Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie obecny uklad jest najlepszy,biore sport na ostro i nie musze brac platyny gdzie nie ma zadnych ciekawych programow :lol2:

 

A Universal Channel z takimi serialami jak Dexter, Californication, Kompania Braci, Imprezowo a Fox Life z premierami seriali jak Słyszący myśli, 90210 Will i Grace, Las Vegas no i BBC Knowledge - a co tego ostatniego macie ten kanał bo u mnie pisze że niedostępny a powinien być niekodowany. Dla mnie to w Sport na ostro nic nie ma bo te lepsze sportowe są w Złotym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od niedawna mam cyfrową Vectre pakiet platynowy + sport na ostro. Mam problem z kanałami HD, nie da się ich oglądać przez ciągłe zatrzymania obrazu. Problem ten występuje tylko na kanałach HD. Oprogramowanie na dekoderze mam aktualne. Czy jest to spowodowane siła sygnału, która według dekodera jest na 50% ? Przy czym jakość jest na 100%. Mam 3 tv, na 2 jest tv analogowa, i na 1 cyfrowa do rozdzielenia sygnału użyłem rozgałęzników telkom telmor może tu jest problem?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam siłę sygnału 40% i jakość 100 %.

Problemy z kanałami HD są niestety często / zatrzymywanie obrazu , brak dokładnej synchronizacji dźwięku z obrazem/.

Ale na ogół dotyczy toniektórych kanałów w tym samym czasie , a nie wszystkich.

Napisz na których kanałach masz te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Rzeszowie jest cyfrowa vectra od niedawna to naposzątku zawsze są broblemy przez jakiś czas aby uniknąć nerwów to najlepiej cyfrową vectre wziąść sobie dopiero po jakiś trzech miesiacach działania.Mialem podobny problem w moim miescie ciągłe awarie znikajace programy itd dopiero po trzech miesiącach uspokoiło się tak to jest z tą naszą vectra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Skierniewicach. Mam dekoder SD od 3 miesięcy . Mam telewizor Grundig kineskopowy od 10 lat. Coś dzisiaj lata obraz w cyfrowej vectrze na wszystkich kanałach. Czy każdy tak ma jak ja czy mi się telewizor psuje ? Dzisiaj mi cyfrowa fatalnie odbiera , skacze obraz znaczy się zwęża z góry i z dołu do środka a potem wraca do normy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czeladzi tez jest cyfrówka w analogu kilku kanałow nie ma miedzy innymi Comedy Central, VH1 i jeszcze dwóch ale nie wiem jakich. Ciekawi mnie za to co z tym oknami otwartymi niewykluczone ze Universal Channel bedzie bo przy opisie kanału przy platynie jest napis otwarte okno sprawdz po kliknieciu otiwera sie ale tylko o BBC Knowledge i Extrem Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...