Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dekodery 3830 cd dostały aktualizacje oprogramowania. Nie wiem jak reszta dekoderów.

 

Ja mam dekoder ADB-3831CD PVR i ostatnia aktualizacja była dawno temu podajże 16.12.2015r. - czyli 2 lata temu (nie uważacie że już dawno i nie słychać o jakieś nowej wersji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Madekp

Wchodzisz w Loader i tam jest data pobrania. U mnie pokazuje: 20.04.17 00:16:08

 

Rzeczywiście coś było, bo po niej CDX działa TRA-GICZ-NIE!! To jest jakaś komedia. Po naciśnięciu przycisku EPG są takie zacięcia, że brak słów, a lista ledwo co się przewija... Kanałów również nie da się przewijać po naciśnięciu przycisku INFO i trzymaniu strzałki - dekoder ma przy tym takie zawiasy, że pokazuje kanał nr 4, a po chwili np 10... Kpina. Wyłączenie dekodera z zasilania nic nie daje. Powrót do ustawień fabrycznych również.

Do tego teraz jak naciśniemy przycisk MENU, to wyświetla się ta belka z ustawieniami do wyboru: VOD, Radio, Vectra Portal itd., czyli tak, jakbyśmy nacisnęli przycisk z domkiem.

 

Edytowane:

Jak naciśniemy przycisk INFO lub strzałkę góra/dół, żeby pokazało nam aktualnie włączony kanał, to pod belką jest to niebieskie tło i gdy belka znika, przez moment u dołu ekranu zostaje prostokątny niebieski pasek :):D :D .

 

Przy wejściu w nagrania, gdy mamy jeszcze odpaloną belkę z nazwą kanału, to czasami nie zdąży ona zniknąć i wówczas pojawia się na ekranie jeden wielki nieczytelny [beep].

 

Mam wrażenie, że ikonki na belce informujące o dostępności: HD, napisów itd., zostały ściśnięte. Jeżeli tak jest to dla mnie wygląda to słabo.

 

Dopełnieniem wszystkiego jest to, że w EPG zawiesiła się na środku ekranu ta belka informująca o danym dniu: Dzisiaj, Jutro...

 

 

365986807f838dbbf6a9e4e8beef0036.jpg

 

 

Ten dekoder u mnie w tej chwili to szmelc, za który biorą niemałą opłatę. Jak można wypuścić tak fatalne oprogramowanie???

Edytowane przez Venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czy to jest dobra oferta za Eleveny?

 

Jaka by nie była to  Eleveny + Canal+Sport to "kopanina" pełną gębą. :cool:

Dobrze @Madekp napisał ...Eurosport traci prawa do Bundesligi, a zyskuje je Eleven, więc jeśli chcesz oglądać Lewego to musisz paczkę wykupić ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...