Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko nadzieje, że mecze będą ułożone tak, żeby Barcelona z Juve nie nałożyła sie na Bayern z Realem.

powinny byc chyba w inny dzien bo oba zespoly graja pierwszy mecz na wyjezdzie wiec watpie by w rewanzach dwa kluby z jednego kraju graly u siebie w tym samym dniu

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w tym roku na przekór hejterom UEFA rozlosowała 4 najmocniejsze zespoły według bukmacherów - między sobą. Nie zdziwię się jeśli zwycięzcy tych mocniejszych par trafią na siebie w półfinale i będziemy mieli jedną rewelację w finale (mam tylko nadzieję, że nie będzie to Atletico - bo żadna to już rewelacja). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam dość juz Atletico w LM. Ale jak na złość trafili na Leicester...

W Lisy nie wierzę zupełnie. Dostaną baty tym razem.

 

Pozostałe trzy pary to miazga! Każdy z nich będzie do obejrzenia musowo! Oby C+ dawal we wtorek i środę jeden mecz live a drugi zaraz po jego zakończeniu to będzie git. Inne rozwiązanie pokaże tylko jak ta stacja jest ostatnio w totalnym chaosie.

 

Dalej podtrzymuje i kibicuje w tej LM Juve i Monaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mecze:
11 kwietnia, wtorek:
Borussia Dortmund v AS Monaco
Juventus v FC Barcelona

12 kwietnia, środa:
Atlético Madryt v Leicester City
Bayern Monachium v Real Madryt

 

Rewanże:
18 kwietnia, wtorek:
Leicester City v Atlético Madryt
Real Madryt v Bayern Monachium

19 kwietnia, środa:
AS Monaco v Borussia
FC Barcelona v Juventus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadają się trzy piękne mecze i jedna padlina Atleti- Leicester. Trudno wytypować faworytów, choć jeśli Barca zagra na swoim poziomie, a nie paryskim, to Juve nie ma szans. Ja chętnie zobaczę jak "boski" Dybala zaprezentuje się na tle poważnego przeciwnika, podobnie jak Higuain. W parze Real- Bayern każde rozstrzygnięcie jest możliwe, choć ja będę trzymał kciuki za Bawarczyków. Dortmund- Monaco może być pięknym meczem, bo oba zespoły to młode, ofensywne teamy. Fajnie, że jeden z nich będzie w półfinale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny Dybala nic nie musi nikomu udowadniać. Robi to na codzień w lidze, a pojedynczy mecz nie świadczy o klasie piłkarza.

 

Musi bo dalej ma słabe liczby a żeby wskoczyć do tego wąskiego grona  to musi to poprawić bo zawodnik z jego pozycji musi strzelać więcej goli i mieć więcej asyst. Potencjał ogromny ale jeśli uda mu się ustabilizować liczbę strzelanych goli i asyst to będzie to piłkarz który z natury będzie w top 5 bez żadnego zastanawiania

się. 

Co do meczu to jak dla mnie najciekawszy w 1/4, 2 różne filozofie, 2 różne spojrzenia na piłkę. Barcelona lubiąca swoją grę + wyrachowany Juventus umiejący zabić mecz, zapowiada się ciekawy mecz choć wynik tej rywalizacji jest mi obojętny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny, to jest i Zieliński na tle niektórych ogórków z Serie A.  :mrgreen: 

Owszem. Żadnej dominacji niemieckiej nie ma. Zobaczymy co zdziałają Bayern i Borussia - w obu dwumeczach może być różnie. 

A co do Juventusu, to coś mi pachnie kolejnym odcinkiem serialu pod tytułem - spisek przeciwko Juve w Lidze Mistrzów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zidane też nie strzelał wielu goli a był piłkarzem genialnym? Był.

Dybala swoja gra pokazuje ze jest świetny. liczby to nie wszystko ;)

Okej ale Zidane to był jednak pomocnik a Dybala to jest pozycja CR LM czyli coś pomiędzy napastnikiem a ofensywnym pomocnikiem. Ja się zgadzam z twoją oceną jak najbardziej ale bez tych liczb nigdy nie będzie zestawiany na równymi z nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta do meczu jeszcze troche, więc pewnie tu będzie dużo "ciekawych analiz" typu "Higuain > Suarez"

 

No i oczywiście Dybala lepszy od Messiego i Neymara razem wziętych :). Jeśli LM nie jest świetną weryfikacją klasy piłkarza, to nie wiem co nią jest. Spotkanie z Palermo? :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście Dybala lepszy od Messiego i Neymara razem wziętych :). Jeśli LM nie jest świetną weryfikacją klasy piłkarza, to nie wiem co nią jest. Spotkanie z Palermo? :).

Czyli dwumecz PSG-Barcelona zweryfikowal klasę Messiego i idąc tym tropem to jak przypuszczałem Leo jest słaby i te wszystkie ochy i achy to żart...

 

Piłkarska klasa to nie jeden mecz, a cała kariera.

Dybala gra juz trzeci swietny sezon i ja wiem, @Project_ALF wie, @Sorek21 wie tez, ze Paolo to genialny piłkarz i tyle ;)

 

No, ale Ty o nim nie słyszałeś pewnie z dwa lata temu tak samo jak w tym roku dopiero Gabriela Jesysa poznales...

 

Ogląda się piłkę to się widzu co i jak, ale jak ktoś tylko Barca, Real z przerwami na Bayern i Legie to potem są braki w wiedzy i dziwne dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsonUnitedxD, oświeć mnie proszę ile Ty w weekend jesteś w stanie obejrzeć meczów? Skoro tak znasz wszystkich piłkarzy będących tajemnicą dla Januszy? :)

Ja akurat jak jestem w weekend w domu, to od piątku do niedzieli jestem w stanie obejrzeć 2-5 meczów. Takiego Juventusu nie widziałem w tym sezonie w pełnym wymiarze czasu ani razu. Chociaż i tak wiem, że jak Barcelona zagra na 100% (nie tak jak w Paryżu - z nastawieniem - zagramy na stojąco, a i tak wygramy), to Juventus nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...