Skocz do zawartości

Jak HD trafi do obecnych abonentów??


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich serdecznie,

Jestem posiadaczem starego typu dekodera echostar, czy wie ktoś może coś na temat wymiany starych dekoderów na nowe HD, niektóre serwisy CP informują że prawdopodobnie polsat cyfrowy umożliwi wymianę dekoderów na " dobrych warunkach" ale kiedy?? mieszkam poza graniami kraju i nie mam możliwości dodzwonienia sie do naszej ukochanej infolinii, także liczę na pomoc ze strony forum , dzięki pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli ostatecznie 399zł i rozumiem że muszę oddać swojego echostara wraz z kartą.Czy muszę czekać na zakończenie umowy, i podpisać nową, czy też po prostu wygląda to na zasadzie wymiany bez żadnego podpisywania nowej umowy. Pytam sie ponieważ przebywając ostatnio w Polsce było to w lutym nie miałem żadnej możliwości wymiany dekodera , warunkiem było ukończenie mojej starej umowy , i podpisanie nowej wraz z nowym dekoderem. Mówiono coś w serwisach o wymianie dekoderów obecnych klientów ale było to tylko jak oni to określili "w planach", Dzięki z góry za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jeżeli ta informacja potwierdzi się proszę napisanie parę słów, jak już pisałem wcześniej znalazłoby sie dużo osób, które byłyby wstanie dopłacić za dekoder na warunkach wymiany, szczególnie przed ME2008 , sport wygląda szczególnie interesująco w wysokiej rozdzielczości, a konkurencja nie śpi dla przykładu eurosport HD w cyfrze i N-ce - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W którym wątku jest poruszany temat tej nowej oferty dla stałych abonentów dotyczący możliwości zakupu Samsunga H370G za 299 zł.

Czy ktoś wie czy do tej ceny jest doliczana aktywacja i na jakich warunkach to się odbywa (czy przysyłają czy można wziąć od dystrybutora, czy się przedłuża umowa, itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wraz z gazetką propozycję zakupu dekodera HD i jeżeli ktoś posiada umowę na czas nieokreślony i dekoder na własność, to może zakupić Samsunga HD za 299 zł, a obecny dekoder pozostaje, jako odbiornik FTA. Jednak chyba obowiązkowe jest płacenie abonamentu przez okres 1 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet Familijny + Relax Mix + HBO i dostałem wraz z gazetką takie pisemko 3 dni temu.

Jest tam coś takiego: "Dekoder Samsung HD. Godny Następca" - Dekoder Samsung DSB-H370G - Cena 299 zł - jest to specjalna cena dla stałych abonentów. Poniżej jest napisane że możliwość zakupu dostępna wraz z umową programową tylko dla stałych abonentów pakietu Familijnego, Familijnego i RM, Familijnego i HBO, Familijnego i RM + HBO, Familijnego i RM Film oraz Familijnego i Super Film. Aby zapytać o warunki oferty i zamówić dekoder należy dzwonić na infolinię.

 

Ciekawe czy nie ukryli tam aktywacji, jeżeli nie to wychodziło by na to że każdy obecny abonent ma możliwość zakupu tego samsunga o 100 PLN taniej niż nowi klienci. Mam nadzieję że ktoś na forum już skorzystał z oferty i udzieli nam wyczerpujących informacji bo nie mam tyle czasu ani kasy na komórce żeby czekać na połączenie z BOK. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt to 299zł + kurier 26 zł.

 

Potwierdzam. Do tego umowa na 12 miesięcy czy raczej pełnych okresów rozliczeniowych od momentu rejestracji umowy w CP.

Uwaga. W przypadku osób mająch podpisane porozumienie na HBO ze zniżką przez 6 miesięcy, tracą one prawo do tej 5 zł zniżki od momentu wejścia nowej umowy w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką odpowiedź dostałem z Polsatu

Szanowny Panie

 

Informuję, że istnieje możliwość zakupienia Dekodera HD w cenie 299zł przy jednoczesnym rozwiązaniu umowy na obecnie posiadany dekoder. W powyższej sytuacji posiadałby Pan dwa dekodery. Dekoder HD przygotowany do odbioru obecnie opłacanych kanałów oraz obecnie posiadany dekoder zdolny do odbioru bezpłatnych kanałów ogólnodostępnych. Dekoder może być dostarczony w ciągu 7 dni roboczych. Koszt przesyłki to 26,85zł. Całość płatna przy odbiorze.

 

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą prosimy o kontakt z infolinią pod numerem 0-801-08-08-08 z aparatów stacjonarnych lub 48-222-127-222 z aparatów komórkowych i dla Klientów telefonujących z zagranicy. Po połączeniu proszę tonowo wybrać 3, wprowadzić numer karty, a następnie wybrać 0.

Kurier przywozi tunka i nową umowę. Stary zostaje jako fta. Nie płaci się kosztów aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest w przypadku stałego abonenta, który nie ma dekodera na własność? Jak myślicie czy Polsat kiedyś będzie przysyłał kuriera, który zabierze stary dekoder a zostawi nowy oczywiście za zapłatą? Nie mam ochoty babrać się z wypowiadaniem umowy i wysyłaniem tunera pocztą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe. A jaki masz pakiet CP? W końcu, to może i do mnie napiszą i jednocześnie przyślą gazetkę :)

No i przysłali, Magazyn 1/2008, umowę do ewentualnego podpisania i kilka druków oraz kopertę z opłatą przerzuconą na adresata. Data nadania 2008.06.03

Zaś sam Magazyn może się podobać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...