Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Arkon napisał:

Tak przy okazji mam prośbę do @Morthen, gdybyś znalazł trochę czasu zrób porównanie Vectry, UPC, Orange oraz PC+. Z tego co zauważyłem nasza kablówka nie ma się czym pochwalić, bo chyba nie ma kanałów, które są dostępne tylko w Vectrze, a nie ma ich w/w trójka operatorów(oczywiście z wyjątkiem PS, PSE i PSN, których brak w PC+). Może to otworzy oczy niektórym osobom chwalącym Vectrę.

Oto i ono:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-f7mUrXIzKm8UYHIseivYFXE6frcL69uDiWsUB5u2mo/edit?usp=sharing

 

Załączam także zestawienie kanałów, których nie ma w UPC. Jeśli ktoś chce to mam także takowe zestawienie dla MMP.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wh8M41qAfV3ZvgH9arCYUxQxIXfkE6BYLxiU7JTPrM4/edit?usp=sharing

 

Na dniach zaktualizuję wszystkie zestawienia o zmiany, które miały miejsce w ostatnich dniach.

Edytowane przez Morthen
Aktualizacja odnośnika
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartosz1 napisał:

Coś dla prawdziwych kinomanów! Ciesz się odkodowanymi kanałami FilmBox Premium HD oraz FilmBox Arthouse HD od 3 do 13 września i obejrzyj oscarowy hit o legendarnym zespole „Queen”. - szkoda tylko że nie odkodowali wszystkich FilmBoxów 

 

Prawdziwy "kinoman" nie zagłusza sobie ścieżki dźwiękowej lektorem, a Filmboxy raczej oryginalnej ścieżki dźwiękowej nie oferują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, CYFROmaniak napisał:

 

Prawdziwy "kinoman" nie zagłusza sobie ścieżki dźwiękowej lektorem, a Filmboxy raczej oryginalnej ścieżki dźwiękowej nie oferują...

Na Filmbox Arthouse jest możliwość włączenia napisów. To ich najlepszy kanał, zdecydowanie. Oczywiście nie na tyle, żeby warto było abonować całą paczkę. Powinna być w abonamencie jak w Cyfrowym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mając urządzenie Ubee można go przestawić w tryb modemu (aby za nim podłączyć swój APoint) ? Chodzi o to aby wyłączyć te wbudowane WiFi w tego Ubee i aby działał jak zwykły modem Cisco, jakie hasło do niego jest ?
W tryb modemu przełączysz w panelu klienta na www. Co do wifi to tylko infolinia potrafi wyłączyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Internauta napisał:
14 godzin temu, mattin napisał:
czy mając urządzenie Ubee można go przestawić w tryb modemu (aby za nim podłączyć swój APoint) ? Chodzi o to aby wyłączyć te wbudowane WiFi w tego Ubee i aby działał jak zwykły modem Cisco, jakie hasło do niego jest ?

W tryb modemu przełączysz w panelu klienta na www. Co do wifi to tylko infolinia potrafi wyłączyć.

 

i robią to wyłączenie Wifi bez problemów ? A jak ze stabilnością tego całago Ubee ? potrafi to chodzić stabilnie, bez rwania i gubienia pingów, pakietów , tak stabilnie jak Cisco ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2021 o 23:44, CYFROmaniak napisał:

Faktycznie! Zapomniałem o Arthouse! Ładnie napisy działają ❤️ 

No i nie wiedziałem, że jest w HD. 

Na dekoderach Smart nie ma napisów. Na żadnym kanale nie można ich wlaczyc a ścieżkę dźwiękowa można zmienić jedynie na kanale Insight Tv. 
to skandal ze na kanałach zwanych premium jak cinemax filmbox to niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2021 o 11:00, titus76 napisał:

Witam. Macie dalej problem z dekoderami? Chodzi mi o zawieszanie i brak reakcji na pilota?

Na 4730CDX się uspokoiło, to musiał być jakiś błąd w EPG czy innym kanale informacji, które dekoder odbiera (soft java, vod, loga itd itp), bo w samym sofcie nic się nie zmieniło - naprawili, bądź samo przeszło, zwisy się skończyły. Niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma info czy przewidziana jest na wrzesień jakaś konkretna aktualizacja dla dekoderów smart? 
 

1. Brak napisów lub lektora na kanale Filmbox Arthouse HD Oraz Fun Box UHD Polskiej ścieżki lub pl napisów 

2. Ulubione kanały, poruszanie się tylko po swojej spersonalizowanej liście kanałów nie jest możliwe.

Czemu muszę z końca narzuconej listy aby wrócić do kanału z początku tej narzuconej listy przewijać cała listę setek kilkudziesięciu stacji by z początku jakiś kanał wlaczyc lub poruszać się po podgladach kanałów także wg kolejności narzuconej z góry często dziwacznie, cześć kanałów z edukacja listy dałbym spokojnie do rozrywka i odwrotnie i styl życia lista tak samo.

Albo czemu nie można z końca listy pójść do początku od razu przesuwając w prawo a nie w lewo przewijając x kanałów wstecz co tez nie jest takie łatwe ze podczas przewijania można zatrzymać, to nie jest tak łatwe.

3. Guzik channel +- przełączanie nim kanałów zajmuje 6 sek pomiędzy jednym kanałem a drugim.

4. Na liscie program tv nie mogę dla danej stacji zobaczyć ramówki w przód na kilka dni - trzeba przejść do Górnego menu, przestawić date, i wrócić do stacji której program się chciało sprawdzić

I w tym samym miejscu - liscie program tv z programem wszystkich kanałów nie mogę zaplanować nagrania - brak ikony rec.

smart 4K? Really? To wspomniane wyżej elementy na dekoderze Samsung ICU model nie pameitam

ale ten z nagrywaniem w chmurze i 4K, te wydawałoby się podstawowe funkcje jak na XXI w ma sprawnie dostępne.

5. Brak TV4HD - to łamanie umowy z zapisem kanały gwarantowane. Podkreślam ze posiadam pakiet platynowy, nie TVSmart pakiet. 

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki klient jak @jose arcadio moralesto skarb dla Vectry. Niczego nie wymaga, zadowala się fatalną ofertą w złej jakości i jeszcze się cieszy, że może za to płacić. Piękna, obywatelska postawa.
@MorthenWrzuć koniecznie braki Vectry, chcę zobaczyć radość kolegi.

Ja mam tylko dlatego ze nie nie chce anteny i nowej instalacji Orange.UPC miało być u mnie i cisza .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...