Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@Marek1991 konsul cwaniak sprytnie chciał cię naciągnąć na upgrade ze złoty do platyny i do tego MR, w sumie 25zl więcej. Normalnie MR kosztuje 15zl i 10 zł aktywacja i nie daj sobie wcisnąć kitu. Niżej nie dostaniesz niż 44,90 za 6x C+. Utrzymaniowki są za 39,90 ale ty nie masz co utrzymywać bo dopiero zamówiłeś. Miesiąc temu była promocja wielki upgrade i wtedy można było domówić 6x c+ za 35zl a 8x c+ za 40zl. Trzeba śledzić promocje...

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Kończy mi się we wrześniu umowa z Vectrą, w sierpniu mogę w BOK-u podpisać nową i stąd moje pytanie co mógłbym  według Was wynegocjować i za ile? 

Teraz mam: pakiet platynowy, dekoder PVR, drugi dekoder STB i internet 50 mb. Płacę miesięcznie 105 PLN

Najchętniej dodałbym drugi dekoder PVR zamiast STB, pakiet sport na ostro i zwiększył prędkość internetu. Wykluczam wzięcie HBO, ale ewentualnie zastanowiłbym się nad C+, jeżeli ceny innych rzeczy by automatycznie spadły.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiety:

 

Platynowy, 100Mb internet, sport na ostro, canal+ prestige, nagrywarke pvr -> cena 135 zł

 

Umowa konczy mi sie we wrzesniu. Chcialbym jeszcze dodatkowo eleveny i byc moze pakiety filmowe hbo. Ile taki caly pakiet by kosztowal? Na infolinii chca 170 zl co jest cena wzieta z kosmosu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiety:

 

Platynowy, 100Mb internet, sport na ostro, canal+ prestige, nagrywarke pvr -> cena 135 zł

 

Umowa konczy mi sie we wrzesniu. Chcialbym jeszcze dodatkowo eleveny i byc moze pakiety filmowe hbo. Ile taki caly pakiet by kosztowal? Na infolinii chca 170 zl co jest cena wzieta z kosmosu ...

Więc najwyższy czas na wysłanie wypowiedzenia i czekanie we wrześniu na ciekawą ofertę. Bez wypowiedzenia nic nie ugrasz, mało tego jeszcze C+ przejdzie Ci na czas nieokreślony i będziesz bulił jak za zboże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej kolega dostał podobną ofertę, którą uważam za bdb i to napisałem. Nie wiem po co te dodatkowe, powtarzające się pytania...

Sprawdź tylko w swojej umowie czy nie jest tak, że jeśli nie zgłosisz że rezygnujesz z C+ i HBO po 2 miesiącach za grosz - to one przechodzą wtedy automatycznie na 12 m-cy i są normalnie płatne. Rachunek podskoczy Ci wtedy o 100%. Pilnuj terminów, a jeśli jest jak mówię to już dziś zgłoś rezygnację z tych pakietów premium ze skutkiem na koniec promocji za 1 grosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie: Platyna+SNO+Canal+ Prestige+100Mbs+dekoder bez PVR z funkcją USBPVR = 96.90 zł.Warszawa, w bloku sieci 4 operatorów.

Bez składania wypowiedzenia (umowa kończy się z końcem lipca) proponują utrzymanie warunków i Eleven za 10 zł czyli 106,90 zł

Jest sens bić się o obniżkę, ewentualnie zmianę dekodera na taki z PVR ?

 

Dziękuję i pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Mam pytanie odnośnie modemu. Przedłużam umowę, obecnie mam modem cisco EPC3008, w przyszłym tygodniu ma przyjść monter z modemorouterem, pytanie czy:

1.monter podrzuci urządzenie/weźmie stare/i da umowę czy będzie coś więcej kombinował ? W komputerze padł dysk więc wiele na nim nie podziała :)

2.jest na chwilę obecną opcja wybrania samego modemu czy tylko ten mix ?

3.jest sens zostawać przy obecnym modemie (pamiętam, że były jakieś problemy w kwestii bezpieczeństwa przy opcji modemoroutera z powodu braku mozliwości jakichkolwiek zmian w konfiguracji).

 

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wróciłem z pracy, a tutaj taka sytuacja ;)
https://s25.postimg.org/6d6neybsf/11111.jpg
https://s25.postimg.org/50tjqt3qn/Screenshot_20170727-152035.png
Internet niezależny od vectry(orange). Na razie nie chcą się odpalić kanały wcześniej nie dostępne poza domem(cały czas coś mieli)
Czyżby dobra zmiana? ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...