Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Misiek1939: Obecnie nie ma kanału Canal+HD w pakiecie Canal+ Vectry, ponieważ nadawca sprzedaje go na osobnych zasadach licencyjnych. Ale już 1-go września br. kanał ten Vectra uruchomi.

 

Co do obecnej listy kanałów, to trwają obecnie prace nad zmianą indeksu. W najbliższym czasie powinni Państwo widzieć wprowadzone zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectro a gdzie polsaty i TVP HD...a zapomniałem TVP HD i TVP Seriale będą... w platynie buahahaha jakby to były kanały premium. Szkoda słów, TVP HD, TVP Seriale i POLSATY (sportowe tez) są u mnie w osiedlowej kablówce w najniższym pakiecie za 30zł/mc. A Vectra sie nie może z Polsatem dogadać (a może nie chce i na nas leje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek1939: Obecnie nie ma kanału Canal+HD w pakiecie Canal+ Vectry, ponieważ nadawca sprzedaje go na osobnych zasadach licencyjnych. Ale już 1-go września br. kanał ten Vectra uruchomi.

 

Co do obecnej listy kanałów, to trwają obecnie prace nad zmianą indeksu. W najbliższym czasie powinni Państwo widzieć wprowadzone zmiany.

 

Jak czytam o osobnych zasadach licencji to już mi śmierdzi osobną opłatą za ten jeden kanał. No wreszcie coś się ruszy z listą kanałów. Czy wreszcie taki DMF trafi do kanałów muzycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wreszcie taki DMF trafi do kanałów muzycznych?

Szkoda, że Vectra tak ochoczo nie wprowadza programów, któych domagają się abonenci.

 

Nie dokońca. Od czasu do czasu wrzucą jednak coś co chcemy. Przykładem są kanały muzyczne: Rebel, Czwórka, VH-1 czy Mezzo, a teraz kanały TVP HD i The learning channel. Problemem jest to że trzeba o nie prosić a nawet żądać nie wiem ile. Tylko wyjątkowo Vectra włącza jakiś kanał który akurat wchodzi na rynek. Musimy przeważnie czekać na nie w nieskończoność. Przypomnijcie sobie kiedy po innych kablówkach dostaliśmy Nat Geo Wild (po kilku latach!) Vectra boi się nowości jak stara Pawlakowa elektryki w filmie "Sami swoi" Nie będę pisał po raz kolejny o Polsatach bo to co robi Vectra(jako jedyna w Polsce!), bądź co bądź drugi operator kablowy w kraju to skandal, że już nie wspomne o wręcz masowym wyłączaniu kolejnych kanałów gdzie ich hasło reklamowe "dajemy więcej" stało się po prostu kpiną. Pasuje im ono teraz jak świni siodło. Teraz wrzucili sondę na Facebooka-"Bez czego nie możemy się obejść" Pewnie to co uzyska najmniejszą liczbę głosów zostanie wyłączone i zastapione VOD. Wszystkiego naraz przecież nie możemy mieć. W du..pach nam sie poprzewraca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego My się czepiamy Panowie :D

"Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej, opracowaną z myślą o wszystkich członkach rodziny."

https://satkurier.pl/news/67971/da-vinci ... ectra.html

 

I wszystko jasne :lol2: Ci ludzie co pracują w Vectrze i cały Pan prezes żyją nadal chyba w innych przeszłych czasach dokładnie mówiąć w 90 latach i nie na tej planecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wreszcie taki DMF trafi do kanałów muzycznych?

Ten kanał powinien trafić do śmietnika. Podobnie jak wiele innych. Szkoda, że Vectra tak ochoczo nie wprowadza programów, któych domagają się abonenci.

 

No widzisz, akurat u mnie w domu rodzina z przyjemnością sobie włącza niemiecki szlagry. Każda pozycja znajdzie swoją niszę. DMF (Deutsche Music Fernsehen) akurat szczególnie wśród starszej widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w Vectrze będzie w końcu komentarz na kanale Canal+ Sport HD. W poprzedniej kolejce wszystkie mecze ekstraklasy były bez komentarza. Wstyd Vectro. Płacę słono za pakiet VIP a tu kanał sportowy Canal+ Sport HD okazuje się całkiem bezwartościowy.

Vectro! - napraw to w końcu.

PS. Słyszałem, że Multimedia ma to samo, a to już będzie razem z 2 miliony abonentów z tym uszkodzeniem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ustawa z dnia 30 czerwca 2011 o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce, która została już podpisana przez Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego, wprowadza za sprawą Art. 20 ciekawą nowelizację do ustawy z dnia 29 grudnia 1992 r. o radiofonii i telewizji. Spore znaczenie dla widzów mogą mieć punkty 5 i 6, w których zawarto obowiązek oferowania przez sieci kablowe i operatorów satelitarnych kanałów wszystkich nadawców, którzy otrzymali licencje na emisję w ramach już działających multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej."-żródło SATKURIER

 

W takiej sytuacji Vectra łaski robić nie musi. Czekamy więc na TV6 i Polsat Sport News...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji Vectra łaski robić nie musi. Czekamy więc na TV6 i Polsat Sport News...

 

Ustawa mówi o udostępnianiu programów rozpowszechnianych na podstawie koncesji na rozpowszechnianie tych programów

w sposób analogowy. Tak więc zapis ten nie dotyczy TV Puls 2, TVN 7, Polsat Sport News oraz TV6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d3xo jeszcze raz przeczytaj to zdanie: "Spore znaczenie dla widzów mogą mieć punkty 5 i 6, w których zawarto obowiązek oferowania przez sieci kablowe i operatorów satelitarnych kanałów wszystkich nadawców, którzy otrzymali licencje na emisję w ramach już działających multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej" i przestań wypisywać głupoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie (Pewnie dziwne albo śmieszne :P )

Moja ciotka ma vectrę pakiet złoty. Z tego co mi mówiła wyjeżdża na 8 miesięcy za granicę.

I o to pytanie, czy mogę wziąć ten dekoder do siebie pod miasto. Chodzi mi o to czy mógł bym normalnie ten dekoder użytkować podłączając pod satelitę u siebie? Nie jestem w zasięgu vectry, ponieważ mieszkam na wsi (8km od Rzeszowa).

Szkoda, żeby ten dekoder tak marnował się w domu, w którym nikt nie mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...