nowych promocjach , usługach oraz magazyn abonenta

5.Czy możecie coś więcej powiedzieć więcej o VOD

6.Czy możecie coś więcej powiedzieć o tych porządkach na dekoderze chodzi mi o zmianę numeracji kanałów bo przydało by się np.

HBO 2 i zaraz po nim HBO 2 HD itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W moim dekoderze 3830 CD (najnowszy) nie ma EPG na 16 programach:Style,Trwam,Czwórka,Eska TV,Mezo Live HD,Mango 24,Canal+Weekend,EWTN,FTV HD,,,Franmce 24 ENG,Deutsche Musik,Belsat TV,LTV World,RTR Planeta,czy to jest prawidłowe? Czy te kanały nie wyświetlają EPG czy jest to sprawa ogólna w sieci vectra ?"

 

Wymienione kanały nie dostarczają swoich EPG, dlatego też nie są one wyświetlane. Jest to sprawa niezależna od nas.

 

Bzdura totalna, to zależy od sieci kablowej czy udostępniają EPG, czy nie, w sieci konkurencyjnej w woj. podlaskim na tych programach co są w owej "kablówce": Stye; Trwam; Czwórka; ESKA TV; Mango 24; Canal+ Weekend; Belsat tv; RTR Planeta posiadają EPG, jedynym programem który nie posiada EPG jest CCTV NEWS.

 

P.S. w Czarnej Białostockiej w tvk Vectra też nie ma EPG na w/w programach (sprawdzałem u rodziców którzy mają Vectre).

 

EPG dla sieci Vectra dostarcza firma zewnętrzna. Jedyne co Vectra może zrobić do zmienić dostawce EPG, ale jak wiemy w każdym biznesie chodzi o kase :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy RTL jest w ofercie Vectry bo koleś w pracy bredzi że jak zakodują walkę Adamek Kliczko to można wypowiedzieć umowę bo on płaci za ten kanał, niemam Vectry więc nie wiem w 100% ale na 99.9% jestem pewny że RTL to kanał FTA niebędący w ofercie żadnej polskiej platformy cyfrowej i kablówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy RTL jest w ofercie Vectry bo koleś w pracy bredzi że jak zakodują walkę Adamek Kliczko to można wypowiedzieć umowę bo on płaci za ten kanał, niemam Vectry więc nie wiem w 100% ale na 99.9% jestem pewny że RTL to kanał FTA niebędący w ofercie żadnej polskiej platformy cyfrowej i kablówek

 

RTL jest w ofercie Vectry i dziś była informacja Rzecznika Vectry na ten temat. Vectra nie będzie kodowała ani zagłuszała sygnału RTL na czas walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to niezły przekręt, Panowie i Panie, ze strony organizatorów walki. Kto nie zapłaci dodatkowo, będzie miał zagłuszony sygnał telewizji, za którą i tak płaci... Mam nadzieję, że Vectrze uda się stanąć okoniem i wyświetlić transmisję w ramach opłat, które ponosi i Vectra, i my w ramach abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy RTL jest w ofercie Vectry bo koleś w pracy bredzi że jak zakodują walkę Adamek Kliczko to można wypowiedzieć umowę bo on płaci za ten kanał, niemam Vectry więc nie wiem w 100% ale na 99.9% jestem pewny że RTL to kanał FTA niebędący w ofercie żadnej polskiej platformy cyfrowej i kablówek

 

Ja jestem pewny w 100% że się mylisz, wiele kablówek w Polsce posiada RTL w swojej ofercie, chociażby w Białymstoku ELPOS; DIPOL; VECTRA, ja też mam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dzwonili do mnie z Vectry w sprawie podwyższenia pakietu na Platynowy (dodatkowo 20zł msc.) - obecnie: Złoty + 24 Mb/s + Pakiet Canal + - 129zł

Oferta jest na czas nieokreślony + wymiana dekodera na HD

Teraz moje pytanie:

1. Opłaca się zwiększyć pakiet na Platynowy (oglądam głównie sport , filmy i dokumentalne)?

2. Czy obraz dekodera HD będzie lepszy od obecnego ( Digit MP4-K CXV) chodzi też o kanały SD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectra-01

Ogromnie dziękuję za konkretną i jasną odpowiedź z wczoraj,z godz.15.28.Nie rozumiem tylko dlaczego konsultanci z Vectry (do których kierowałem te pytania) nie byli w stanie mi tak odpowiedzieć,zachodzi pytanie: po co Oni tam są,skoro tak niewiele wiedzą.

Mam jeszcze takie postulaty :

1.włączcie jak najszybciej do oferty kanał TVP HD,aby móc od początku na nim oglądać nowe odcinki seriali i inne wydarzenia.

2.włączcie EPG na kanałach,które wymieniłem-zależy to od Was,a nie tylko od nadawcy.

3.zmieńcie ramówkę kanału Vectra media -TV podawajcie w nim aktualne nowości i informacje ( w obecnej formie ten kanał jest do niczego,szkoda na niego częstotliwości),na stronie internetowej też to podawajcie na gorąco,bo w tej chwili zawiera ona dość mocno przestarzałe wiadomości-możesz się przecież tym zająć Vectro-01,skoro jesteś tak kompetentną osobą.

4.uaktualnijcie nazwy kanałów na "Liście TV" w dekoderach,np.MTVN HD zmienić na MTV Live HD.

5. podawać większą,wyraźniejszą czcionką nazwy nadawanych kanałów w tabelach na kanale Vectra info-w tej chwili są bardzo trudne do odczytania z odległości 2-3 metrów.

6.uruchomcie szybko usługę VOD.

7.wywalcie z oferty takie chały,jak np. kanał EWTN.Belsat TV,CSB TV,najgorsze z muzycznych (których jest zatrzęsienie),a dajcie w to miejsce wreszcie Polsaty: np.Polsat News,Polsat Film,Polsat Sport (czy naprawdę niemożliwa jest dobra współpraca z Polsatem?)i w przyszłości już nie usuwajcie żadnych programów.

 

Czekam na równie kompetentną i szybką odpowiedź.

Z głębokim szacunkiem pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Vectra włączając cały pakiet HBO w wersji HD zrobiła nam sporą niespodziankę i było to zaskoczenie. Mimo wszystko dużym zaskoczeniem jest również informacja /oby prawdziwa/ , że od 1 września dołączony będzie również Canal+HD oraz 3D. Bo o tym dowiadujemy sie zaledwie 2 dni przed wejściem tych kanałów. Oby więcej takich miłych niespodzianek. Ciekawe jak szybko otrzymamy pozostałe kanały HD które lada moment będą w Cyfrze+ : Canal+ Weekend oraz Gol w wersjach HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...